|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
a i jeszcze zapomniałbym dodać Piotrek Giza...rozwiązany kontrakt.
Szala , Szala Giza Mięciel Smoliński Grzelak ciężko było oczekiwać cudów...
Warto też wspomnieć jakich tuzów naściągał mu Trzepak > Arruabarena , Balbino , Tito , Descarga...
Dlatego nie podejmę się oceny Urbana , bo ciężko o miarodajną ocenę.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043 |
Czyżby jeszcze w sierpniu przez niektórych nazywanych Jose Mourinho polskiej trenerki miał stracić pracę ? Czy w trzy miesiące zatracił swój warsztat i myśl genialną ? Jeśli twierdzisz ,że tak to dalej nie czytaj tego postu,jeśli nie proszę o jeszcze chwilę cierpliwości .......... Otóż zmiana trenera to najgłupsze wyjście obecnie dla Cracovii,nawet po rundzie jesiennej to za wcześnie,niestety blok obronny to sito ,ale żeby to ułożyć potrzeba czasu i zgrania....patrz sąsiad zza miedzy Wisła, a za zachodnią stroną np. Schalke04 podobny problem. Ulatowskiemu trzeba poprostu zaufać i tyle ,fakt ,że pkt-ów mało ,ale też Cracovia miała na początku ciężki kalendarz,noi ograbił ich sędzia w W-wie,nie ma co ukrywać ,że nazwiskami też Cracovia nie rzuca na kolana,więc jedynego co potrzeba to ciężkiej pracy i wiary a wyniki przyjdą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Cracovia miała na początku ciężki kalendarz,noi ograbił ich sędzia w W-wie suma szczęścia mniej więcej wychodzi na zero... Z Arką sędziowie podarowali Cracovii 2 bramki. Legię też sędziowie parokrotnie oszukali nie gwiżdżąc karnych i inne takie jak chociażby nie uznana 2ga bramka z Widzewem ze wszech miar prawidłowa, z Zagłębiem piłka była na aucie , potem ewidentny karny nie podyktowany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
No tak teraz Cracovia po ciężkim początku będzie miała z górki, wyjazd na Polonie Warszawa, Jagę, WIdzew i Bytom, Wisła, Bełchatów u siebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Lech X2 z City ewidentnie. Po pierwsze bedzie super kampania w mediach jaki to Lech jest slaby ze darmowa kasa promocja na City Po drugie z Juventusem tez nie mieli miec szans a Juve potrafil na wyjezdzie zremisowac z City Po trzecie pelna koncentracja na pucharach olanie ekstraklasy na ten czas Po czwarte City na te chwile jest faworytem numer 1 do mistrzostwa Anglii (Chelsea ogrywala samych ogorkow z silniejszymi juz nie bylo wygranych a jeszcze kilka trudnych meczow ich czeka) i wreszcie zaczeli grac w lidze kolekcjonujac wygrane wiec moze sie beda oszczedzac na LE Lech nie przegra albo goly remis jak w ryj typ
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
trudny kalendarz ? trudny kalendarz to nam sie dopiero zacznie od soboty !!! mielismy Legie bez formy, Gornika ktory nic wielkiego nie zagral, Slask, z ktorym nie uznano nam gola prawidlowego na 3-3, Ruchu ktory na wyjazdach nic do tej pory nie gral, Lech w Poznaniu i Arka, ktora na wyjazdach jest slabiutenka, wg mnie to co nas czeka od tej soboty bedzie trudniejszym wyzwaniem niz dotychczasowe mecze licze na minimum 5 pkt u siebie i na wyjezdzie "judo jak sie udo" 1 pkt bedzie pewnie sukcesem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Co do Urbana to jako jeden z nielicznych do końca go broniłem. Wg mnie jest to dobry trener. Tak jak McDziarz napisał za jego kadencji nie było dopingu, zero transferów do klubu, co lepsi byli sprzedawani. Wprowadził dużo młodzieży do pierwszego składu. Co prawda nie wszyscy się utrzymali, ale na pewno nie jest to wina Urbana. Za Urbana nieźle graliśmy piłką, stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji, w przeciwieństwie do obecnej rundy. Możliwe, że wciąż byłby trenerem, ale w przerwie zimowej były jakieś tarcia na linii trener - zawodnicy. Wcześniej zawsze Urban bronił piłkarzy, a później nagle się to skończyło. Prawdopodobnie to zawodnicy zwolnili Urbana. Wystarczy zobaczyć, jak Iwański wykonywał stałe fragmenty za Urbana (na poziomie kolan), a jak później za Białasa, gdzie większość goli padło właśnie ze stałych fragmentów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
weszlo znow tepi ulatowskiego i jego szrot zakupiony, ktory siedzi na lawie w wiekszosci zamiast grac (bramkarz i obrona) hehe. POLECAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
w sobote manifest kibicow Polonii + Cracovia na placu bankowym w sprawie budowy stadnionu k6, o tej samej porze manifest kibicow Legii by nie marnotrawic na to pieniedzy... bedzie sie dzialo ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
w sobote manifest kibicow Polonii + Cracovia na placu bankowym w sprawie budowy stadnionu k6, o tej samej porze manifest kibicow Legii by nie marnotrawic na to pieniedzy... bedzie sie dzialo ;] blazenada ze strony Legionistow, zenujaca blazenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
craxx nie jedziesz ?  ja się przejdę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
blazenada ze strony Legionistow, zenujaca blazenada ja bym powiedział dojrzałość obywatelska ! Warszawa nie potrzebuje dobić z inwestycjami w stadiony do 3 miliardów złotych. Nie popadajmy ze skrajności w skrajność , do niedawna Warszawa była pustynią jeżeli chodzi o obiekty sportowe z prawdziwego zdarzenia , teraz co nagle potrzeba 3 stadionów światowej czy europejskiej klasy ? Nie jesteśmy społeczeństwem które stać na takie fanaberie ! "Stop marnotrawieniu publicznych pieniędzy!" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zapewne bys tak samo pier... jakby chodzilo o Wasz stadion !! a potem biedaczki z L placza, ze dostaja tak malo biletow na Polonie - BLAZNY !! ice18 na 90% jade na mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
to spotkamy się na bankowym tylko po drugiej stronie barykady  hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
zapewne bys tak samo pier... jakby chodzilo o Wasz stadion !! a potem biedaczki z L placza, ze dostaja tak malo biletow na Polonie - BLAZNY !! ice18 na 90% jade na mecz  po co ta błazenada ? Sądzisz że Warszawa potrzebuje 3 nowoczesne stadiony ? W Polsce w piękny sposób potrafimy marnotrawić publiczne pieniądze. Narodowy w Warszawie i Chorzowie pochłonęły już masę pieniędzy...a będą świecić pustkami bo będą niezagospodarowywane. Budżet państwa czy miejska kasa to nie jest jakiś sztuczny twór czy worek bez dna. Poczytaj trochę o deficycie budżetowym i długu publicznym i możemy kontynuować dyskusję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
McDziarz moze mi pogadac do dupy za przeproszeniem, bo jakby chodzilo o stadion "wielkiej" Legii to bys latal i prosil o pieniadze pod te Wasze urzedy, dlaczego przy innych inwestycjach nie pojawiaja sie Legionisci na swoich protestach ? DLACZEGO ? na wszystko wydawane sa pieniadze zgodnie z tym co jest potrzebne i co jestescie w stanie utrzymac ? po co ta błazenada ? - to ja sie wlasnie pytam, po co ? byles kiedykolwiek na stadionie Polonii ? dla Ciebie najwazniejsze jest, ze na swoim stadionie masz cieplutkie miejsce, suche i bar za plecami zeby wypic herbatke ciepla i zjesc kielbase aha zapewne walka o jest tylko o racjonalne wydawanie kasy, a nie o doje..anie Polonii, ktorej jak twierdzicie nie ma w Warszawie a po drugie to juz sprawa Polonii jak utrzyma swoj stadion, Cracovia utrzymywyac bedzie swoj SAMA bez zadnej kasy od miasta !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Jasne, że miasto powinno trochę odremontować stadion. Może nie na jakiś europejski standard, ale można zrobić coś na styl lubiński, czy kielecki. Tanio wyjdzie, a i stadion będzie schludny. Myślę, że coś takiego satysfakcjonowałoby Polonię.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Mam takie pytanie do kogoś z Poznania a ściślej o stadion Czy jest możliwość przejścia z narożników na sąsiednie sektory, czy jednak są tam jakieś płoty które ciężko pokonać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Jasne, że miasto powinno trochę odremontować stadion. Może nie na jakiś europejski standard, ale można zrobić coś na styl lubiński, czy kielecki. Tanio wyjdzie, a i stadion będzie schludny. Myślę, że coś takiego satysfakcjonowałoby Polonię. a i powiedzy szczerze na ta chwile nie ma wiekszych potrzeb, taki 10-12 tys bylby w sam raz ale WARUNKI NORMALNE zeby na nim byly, jak mamy isc do przodu to jest koniecznosc !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
czy może jest jakieś połączenie wewnątrz trybun i nie robią z tym problemu
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|