Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17
Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
hej,

pytanie odnośnie typu amRO (moze sam się wypowie) jak bedzie rozlicany i czy wogole prawidowy

#2
2010-10-21 21:05
Liga Europejska
Azjatycki handicap
Manchester City - Lech Poznan (0 : 1.75)
Typ: 1
Kurs: 1,9

z tego co wiem o azjatyckim handicapie (a nie wiem za duzo;)) to polowa stawki wyrala w tym przypadku a polowa do zwrotu, czyli powinno byc 50*1.9 = 95
odejmujac 50 stawki na 45 wygrane ale co z druga polowa ktora buk zwraca , nie moze za nia zagrac bo musialby miec 6 typ albo zwikszyc stawke do 150 , oba wyjscia nie sa zgodne z regulamninem...czyli jaki jest koncowy bilans tego typu...wedlug mnie takie hc nie powinny byc grane bo sa dosc niejasne

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Czytamy regulamin smile

5.1. Typ zastępczy należy podać tylko wtedy gdy zwracana jest cała stawka. Jeśli część zakładu wygrała/przegrała to typ się liczy i odpowiedni zysk (lub strata) jest brana pod uwagę.

Czyli, amRO za ten typ ma +45, a ta zwracana połowa stawki idzie na cele charytatywne smile

Dołączył: May 2003
Posty: 854
Z
old hand
old hand
Z Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 854
dzieki za wyjasnienie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 252
witam! mam pytanie, nie wiem jak interpretować ten typ:
#3
23.10.2010 godz. 18:00
Zaragoza - Barcelona : Liczba goli w pierwszej połowie
typ: powyżej 1.0 bramki
kurs: 1.53

ponieważ, u innych bukmacherów było powyżej/poniżej 1.5, a tylko tu było 1.0. i teraz Messi trafił w 1 połowie i było 1 : 0 do przerwy, i nie wiem czy typ trafiony, czy nie...

może się któryś z moderatorów wypowiedzieć??
z góry dziękuję...

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Zwrot stawki.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Tak, zwrot stawki i w miejsce tego typu należy wysłać typ zastępczy, inaczej jest -100.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Ja mam takie pytanie czy gramy nadal z ludzmi z danej cwiartki czy drabinka sie jakos zmienia bo widze teraz tylko jeden temat 4 rundy i nie jest podzielona na cwiartki

Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 790
dalej z cwiartki ,az do cwiecfinalow

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Originally Posted by Kattowitz
dalej z cwiartki ,az do cwiecfinalow
dzieki piwo

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jedna uwaga do konkursu - gracze papakostas i jazdagz. To samo ip, logowanie tego samego dnia w podobnych godzinach na oba konta, typy z podobnych meczy.

Brat? Siostra? Kanarek? Oszust?

Proszę wyjaśnienie graczy?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by Piostar
Jedna uwaga do konkursu - gracze papakostas i jazdagz. To samo ip, logowanie tego samego dnia w podobnych godzinach na oba konta, typy z podobnych meczy.

Brat? Siostra? Kanarek? Oszust?

Proszę wyjaśnienie graczy?

ban na obu...bezwzględnie grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Gorzej, że wydaje mi się że na początku konkursu było ich trzech, ale jedno nie doszło daleko. grin

Niestety nie pamiętam tego trzeciego konta, myślę że Conrad ma możliwości sprawdzenia tego.


Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by Piostar
Gorzej, że wydaje mi się że na początku konkursu było ich trzech, ale jedno nie doszło daleko. grin

laugh jaja qurwa, ale no przecież w Polsce żyjemy...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
uwaga

papakostas i jazdagz zdyskwalifikowani, awans Kattowitz i lukboj.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Tak Piostar 89 bylo. idiotyzm twoj nie zna granic!
a dziwne bo przypuszczam, ze szachista jestes.
dziwna dyskwalifikacja, bo nic nie ma na temat ze na 1 gospodarstwo domowe nie mozna grac (pisze tak jak zapis najczesciej w bukach wyglada)
Conrad dane dostales przed poczatkiem play off.
Gdzie moge zagwarantowac ze jazdagz i papakostas to dwie rozne osoby.
Gram w tym konkursie zbyt dlugo aby robic z siebie idiote grajac nieuczciwie i w sumie nagrody tez nie sa az tak wybitnie wielkie aby bylo z mojej strony na zasadzie bij zabij o nie.
Moze to wydawac sie dziwne dla niektorych ale typy ja jako jazdagz podawalem tylko i wylacznie za siebie, a papakostas robila to za siebie, jedynie co z racji mojego doswiadczenia pytala o rady. Samo "klikanie" i podawanie typow bylo przez nia robione - zawsze!
Tak wiem, teraz Piostar i Sebkos zaczna niekonczaca sie przygode dygresji.. juz wlasciwie sie nie moge doczekac postow ponizej tego.
Conrad, nie sztuka jest zmienic, ukryc IP i wariata grac, bo mam wrazenie ze temat takiego czegos nie jest Tobie i kilku innym bystrym osobom, obcy siedzac w branzy i pewnie rozumiesz temat, ze na sile da sie to obejsc. Takze naszym tez zamiarem nie jest tutaj zadne sciemniane, gra na roznych kompach etc. bezsens! Najnormalniej w konkursie graja dwie znajace sie, zyjace pod jednym dachem, osoby bez zamiaru kombinowania i ukrywania sie jak wyzej wymienilem. Powod chyba jasny?!...Bo to konkurs, zabawa.
8 bitych lat, wpatrywanie sie w forum przez badz co badz chyba szmat czasu, powoduje ze mozna poniekad ocenic tych co podobny czas juz urzeduja tutaj. tak wiec Conrad moge stwierdzic smialo ze nie cofniesz decyzji, bo to w sumie nie w twoim stylu by bylo,(mimo iz pochopnie decydujesz a dalo to sie zauwazyc wlasnie w "plejach" 3 lata temu) generalnie zapis jest jaki jest ale nie dokonca tyczy sie on grania dwoch roznych osob i bardziej jest po to aby jak buki wyplewic granie na multikontach.

papakostas nie bedzie sie wypowiadala, bo jak mowi musialaby napisac to samo,a siedzi kolo mnie i czyta to co pisze.


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
"idiotyzm twoj nie zna granic!"

Ja Ciebie nie obrażam, więc wypraszam sobie wycieczki ku mojej osobie. Napisałem, że czekam na wyjaśnienie graczy - doczekałem się. Dosyć oczywista sprawa jest, że w konkursach jedno ip = jeden gracz. W innym wypadku taka zabawa mija się z celem.

PS. doczekałeś się i Ty posta, ale ostatniego w tej kwestii ode mnie.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Conrad , zeby nie byc goloslownym odnosnie tego ze graja 2 osoby, a nie Kanarki itd jak jeden inteligent juz zauwazyl, to proponowalbym porownac dane wprowadzone na forum i w firmie betsson jesli masz mozliwosci.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Sprawa jest ewidentna, granie z tego samego IP, z tego samego kompa, nawet w tym samym czasie typu i wszystko. smile

Do tego ta druga "osoba" nawet nie jest pełnoprawnym uczestnikiem forum tylko po prostu drugim kontem do tego konkursu. Już bardziej ewidentnie się nie da...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
Przeciez dokladnie to napisalem, ze jestesmy z jednego domu, to nie wiem po co wymienianie. Nic do zatajenia z mojej strony.
Chyba mamy zupelnie inne spostrzenie na to.
Ja podchodze jak do zabawy bo to forum, a Ty jak do supportowca z buka co ma za zadanie konsekwencje uzasadniac.
Nie moge stwierdzic, ze nie masz racji bo jest punkt w regulaminie o IP, niedopatrzylismy tego. Wywalenie z konkursu, mysle ze to na zasadzie ze kiedys ten regulamin trzeba wkoncu wykorzystac. Tyle.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
tak swoja droga to taki zapis:

15. Zakazuje się korzystania z jakichkolwiek serwisów/serwerów proxy lub programów/stron ukrywających dane typu adres IP. Jeśli choć jeden post z typem/typami zostanie wysłany w ten sposób, nastąpi automatyczna dyskwalifikacja uczestnika konkursu bez możliwości odwołania.

tez tak dokonca jasno nie przedstawia tego ze:
granie z tego samego Ip - zakaz,
granie na jedno domostwo - zakaz,
granie z 1 kompa - zakaz ( swoja droga nie bylo z 1 kompa, bo papakostas ma swoj, ale nie w tym rzecz),

jest zapis tylko o jakims zatajaniu, nawet nie wiem jak takie cos sie robi, aby zataic.


Strona 6 z 17 1 2 4 5 6 7 8 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1