Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 45 1 2 3 4 5 44 45
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
panowie ile czekacie na odp. na maila na bwinie ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by craax
czolem piwo grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!!

craax witam! rozstrzygnij mi jedna niewiadoma
odpuscic danilidou-lisjak 1?
moze zastapie anglia u-17? mam dylemat jak hu...
1 mysl ze danili da rade ale z drugiej strony zamiany prawie zawsze
wychodza na error laugh

wyrocznia nie jestem ale wiem jedno, ze danili jest w dobrej formie, nawet bardzo dobrej

Llama #4180521 18/10/2010 18:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
no craax Katerinkę to pewnie rozstrzela wink

Lisjak i Danilidou ostatnio fajnie pykają tongue Greczynka może wróci do formy z przed kilku lat ?


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Boubson
ANALYTICS - tak z mojej strony dodam, ze nie zdziwie sie jak Greczynka przegra a mimo to znajdzie sie w drabince piwo
a to juz jest inna bajka z Danili

Llama #4180523 18/10/2010 18:01
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Ciągutka
nikt nie lubi mojej ankiety frown

ja dalem ze ejst zajebista wink piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
nie no, Ciagutka spoko ankieta piwo ale powiedz - Ty masz dostep do wynikow takich jak my mamy, czy widzisz dokladnie kto na co oddal glos... bo mam wyrzuty z powodu zdrary, bo bylem jedyny co sie odwazyl prawidlowa odpowiedz zaznaczyc grin wink

ale to bylo dawno, zmienilem sie panowie - napraaaawde... smile

Llama #4180527 18/10/2010 18:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by Ciągutka
nikt nie lubi mojej ankiety frown


Dzień dobry. Grzecznie wypeniłem, obojętnie przejść wobec ankiet Llamy to grzech grin

Głosować bo bany będą.

Last edited by Piostar; 18/10/2010 18:03.
craax #4180528 18/10/2010 18:03
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by craax
Originally Posted by ANALYTICS
Originally Posted by craax
czolem piwo grajus uwazaj na Kvitova, nie jest w formie chyba jednak babeczka, chyba, ze ten mecz jej nie wyszedl z Georges !!!!

craax witam! rozstrzygnij mi jedna niewiadoma
odpuscic danilidou-lisjak 1?
moze zastapie anglia u-17? mam dylemat jak hu...
1 mysl ze danili da rade ale z drugiej strony zamiany prawie zawsze
wychodza na error laugh

wyrocznia nie jestem ale wiem jedno, ze danili jest w dobrej formie, nawet bardzo dobrej


no dokladnie! ale 2 rzeczy mnie tutaj zastanawiaja
ktos tu gral na lisjak! a tu zawsze na mecz pl jak ktos mi gra na rywalke latara mi sie zaswieca bo jakby niewyglodaly nasze
rozmowy i klotnie jakie sa tu od dobrych 30min to sie znamy
powiem inazej "ulomkami" nie jestesmy zostawie chyba dani wink
na twoja odp laugh

zartuje grin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
calowanie Llama, usta z jezykiem czy w policzek ? laugh haha, NIESPRECYZOWANE ODPOWIEDZI wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
lisjak od 13 spotkan nie stracila nawet seta. wiadomo poziom nie ten, ale to robi wrazenie. eleni - dobre mecze z bammer i cebula. poziom troche wyzszy, ale moze tak byc, ze porazka i tak zagramy w glownym

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Originally Posted by wojbest1987
panowie ile czekacie na odp. na maila na bwinie ?

zależy kiedy wysłany email... Jeżeli w dzień powszedni to powinni odpowiedzieć nawet w ciągu paru godzin.

craax #4180533 18/10/2010 18:05
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by craax
Originally Posted by Boubson
ANALYTICS - tak z mojej strony dodam, ze nie zdziwie sie jak Greczynka przegra a mimo to znajdzie sie w drabince piwo
a to juz jest inna bajka z Danili

boubson taaaaa jeszcze ty mi w glowie namieszales ze pomimo wtopy
zagra pier....... nie gram jej
dupne anglie piwo

!zari #4180534 18/10/2010 18:05
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Cirstea jest pierwszą z kwali która w razie porażki "może" zagrać w głównym.

Wacoo #4180535 18/10/2010 18:05
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by Wacoo
Originally Posted by wojbest1987
panowie ile czekacie na odp. na maila na bwinie ?

zależy kiedy wysłany email... Jeżeli w dzień powszedni to powinni odpowiedzieć nawet w ciągu paru godzin.
aaa, z godzinę czekam i nic i myślalem, że to długo laugh

!zari #4180536 18/10/2010 18:05
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Originally Posted by !zari
lisjak od 13 spotkan nie stracila nawet seta. wiadomo poziom nie ten, ale to robi wrazenie. eleni - dobre mecze z bammer i cebula. poziom troche wyzszy, ale moze tak byc, ze porazka i tak zagramy w glownym

za duzo osob potwierdza mysl boubsona
dzieki panowie dla mnie to sygnal ze no bet piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Boubson
nie no, Ciagutka spoko ankieta piwo ale powiedz - Ty masz dostep do wynikow takich jak my mamy, czy widzisz dokladnie kto na co oddal glos... bo mam wyrzuty z powodu zdrary, bo bylem jedyny co sie odwazyl prawidlowa odpowiedz zaznaczyc grin wink

ale to bylo dawno, zmienilem sie panowie - napraaaawde... smile

żeby zrobić dobrą ankietę, musiałaby mieć ona z 10 stron tongue chodzi o ogólny zarys rynku typerskiego piwo

sam ogarnąłem teraz, że źle zaznaczyłem laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Mathieu teraz oddaj secika boks

Kunitsyn piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a, wyniki są TOTALNIE ANONIMOWE.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ogolny zarys to ja juz moge Ci podac - wierne chlopy ktorzezamiast zdradzac wola posiedziec na quasi i powymieniac sie tworczymi myslami miedzy soba...


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Boubson
ogolny zarys to ja juz moge Ci podac - wierne chlopy ktorzezamiast zdradzac wola posiedziec na quasi i powymieniac sie tworczymi myslami miedzy soba...
to ja nie jestem ogolny grin zdziwilem sie jak przy moich odp byly tak male cyferki mad

Strona 3 z 45 1 2 3 4 5 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (aker, $-man, Sensei, rymoholik, rafal08, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, forty), 668 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1