Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31
hanele #4196839 27/10/2010 16:09
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Witam

Bonus: Unibet
hanele #4196840 27/10/2010 16:09
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
no i?
jak wkleic kupon z expekta?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ja sie nie znam, ale Azazel Ci powie pewnie

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Originally Posted by sportmv
no i?
jak wkleic kupon z expekta?

Jak masz windows vista to w folderze "system32" masz narzędzie "snipping tool". Włączasz wycinasz wybrany fragment, zapisujesz, a potem wrzucasz gdzieś na serwer np. imageus.

Jak już wrzucisz kopiujesz link do obrazu i wklejasz w [img]...[/img]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
nie mam visty - mam profesional w pracy i win7 w domu;(

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Hajek-Cilic 1@ 5.5 nie wiem co sie z Marinem dzieje, chyba ma wakacje wink bo jego gra wyglada tragicznie-tylko czy Hajek jest w stanie to wykorzystać.
B.Becker-Stokhovski 1@ 2.1 , Stahu też bez formy, a Becker na pewno się postawi, on lubi szybkie nawierzchnie.
Mahut-Simon 1@ 3.5 Mahut ostatnio w formie, może sprawić niespodziankę, a że obaj mają wodę zamiast mózgu, powinno być ciekawie wink
Clijsters-Jankovic 2@ 6.5 Bwin bo tam przy kreczu nie ma zwrotu, Kim miała zabieg usuwania znamion na stopach i były jakieś problemy z gojeniem się ran, podobno nawet zdjęcia stóp w internecie były zamieszczone, wiec na pewno sporo treningów ją ominęło i pytanie czy bedzie w stanie biegać na 100%

Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
no a jak nie masz to naciśnij PrintScreen albo ALT+PrintScreen jak chcesz tylko aktywne okno skopiować, otwórz Painta, zrób wklei, obrób jak chcesz i zapisz jako JPG.

craax #4196852 27/10/2010 16:22
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by craax
ja sie nie znam, ale Azazel Ci powie pewnie
laugh hej cwaniaczku, z miodem w uszach, grin czep się czyjejś żony cool

Azazel #4196854 27/10/2010 16:26
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
i "super pefa" wink Tipsa/Troicki-Fognini/Maxi Gonzalez 2:0 @ 1.6

Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
addict
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 442
dzieki;)

Azazel #4196858 27/10/2010 16:30
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ciekawy jestem tego jak Hajek zagra z Cilicem, Marin w koncu powinien cos wygrac - chyba, ze dogrywa sezon i 'dziekuje za uwage'

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Rainer ma szanse smirk ? Troicki sporo się nagrał..pierwszy tytuł ATP...moze troche świętował smile a w Petersburgu bilans 0:2

sHybki #4196863 27/10/2010 16:33
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by sHybki20
Rainer ma szanse smirk ? Troicki sporo się nagrał..pierwszy tytuł ATP...moze troche świętował smile a w Petersburgu bilans 0:2
Niemiec to uparty squrwiel wink ale nie widze tu szans dla Rainera, Viktor jeśli świętowal to chyba do środy powinien uzupełnić elektrolity grin

Azazel #4196866 27/10/2010 16:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Troicki to taki gosc, ktory jak jest w formie to musi korzystac bo za duzo to on nie ugrywa, powinien pyknac starszego Rainera

Gaba jaki kurs... on ma zamiar tylko i wylacznie sie podkladac w Rosji wink ? musi miec niezle kontakty tam chyba heh

Azazel #4196868 27/10/2010 16:40
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Originally Posted by Azazel77
i "super pefa" wink Tipsa/Troicki-Fognini/Maxi Gonzalez 2:0 @ 1.6
Linstedty z Ratiwatanami tez mialo byc 2-0.......i bylo .tylko odwrotnie.... deble rzadza sie swoimi prawami......

craax #4196870 27/10/2010 16:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Pany próbujcie jutro póki kursy nie spadają smile Lotos Gdynia 1.85 MKB Euroleasing 1.85 - 2....Poważne problemy kadrowe przed czwartkowym inauguracyjnym meczem Euroligi kobiet z MKB Euroleasing Sopron ma trener Lotosu Gdynia. Część koszykarek dopadła grypa jelitowa, a Sandora Irvin doznała urazu mięśnia przywodziciela...a Sopron to nie ogórki wink


sHybki #4196871 27/10/2010 16:43
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 1,519
Zwonarieva -Azarenka - 1...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
co sadzicie o lu-starace?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Broda0987
Zwonarieva -Azarenka - 1...
no chyba inaczej być nie może, po meczu z kiri gdzie było 0;4 w drugim secie i w dwóch gemach gdzie z 0:40 wyciągneła, dała kiri 12 bp, Vera tego by nie zmarnowała cool a dla kilku osób na qc Vera idzie na miszcza grin

Azazel #4196880 27/10/2010 16:59
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
luostatniowygral w korei ... wczoraj graldebla z szitleremi pokonali cermakow...mysle ze starace pyknie bez problemowo

Strona 2 z 31 1 2 3 4 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1