|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442 |
no i? jak wkleic kupon z expekta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ja sie nie znam, ale Azazel Ci powie pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
no i? jak wkleic kupon z expekta? Jak masz windows vista to w folderze "system32" masz narzędzie "snipping tool". Włączasz wycinasz wybrany fragment, zapisujesz, a potem wrzucasz gdzieś na serwer np. imageus. Jak już wrzucisz kopiujesz link do obrazu i wklejasz w [img]...[/img]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442 |
nie mam visty - mam profesional w pracy i win7 w domu;(
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Hajek-Cilic 1@ 5.5 nie wiem co sie z Marinem dzieje, chyba ma wakacje  bo jego gra wyglada tragicznie-tylko czy Hajek jest w stanie to wykorzystać. B.Becker-Stokhovski 1@ 2.1 , Stahu też bez formy, a Becker na pewno się postawi, on lubi szybkie nawierzchnie. Mahut-Simon 1@ 3.5 Mahut ostatnio w formie, może sprawić niespodziankę, a że obaj mają wodę zamiast mózgu, powinno być ciekawie  Clijsters-Jankovic 2@ 6.5 Bwin bo tam przy kreczu nie ma zwrotu, Kim miała zabieg usuwania znamion na stopach i były jakieś problemy z gojeniem się ran, podobno nawet zdjęcia stóp w internecie były zamieszczone, wiec na pewno sporo treningów ją ominęło i pytanie czy bedzie w stanie biegać na 100%
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
no a jak nie masz to naciśnij PrintScreen albo ALT+PrintScreen jak chcesz tylko aktywne okno skopiować, otwórz Painta, zrób wklei, obrób jak chcesz i zapisz jako JPG.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
ja sie nie znam, ale Azazel Ci powie pewnie  hej cwaniaczku, z miodem w uszach,  czep się czyjejś żony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
i "super pefa"  Tipsa/Troicki-Fognini/Maxi Gonzalez 2:0 @ 1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ciekawy jestem tego jak Hajek zagra z Cilicem, Marin w koncu powinien cos wygrac - chyba, ze dogrywa sezon i 'dziekuje za uwage'
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Rainer ma szanse  ? Troicki sporo się nagrał..pierwszy tytuł ATP...moze troche świętował  a w Petersburgu bilans 0:2
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Rainer ma szanse  ? Troicki sporo się nagrał..pierwszy tytuł ATP...moze troche świętował  a w Petersburgu bilans 0:2 Niemiec to uparty squrwiel  ale nie widze tu szans dla Rainera, Viktor jeśli świętowal to chyba do środy powinien uzupełnić elektrolity 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Troicki to taki gosc, ktory jak jest w formie to musi korzystac bo za duzo to on nie ugrywa, powinien pyknac starszego Rainera Gaba jaki kurs... on ma zamiar tylko i wylacznie sie podkladac w Rosji  ? musi miec niezle kontakty tam chyba heh
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
i "super pefa"  Tipsa/Troicki-Fognini/Maxi Gonzalez 2:0 @ 1.6 Linstedty z Ratiwatanami tez mialo byc 2-0.......i bylo .tylko odwrotnie.... deble rzadza sie swoimi prawami......
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
Pany próbujcie jutro póki kursy nie spadają  Lotos Gdynia 1.85 MKB Euroleasing 1.85 - 2....Poważne problemy kadrowe przed czwartkowym inauguracyjnym meczem Euroligi kobiet z MKB Euroleasing Sopron ma trener Lotosu Gdynia. Część koszykarek dopadła grypa jelitowa, a Sandora Irvin doznała urazu mięśnia przywodziciela...a Sopron to nie ogórki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519 |
Zwonarieva -Azarenka - 1...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
co sadzicie o lu-starace?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Zwonarieva -Azarenka - 1... no chyba inaczej być nie może, po meczu z kiri gdzie było 0;4 w drugim secie i w dwóch gemach gdzie z 0:40 wyciągneła, dała kiri 12 bp, Vera tego by nie zmarnowała  a dla kilku osób na qc Vera idzie na miszcza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
luostatniowygral w korei ... wczoraj graldebla z szitleremi pokonali cermakow...mysle ze starace pyknie bez problemowo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|