|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Propomuję tu zamieszczac tzw. 100% pewniaki z dowolnych dyscyplin sportu i nie tylko. Chodzi mi o zaklady z dobrymi kursami i o ktorych wiadomo jak sie zakoncza . Na pewno wielu z was ma dostep do "ciekawych informacji". Prosze o umieszczanie tu typów (pewniaków), ale nie umieszczajcie tu pewniakow w stylu Hingis-Ruano Pascual na 1 z kursem 1,02. Podawajcie tez uzasadnienie. :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Według mnie nawet ten 1,02 nie jest 100% pewniakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Macwozn: Daj mi chociaż jednego pewniaka za 100% to będziesz dobry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Pewniaków nie ma, nawet jak jest taka teoretyczna sytuacja to nie ma pewności czy mecz nie jest sprzedany. Nie raz już straciłem kasę bo wydawało się coś pewnego. Np. hokej fiński i szwedzki były sytuacje, że grała drużyna z pierwszego miejsca w tabeli na wyjeździe z drużyną ostatnią, która przegrywała wszystko. I co, nagle wygrywa z liderem. Nie wierzę w cuda. Teraz już nie pakuję się w takie "pewniaki". Chyba tylko w USA mecze nie są kupowane, przynajmniej z tych najważniejszych lig, jednak tam nie ma pewniaków-silna zawodowa liga. A tak na marginesie, trzymajmy się reguły tematycznej. pozdrowienia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Przypominam, że grając na pewniaki typu Sampras 1.05 warto obstawić u buka gdzie kontuzja i niedokończenie meczu powoduje zwrot stawki. Niektóre buki tak robią, inne wymagają by przynajmniej został ukończony jeden set, a w większości wystarczy, że jedna piłka zostanie rozegrana. Należy się zapoznać z regulaminem buka w którym gramy żeby nie było pożniej niejasności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178 |
Przykladem ze niema pewniaków moze byc ostatnio w wimbledonie Hingis byla pewniakiem za 1.02 zl i przegrala w I rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754 |
Samprasowi też wiele do szczęscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie zabrakło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343 |
Przykladem ze niema pewniaków moze byc ostatnio w wimbledonie Hingis byla pewniakiem za 1.02 zl i przegrala w I rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
To akurat nie jest dobry przykład nietrafionego"pewniaka" z kilku powodów: 1.Hingis ostatnio grała żle. 2.Była z numerem 1 a to nie zawsze jest gwarancją wygranej. 3.Grała z chiszpanką i dlatego mogła by się wydawać większą faworytką niż była w rzeczywistości. 4.Nigdy nie wygrała Wimbledonu a najwyżej docierała do ćwiećfinału.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Panowie chodzi mi właśnie o to ,że jak ktoś wie coś na temat sprzedanych meczy lub wystawienia rezerwowego składu czy odpuszczenia sobie jakichś rozgrywek przez jakąś drużynę (np w pucharze Intertoto wiadomo było że ARHURS przegrają na wyjeździe i to wysoko, żeby już dalej nie grać - u siebie wygrali 1:0 , a na wyjeździe było 4:1 czy jakoś tak). Chodzi mi o takie sygnały. Oki. Myślę, żena tym wszyscy skorzystamy. Ja coś niecoś wiem o I i II lidze polskiej (mam paru znajomych) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Nawet takie "sygnały" nie dają 100% pewności. Chociażby w ubiegłym tygodniu trzecioligowe rezerwy Craiova uporały się na wyjeździe z Bylis ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Ale zawsze takie informacje mogą być użyteczne. Przez krajową wtopiłem w zeszłym tygodniu 200PLN, Ale dzieki informacji o Arhurs(że sobie odpuścili Intertoto) i domysłom że Zagłebie przegra na wyjeździe bo awans mają w kieszeni a wiem że paru graczy z Zagłebia stawia u bukow postawiłem w profie kupon na awans Celje z AArhus za 100PLN. Ako był 15,96. W sumie stawiając 300 PLN zarobiłem na czysto ponad 1000 PLN -całkiem nieżle. Wiem,że nie wszystkie informacje muszą gwarantować wynik, ale zawsze pomagają. Ważne jest, żeby były prawdziwe i sprawdzone. A co sie tyczy Crajowej - to rezerwy nie zawsze muszą być gorsze od pierwszego składu, a na pewno grają ambitniej. :rolleyes: :rolleyes: :
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Ja się w pełni zgadzam, że takie informacje są bardzo użyteczne, mam tylko zastrzeżenia co do tytułu tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
W porządku. Tytuł może być dowolny. Zaproponuj coś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434 |
Dla mnie 100% pewniak na dzisiaj ( chociaz podobno nic nie jest pewne): 335 Valkeakoski - Inter Turku 1 1.60 :rolleyes: :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111 |
macwozn to jak bedziesz wiedzial o takich newsach jak o Arhus to od razu pisz tu ok? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A w ogole jak ktos jest jasnowidzem albo cos to niech tez sie tym podzieli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Takie informacje powinny być udzielane w działach tematycznych. Nie twórzmy dla każdej informacji osobnego tematu. Jak tak dalej będzie to zrobi się bałagan. Już teraz są trzy tamaty "tenis" i chyba dwa "Wimbledon".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 120
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 120 |
tylko jedna osoba-Vito zamiescila 100% pewniak i niestety pudlo.szkoda tylko ze nie podala uzasadnienia a jest to rzecz najwazniejsza gdyz tylko przez to mozemy pomoc innym w podjeciu decyzji.wypisywanie swoich typow rozbitych na 10 kuponow jest wg.mnie marnowaniem tego miejsca.powinnismy sie zajac analiza spotkan a wiec typy tylko z UZASADNIENIEM.powodzenia
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
To jest pytanko nie w temacie.Czy koś wie co dzieje się z meczem BOCA JUNIORS-CRUZ AZUL (COPA LIBERTADORES)jeżeli ktoś wie proszę o odpowiedż gdyż tylko od tego meczu zależy czy??? wielkie dzięki :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203 |
Zgadzam sie, koniecznie podawajcie uzasadnienie. To ze druzyna jest wyzej w tabeli i gra u siebie nie jest czyms znaczacym - o tym kazdy wie. Chodzi o takie informacje o jakich nie wiedza zwlaszcza buki (kiedy mecz ma wysoki kurs a szanse moga byc odwrotne). Boca wygrala ale dopiero po dogrywce i karnych 3:1, w czasie regularnym przegrala 0:1.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172 |
ostanio kolejka naszej "uczciwej" ligi: GKS-Gornik : gieksa nie grala o nic, natomiast Gornik wygrywajac zapewnial sobie utrzymanie w lidze, dodatkowo panowie Ploskon i Dziurowicz sie bardzo lubia - wydawalo sie ze Gornik to pewniak i.... tylko szczesliwie zremisowal. cale szczescie, ze bylem wtedy caly dzien na delegacji i nie udalo mi sie postawic ;-)
|
|
|
Link skopiowany do schowka