Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 29 1 2 19 20 21 22 23 28 29
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
a i jeszcze zapomniałbym dodać Piotrek Giza...rozwiązany kontrakt.

Szala , Szala Giza Mięciel Smoliński Grzelak ciężko było oczekiwać cudów...

Warto też wspomnieć jakich tuzów naściągał mu Trzepak > Arruabarena , Balbino , Tito , Descarga...

Dlatego nie podejmę się oceny Urbana , bo ciężko o miarodajną ocenę.


Bonus: Unibet
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Czyżby jeszcze w sierpniu przez niektórych nazywanych Jose Mourinho
polskiej trenerki miał stracić pracę ?
Czy w trzy miesiące zatracił swój warsztat i myśl genialną ?
Jeśli twierdzisz ,że tak to dalej nie czytaj tego postu,jeśli nie proszę o jeszcze chwilę cierpliwości ..........
Otóż zmiana trenera to najgłupsze wyjście obecnie dla Cracovii,nawet po rundzie jesiennej to za wcześnie,niestety blok obronny to sito ,ale żeby to ułożyć potrzeba czasu i zgrania....patrz sąsiad zza miedzy Wisła, a za zachodnią stroną np. Schalke04 podobny problem.
Ulatowskiemu trzeba poprostu zaufać i tyle ,fakt ,że pkt-ów mało ,ale też Cracovia miała na początku ciężki kalendarz,noi ograbił ich sędzia w W-wie,nie ma co ukrywać ,że nazwiskami też Cracovia nie rzuca na kolana,więc jedynego co potrzeba to ciężkiej pracy i wiary a wyniki przyjdą.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by lorus
Cracovia miała na początku ciężki kalendarz,noi ograbił ich sędzia w W-wie

suma szczęścia mniej więcej wychodzi na zero...

Z Arką sędziowie podarowali Cracovii 2 bramki.

Legię też sędziowie parokrotnie oszukali nie gwiżdżąc karnych i inne takie jak chociażby nie uznana 2ga bramka z Widzewem ze wszech miar prawidłowa, z Zagłębiem piłka była na aucie , potem ewidentny karny nie podyktowany.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
No tak teraz Cracovia po ciężkim początku będzie miała z górki, wyjazd na Polonie Warszawa, Jagę, WIdzew i Bytom, Wisła, Bełchatów u siebie grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Lech X2 z City ewidentnie.
Po pierwsze bedzie super kampania w mediach jaki to Lech jest slaby ze darmowa kasa promocja na City
Po drugie z Juventusem tez nie mieli miec szans a Juve potrafil na wyjezdzie zremisowac z City
Po trzecie pelna koncentracja na pucharach olanie ekstraklasy na ten czas
Po czwarte City na te chwile jest faworytem numer 1 do mistrzostwa Anglii (Chelsea ogrywala samych ogorkow z silniejszymi juz nie bylo wygranych a jeszcze kilka trudnych meczow ich czeka) i wreszcie zaczeli grac w lidze kolekcjonujac wygrane wiec moze sie beda oszczedzac na LE
Lech nie przegra albo goly remis jak w ryj typ

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
trudny kalendarz ? trudny kalendarz to nam sie dopiero zacznie od soboty !!!
mielismy Legie bez formy, Gornika ktory nic wielkiego nie zagral, Slask, z ktorym nie uznano nam gola prawidlowego na 3-3, Ruchu ktory na wyjazdach nic do tej pory nie gral, Lech w Poznaniu i Arka, ktora na wyjazdach jest slabiutenka, wg mnie to co nas czeka od tej soboty bedzie trudniejszym wyzwaniem niz dotychczasowe mecze

licze na minimum 5 pkt u siebie i na wyjezdzie "judo jak sie udo" 1 pkt bedzie pewnie sukcesem tongue

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Co do Urbana to jako jeden z nielicznych do końca go broniłem. Wg mnie jest to dobry trener. Tak jak McDziarz napisał za jego kadencji nie było dopingu, zero transferów do klubu, co lepsi byli sprzedawani. Wprowadził dużo młodzieży do pierwszego składu. Co prawda nie wszyscy się utrzymali, ale na pewno nie jest to wina Urbana. Za Urbana nieźle graliśmy piłką, stwarzaliśmy mnóstwo sytuacji, w przeciwieństwie do obecnej rundy.
Możliwe, że wciąż byłby trenerem, ale w przerwie zimowej były jakieś tarcia na linii trener - zawodnicy. Wcześniej zawsze Urban bronił piłkarzy, a później nagle się to skończyło. Prawdopodobnie to zawodnicy zwolnili Urbana. Wystarczy zobaczyć, jak Iwański wykonywał stałe fragmenty za Urbana (na poziomie kolan), a jak później za Białasa, gdzie większość goli padło właśnie ze stałych fragmentów

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
weszlo znow tepi ulatowskiego i jego szrot zakupiony, ktory siedzi na lawie w wiekszosci zamiast grac (bramkarz i obrona) hehe. POLECAM

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
w sobote manifest kibicow Polonii + Cracovia na placu bankowym w sprawie budowy stadnionu k6, o tej samej porze manifest kibicow Legii by nie marnotrawic na to pieniedzy... bedzie sie dzialo ;]

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by ice18
w sobote manifest kibicow Polonii + Cracovia na placu bankowym w sprawie budowy stadnionu k6, o tej samej porze manifest kibicow Legii by nie marnotrawic na to pieniedzy... bedzie sie dzialo ;]

blazenada ze strony Legionistow, zenujaca blazenada

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
craxx nie jedziesz ? smile ja się przejdę tongue

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by craax
blazenada ze strony Legionistow, zenujaca blazenada

ja bym powiedział dojrzałość obywatelska !

Warszawa nie potrzebuje dobić z inwestycjami w stadiony do 3 miliardów złotych.

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność , do niedawna Warszawa była pustynią jeżeli chodzi o obiekty sportowe z prawdziwego zdarzenia , teraz co nagle potrzeba 3 stadionów światowej czy europejskiej klasy ?

Nie jesteśmy społeczeństwem które stać na takie fanaberie !

"Stop marnotrawieniu publicznych pieniędzy!" stop

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
zapewne bys tak samo pier... jakby chodzilo o Wasz stadion !!

a potem biedaczki z L placza, ze dostaja tak malo biletow na Polonie - BLAZNY !!

ice18 na 90% jade na mecz smile

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
to spotkamy się na bankowym tylko po drugiej stronie barykady tongue hehe

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by craax
zapewne bys tak samo pier... jakby chodzilo o Wasz stadion !!

a potem biedaczki z L placza, ze dostaja tak malo biletow na Polonie - BLAZNY !!

ice18 na 90% jade na mecz smile

po co ta błazenada ?

Sądzisz że Warszawa potrzebuje 3 nowoczesne stadiony ?

W Polsce w piękny sposób potrafimy marnotrawić publiczne pieniądze.

Narodowy w Warszawie i Chorzowie pochłonęły już masę pieniędzy...a będą świecić pustkami bo będą niezagospodarowywane.

Budżet państwa czy miejska kasa to nie jest jakiś sztuczny twór czy worek bez dna.

Poczytaj trochę o deficycie budżetowym i długu publicznym i możemy kontynuować dyskusję.


Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
McDziarz moze mi pogadac do dupy za przeproszeniem, bo jakby chodzilo o stadion "wielkiej" Legii to bys latal i prosil o pieniadze pod te Wasze urzedy, dlaczego przy innych inwestycjach nie pojawiaja sie Legionisci na swoich protestach ? DLACZEGO ? na wszystko wydawane sa pieniadze zgodnie z tym co jest potrzebne i co jestescie w stanie utrzymac ?

po co ta błazenada ? - to ja sie wlasnie pytam, po co ?
byles kiedykolwiek na stadionie Polonii ? dla Ciebie najwazniejsze jest, ze na swoim stadionie masz cieplutkie miejsce, suche i bar za plecami zeby wypic herbatke ciepla i zjesc kielbase


aha zapewne walka o jest tylko o racjonalne wydawanie kasy, a nie o doje..anie Polonii, ktorej jak twierdzicie nie ma w Warszawie piwo

a po drugie to juz sprawa Polonii jak utrzyma swoj stadion, Cracovia utrzymywyac bedzie swoj SAMA bez zadnej kasy od miasta !!!

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Jasne, że miasto powinno trochę odremontować stadion. Może nie na jakiś europejski standard, ale można zrobić coś na styl lubiński, czy kielecki. Tanio wyjdzie, a i stadion będzie schludny. Myślę, że coś takiego satysfakcjonowałoby Polonię.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Mam takie pytanie do kogoś z Poznania a ściślej o stadion
Czy jest możliwość przejścia z narożników na sąsiednie sektory, czy jednak są tam jakieś płoty które ciężko pokonać smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by podstawek
Jasne, że miasto powinno trochę odremontować stadion. Może nie na jakiś europejski standard, ale można zrobić coś na styl lubiński, czy kielecki. Tanio wyjdzie, a i stadion będzie schludny. Myślę, że coś takiego satysfakcjonowałoby Polonię.
a i powiedzy szczerze na ta chwile nie ma wiekszych potrzeb, taki 10-12 tys bylby w sam raz ale WARUNKI NORMALNE zeby na nim byly, jak mamy isc do przodu to jest koniecznosc !!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
czy może jest jakieś połączenie wewnątrz trybun i nie robią z tym problemu

Strona 21 z 29 1 2 19 20 21 22 23 28 29

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, burbon, rafal08, forty, bukma, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik), 1,258 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1