Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by craax
zna ktos ?
świetna płyta słonia,
to jeden z najlepszych kawałków na plycie (mocny w hoooj:P) ,polecam także nute szczerze.
piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
2min

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
rożny, ostatnia szansa boks

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
0-0 HT puke niestety

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to przesluchaj sobie Robben ta nute wklejona na pocieszenie tongue

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
koncertowo wjebana stówa. weź się za coś o czym masz pojęcie. niepotrzebny kolejny cfaniak co rzuca forum i bukmacherkę.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
odnośnie Słonia to polecam nute Świeta 2009 tongue
,tez mocne gówno laugh .

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Ciągutka
koncertowo wjebana stówa. weź się za coś o czym masz pojęcie. niepotrzebny kolejny cfaniak co rzuca forum i bukmacherkę.

Dobrze, przegrałem 100PLN masz racje, ale myślałem ze tą jedną bramkę wcisną, popatrzyłem statystyki i zarówno jedni i drudzy praktycznie do HT tracili badz strzelali bramki, do tego ich mecz ostatni tez sie zakoncyzł overovo do HT (fakt 2lata temu) ale sie zakonczył. Mówi sie trudno, przegrałem to przegrałem Ja. Człowiek uczy sie na błedach i tyle smile

Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Originally Posted by Robben1987
Originally Posted by Ciągutka
koncertowo wjebana stówa. weź się za coś o czym masz pojęcie. niepotrzebny kolejny cfaniak co rzuca forum i bukmacherkę.

Dobrze, przegrałem 100PLN masz racje, ale myślałem ze tą jedną bramkę wcisną, popatrzyłem statystyki i zarówno jedni i drudzy praktycznie do HT tracili badz strzelali bramki, do tego ich mecz ostatni tez sie zakoncyzł overovo do HT (fakt 2lata temu) ale sie zakonczył. Mówi sie trudno, przegrałem to przegrałem Ja. Człowiek uczy sie na błedach i tyle smile
Przecież to nie był błąd poprostu zabrakło paru centymetrów dwie poprzeczki, ogólnie spokojnie mogło coś wpaść ale czasami tak jest. Bet jak każdy inny.
Pozdro i niech każdy gra jak lubi smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
tu nie chodzi o to że przegrałeś, ale styl w jakim to robisz. Twoje posty mówią o Tobie jedno. nie możesz wytrzymać bez postawienia zakładu, obojętnie jakiego, głupiego, mądrego, valju nie valju. pk dla Ciebie nie istnieje, o soczkach nie wspomnę.

zastanow sie nad swoją grą, wyciągnij wnioski i spróbuj coś w niej poprawić, bo długo tak nie zajedziesz.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Ciągutka
tu nie chodzi o to że przegrałeś, ale styl w jakim to robisz. Twoje posty mówią o Tobie jedno. nie możesz wytrzymać bez postawienia zakładu, obojętnie jakiego, głupiego, mądrego, valju nie valju. pk dla Ciebie nie istnieje, o soczkach nie wspomnę.

zastanow sie nad swoją grą, wyciągnij wnioski i spróbuj coś w niej poprawić, bo długo tak nie zajedziesz.

Owszem z tym ze gram dosc czesto i czasem nie przemyslane typy to fakt, trafie raz, drugi, trzeci i ciagne dalej....czasem wtopie i żałuje ze nie przemyślałem, a zagrałem. Nad grą sie zastanowiłem juz, gram teraz tylko zakłady LIVE, a nie jak dotychczas za mniejsze kwoty kupony w naziemniakach smile bez spiny piwo piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ciągutka jaki się z Ciebie nauczyciel zrobił blush

ma chłop 23 lata, przegra to jego sprawa, może nie chce traktować zakładów poważnie i walą go yieldy, pk i inne podobne

gra jak gra, w ostatnim czasie jednak dużo mu wpadło tych zakładów więc próbuje dalej, jak jesteś taki mądry to pokaż mu jak ma grać a nie jeździj po nim jak na dzikiej świni smile




Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
No obym nie miał w niedalekiej przyszłości powodów do pisania, że Ciocia Ciągutka ostrzegała grin wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Jose, ja nawet nie zacząłem jeszcze po Nim jechać grin

Gram tylko penisa: tasiemka za grosiki na 1. rundę, a później grube kupony na czwartek/piątek/sobotę.
that's all.

piss end loffff

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Robben, ale ty nie masz pojęcia o reprezentacji Filipinów czy Kambodży, podobnie jak i o brazylisjkiej czy japońskiej, bo te twoje historyczne wydumania są nie wiele warte.

Przypomniało mi się jak pewien user grał jakiegoś akademickiego baseballa i potem mu Siper z Ghostem szukali wyniku. Dobry był też typ co grał NBA i nie wiedział co to za sport, bo szuka live.

Posłuchaj faceta, który już przez to miał poważne problemy, bo czekając na tenisa, patrzył co na live i brał np. koreańską siatkówkę. Przemyśl to co grasz, bo jak widzisz już parę osób Ci zwraca uwagę. To jest loteria, hazard.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Witam, panowie piwo
Krótko i zwięźle, dwa singielki:
Leicester - WBA - OVER 2.5
Greuther Furth - Augsburg - UNDER 2.5/3.0
W pierwszym meczu, obie ekipy znacznie lepiej prezentują się z przodu i myślę, 3 bramki powinny spokojnie wpaść.
Drugie spotkanie, to będzie według mnie pokaz dobrej obrony w wykonaniu gości, którzy wyjdą na mecz w ultradefensywnym zestawieniu.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Jose
Ciągutka jaki się z Ciebie nauczyciel zrobił blush

ma chłop 23 lata, przegra to jego sprawa, może nie chce traktować zakładów poważnie i walą go yieldy, pk i inne podobne

gra jak gra, w ostatnim czasie jednak dużo mu wpadło tych zakładów więc próbuje dalej, jak jesteś taki mądry to pokaż mu jak ma grać a nie jeździj po nim jak na dzikiej świni smile

luchmacher też wklejał wygrane kupony, na sumy o wiele większe.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by Jose
Ciągutka jaki się z Ciebie nauczyciel zrobił blush

ma chłop 23 lata, przegra to jego sprawa, może nie chce traktować zakładów poważnie i walą go yieldy, pk i inne podobne

gra jak gra, w ostatnim czasie jednak dużo mu wpadło tych zakładów więc próbuje dalej, jak jesteś taki mądry to pokaż mu jak ma grać a nie jeździj po nim jak na dzikiej świni smile

Dobrze Jose mówisz piwo Na swój sposób i swój budżet jakim dysponuje uważam iż gram dobrze smile Nie są to kokosy jakie wygrywam, ale są i jest plus a juz ten weekend moge uznac za naprawde udany piwo (masz racje, troszeczke wpadło smile ).

Nie stac mnie na powazne granie (czyt. 500PLN, cyz cos w tym stylu i zyc tylko z tego) ale te 100PLN, czy 200PLN jestem w stanie dac na kupony i gram, pomału, pomału i grosz wpada.

Moze przyjdzie taki czas, ze przemysle wszystko i naprawde zmienie styl, stawki i inaczej podejde do bukmacherki smile

Jose piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Jest i Isia grin piwo

Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Dobra panowie, moze i macie racje z tym wszystkim nie neguje tego i po czesci popieram co mówicie piwo

Dzieki za wszystkie rady piwo

Bez spiny piwo

Strona 3 z 34 1 2 3 4 5 33 34

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, alfa, bukma, burbon, JelineK, betowiec, aker), 1,074 gości, oraz 16 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,796
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1