|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
świetna płyta słonia, to jeden z najlepszych kawałków na plycie (mocny w hoooj:P) ,polecam także nute szczerze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
rożny, ostatnia szansa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
0-0 HT  niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to przesluchaj sobie Robben ta nute wklejona na pocieszenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
koncertowo wjebana stówa. weź się za coś o czym masz pojęcie. niepotrzebny kolejny cfaniak co rzuca forum i bukmacherkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
odnośnie Słonia to polecam nute Świeta 2009  ,tez mocne gówno  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
koncertowo wjebana stówa. weź się za coś o czym masz pojęcie. niepotrzebny kolejny cfaniak co rzuca forum i bukmacherkę. Dobrze, przegrałem 100PLN masz racje, ale myślałem ze tą jedną bramkę wcisną, popatrzyłem statystyki i zarówno jedni i drudzy praktycznie do HT tracili badz strzelali bramki, do tego ich mecz ostatni tez sie zakoncyzł overovo do HT (fakt 2lata temu) ale sie zakonczył. Mówi sie trudno, przegrałem to przegrałem Ja. Człowiek uczy sie na błedach i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
koncertowo wjebana stówa. weź się za coś o czym masz pojęcie. niepotrzebny kolejny cfaniak co rzuca forum i bukmacherkę. Dobrze, przegrałem 100PLN masz racje, ale myślałem ze tą jedną bramkę wcisną, popatrzyłem statystyki i zarówno jedni i drudzy praktycznie do HT tracili badz strzelali bramki, do tego ich mecz ostatni tez sie zakoncyzł overovo do HT (fakt 2lata temu) ale sie zakonczył. Mówi sie trudno, przegrałem to przegrałem Ja. Człowiek uczy sie na błedach i tyle  Przecież to nie był błąd poprostu zabrakło paru centymetrów dwie poprzeczki, ogólnie spokojnie mogło coś wpaść ale czasami tak jest. Bet jak każdy inny. Pozdro i niech każdy gra jak lubi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
tu nie chodzi o to że przegrałeś, ale styl w jakim to robisz. Twoje posty mówią o Tobie jedno. nie możesz wytrzymać bez postawienia zakładu, obojętnie jakiego, głupiego, mądrego, valju nie valju. pk dla Ciebie nie istnieje, o soczkach nie wspomnę.
zastanow sie nad swoją grą, wyciągnij wnioski i spróbuj coś w niej poprawić, bo długo tak nie zajedziesz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
tu nie chodzi o to że przegrałeś, ale styl w jakim to robisz. Twoje posty mówią o Tobie jedno. nie możesz wytrzymać bez postawienia zakładu, obojętnie jakiego, głupiego, mądrego, valju nie valju. pk dla Ciebie nie istnieje, o soczkach nie wspomnę.
zastanow sie nad swoją grą, wyciągnij wnioski i spróbuj coś w niej poprawić, bo długo tak nie zajedziesz. Owszem z tym ze gram dosc czesto i czasem nie przemyslane typy to fakt, trafie raz, drugi, trzeci i ciagne dalej....czasem wtopie i żałuje ze nie przemyślałem, a zagrałem. Nad grą sie zastanowiłem juz, gram teraz tylko zakłady LIVE, a nie jak dotychczas za mniejsze kwoty kupony w naziemniakach  bez spiny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Ciągutka jaki się z Ciebie nauczyciel zrobił  ma chłop 23 lata, przegra to jego sprawa, może nie chce traktować zakładów poważnie i walą go yieldy, pk i inne podobne gra jak gra, w ostatnim czasie jednak dużo mu wpadło tych zakładów więc próbuje dalej, jak jesteś taki mądry to pokaż mu jak ma grać a nie jeździj po nim jak na dzikiej świni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
No obym nie miał w niedalekiej przyszłości powodów do pisania, że Ciocia Ciągutka ostrzegała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Jose, ja nawet nie zacząłem jeszcze po Nim jechać  Gram tylko penisa: tasiemka za grosiki na 1. rundę, a później grube kupony na czwartek/piątek/sobotę. that's all. piss end loffff
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Robben, ale ty nie masz pojęcia o reprezentacji Filipinów czy Kambodży, podobnie jak i o brazylisjkiej czy japońskiej, bo te twoje historyczne wydumania są nie wiele warte.
Przypomniało mi się jak pewien user grał jakiegoś akademickiego baseballa i potem mu Siper z Ghostem szukali wyniku. Dobry był też typ co grał NBA i nie wiedział co to za sport, bo szuka live.
Posłuchaj faceta, który już przez to miał poważne problemy, bo czekając na tenisa, patrzył co na live i brał np. koreańską siatkówkę. Przemyśl to co grasz, bo jak widzisz już parę osób Ci zwraca uwagę. To jest loteria, hazard.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Witam, panowie  Krótko i zwięźle, dwa singielki: Leicester - WBA - OVER 2.5 Greuther Furth - Augsburg - UNDER 2.5/3.0 W pierwszym meczu, obie ekipy znacznie lepiej prezentują się z przodu i myślę, 3 bramki powinny spokojnie wpaść. Drugie spotkanie, to będzie według mnie pokaz dobrej obrony w wykonaniu gości, którzy wyjdą na mecz w ultradefensywnym zestawieniu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ciągutka jaki się z Ciebie nauczyciel zrobił  ma chłop 23 lata, przegra to jego sprawa, może nie chce traktować zakładów poważnie i walą go yieldy, pk i inne podobne gra jak gra, w ostatnim czasie jednak dużo mu wpadło tych zakładów więc próbuje dalej, jak jesteś taki mądry to pokaż mu jak ma grać a nie jeździj po nim jak na dzikiej świni  luchmacher też wklejał wygrane kupony, na sumy o wiele większe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Ciągutka jaki się z Ciebie nauczyciel zrobił  ma chłop 23 lata, przegra to jego sprawa, może nie chce traktować zakładów poważnie i walą go yieldy, pk i inne podobne gra jak gra, w ostatnim czasie jednak dużo mu wpadło tych zakładów więc próbuje dalej, jak jesteś taki mądry to pokaż mu jak ma grać a nie jeździj po nim jak na dzikiej świni  Dobrze Jose mówisz  Na swój sposób i swój budżet jakim dysponuje uważam iż gram dobrze  Nie są to kokosy jakie wygrywam, ale są i jest plus a juz ten weekend moge uznac za naprawde udany  (masz racje, troszeczke wpadło  ). Nie stac mnie na powazne granie (czyt. 500PLN, cyz cos w tym stylu i zyc tylko z tego) ale te 100PLN, czy 200PLN jestem w stanie dac na kupony i gram, pomału, pomału i grosz wpada. Moze przyjdzie taki czas, ze przemysle wszystko i naprawde zmienie styl, stawki i inaczej podejde do bukmacherki  Jose 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jest i Isia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Dobra panowie, moze i macie racje z tym wszystkim nie neguje tego i po czesci popieram co mówicie  Dzieki za wszystkie rady  Bez spiny 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|