|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
panowie ile czekacie na odp. na maila na bwinie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!! craax witam! rozstrzygnij mi jedna niewiadoma odpuscic danilidou-lisjak 1? moze zastapie anglia u-17? mam dylemat jak hu... 1 mysl ze danili da rade ale z drugiej strony zamiany prawie zawsze wychodza na error  wyrocznia nie jestem ale wiem jedno, ze danili jest w dobrej formie, nawet bardzo dobrej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
no craax Katerinkę to pewnie rozstrzela  Lisjak i Danilidou ostatnio fajnie pykają  Greczynka może wróci do formy z przed kilku lat ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ANALYTICS - tak z mojej strony dodam, ze nie zdziwie sie jak Greczynka przegra a mimo to znajdzie sie w drabince  a to juz jest inna bajka z Danili
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
nikt nie lubi mojej ankiety  ja dalem ze ejst zajebista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
nie no, Ciagutka spoko ankieta  ale powiedz - Ty masz dostep do wynikow takich jak my mamy, czy widzisz dokladnie kto na co oddal glos... bo mam wyrzuty z powodu zdrary, bo bylem jedyny co sie odwazyl prawidlowa odpowiedz zaznaczyc  ale to bylo dawno, zmienilem sie panowie - napraaaawde... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
nikt nie lubi mojej ankiety  Dzień dobry. Grzecznie wypeniłem, obojętnie przejść wobec ankiet Llamy to grzech  Głosować bo bany będą.
Last edited by Piostar; 18/10/2010 18:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
czolem  grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!! craax witam! rozstrzygnij mi jedna niewiadoma odpuscic danilidou-lisjak 1? moze zastapie anglia u-17? mam dylemat jak hu... 1 mysl ze danili da rade ale z drugiej strony zamiany prawie zawsze wychodza na error  wyrocznia nie jestem ale wiem jedno, ze danili jest w dobrej formie, nawet bardzo dobrej no dokladnie! ale 2 rzeczy mnie tutaj zastanawiaja ktos tu gral na lisjak! a tu zawsze na mecz pl jak ktos mi gra na rywalke latara mi sie zaswieca bo jakby niewyglodaly nasze rozmowy i klotnie jakie sa tu od dobrych 30min to sie znamy powiem inazej "ulomkami" nie jestesmy zostawie chyba dani  na twoja odp zartuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
calowanie Llama, usta z jezykiem czy w policzek ?  haha, NIESPRECYZOWANE ODPOWIEDZI 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
lisjak od 13 spotkan nie stracila nawet seta. wiadomo poziom nie ten, ale to robi wrazenie. eleni - dobre mecze z bammer i cebula. poziom troche wyzszy, ale moze tak byc, ze porazka i tak zagramy w glownym
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
panowie ile czekacie na odp. na maila na bwinie ? zależy kiedy wysłany email... Jeżeli w dzień powszedni to powinni odpowiedzieć nawet w ciągu paru godzin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
ANALYTICS - tak z mojej strony dodam, ze nie zdziwie sie jak Greczynka przegra a mimo to znajdzie sie w drabince  a to juz jest inna bajka z Danili boubson taaaaa jeszcze ty mi w glowie namieszales ze pomimo wtopy zagra pier....... nie gram jej dupne anglie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Cirstea jest pierwszą z kwali która w razie porażki "może" zagrać w głównym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
panowie ile czekacie na odp. na maila na bwinie ? zależy kiedy wysłany email... Jeżeli w dzień powszedni to powinni odpowiedzieć nawet w ciągu paru godzin. aaa, z godzinę czekam i nic i myślalem, że to długo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
lisjak od 13 spotkan nie stracila nawet seta. wiadomo poziom nie ten, ale to robi wrazenie. eleni - dobre mecze z bammer i cebula. poziom troche wyzszy, ale moze tak byc, ze porazka i tak zagramy w glownym za duzo osob potwierdza mysl boubsona dzieki panowie dla mnie to sygnal ze no bet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Mathieu teraz oddaj secika  Kunitsyn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a, wyniki są TOTALNIE ANONIMOWE.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ogolny zarys to ja juz moge Ci podac - wierne chlopy ktorzezamiast zdradzac wola posiedziec na quasi i powymieniac sie tworczymi myslami miedzy soba...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ogolny zarys to ja juz moge Ci podac - wierne chlopy ktorzezamiast zdradzac wola posiedziec na quasi i powymieniac sie tworczymi myslami miedzy soba... to ja nie jestem ogolny  zdziwilem sie jak przy moich odp byly tak male cyferki 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|