Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#4189 28/06/2001 00:48
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Propomuję tu zamieszczac tzw. 100% pewniaki z dowolnych dyscyplin sportu i nie tylko.
Chodzi mi o zaklady z dobrymi kursami i o ktorych wiadomo jak sie zakoncza .
Na pewno wielu z was ma dostep do
"ciekawych informacji".
Prosze o umieszczanie tu typów (pewniaków), ale nie umieszczajcie tu pewniakow w stylu
Hingis-Ruano Pascual na 1 z kursem 1,02.
Podawajcie tez uzasadnienie. :rolleyes:

Bonus: Unibet
#4190 28/06/2001 01:01
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Według mnie nawet ten 1,02 nie jest 100% pewniakiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#4191 28/06/2001 01:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Macwozn:
Daj mi chociaż jednego pewniaka za 100% to będziesz dobry.

#4192 28/06/2001 01:23
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Pewniaków nie ma, nawet jak jest taka teoretyczna sytuacja to nie ma pewności czy mecz nie jest sprzedany. Nie raz już straciłem kasę bo wydawało się coś pewnego. Np. hokej fiński i szwedzki były sytuacje, że grała drużyna z pierwszego miejsca w tabeli na wyjeździe z drużyną ostatnią, która przegrywała wszystko. I co, nagle wygrywa z liderem. Nie wierzę w cuda. Teraz już nie pakuję się w takie "pewniaki". Chyba tylko w USA mecze nie są kupowane, przynajmniej z tych najważniejszych lig, jednak tam nie ma pewniaków-silna zawodowa liga.
A tak na marginesie, trzymajmy się reguły tematycznej.
pozdrowienia

#4193 28/06/2001 01:25
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Przypominam, że grając na pewniaki typu Sampras 1.05 warto obstawić u buka gdzie kontuzja i niedokończenie meczu powoduje zwrot stawki. Niektóre buki tak robią, inne wymagają by przynajmniej został ukończony jeden set, a w większości wystarczy, że jedna piłka zostanie rozegrana. Należy się zapoznać z regulaminem buka w którym gramy żeby nie było pożniej niejasności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#4194 28/06/2001 03:00
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
M
member
member
M Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 178
Przykladem ze niema pewniaków moze byc ostatnio w wimbledonie Hingis byla pewniakiem za 1.02 zl i przegrala w I rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#4195 28/06/2001 03:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2001
Posty: 1,754
Samprasowi też wiele do szczęscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie zabrakło

#4196 28/06/2001 06:16
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Przykladem ze niema pewniaków moze byc ostatnio w wimbledonie Hingis byla pewniakiem za 1.02 zl i przegrala w I rundzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

To akurat nie jest dobry przykład nietrafionego"pewniaka" z kilku powodów:
1.Hingis ostatnio grała żle.
2.Była z numerem 1 a to nie zawsze jest gwarancją wygranej.
3.Grała z chiszpanką i dlatego mogła by się wydawać większą faworytką niż była w rzeczywistości.
4.Nigdy nie wygrała Wimbledonu a najwyżej docierała do ćwiećfinału.

#4197 28/06/2001 13:20
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Panowie chodzi mi właśnie o to ,że jak ktoś wie coś na temat sprzedanych meczy lub wystawienia rezerwowego składu czy odpuszczenia sobie jakichś rozgrywek przez jakąś drużynę (np w pucharze Intertoto wiadomo było że ARHURS przegrają na wyjeździe i to wysoko, żeby już dalej nie grać - u siebie wygrali 1:0 , a na wyjeździe było 4:1 czy jakoś tak). Chodzi mi o takie sygnały. Oki. Myślę, żena tym wszyscy skorzystamy.
Ja coś niecoś wiem o I i II lidze polskiej (mam paru znajomych) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#4198 28/06/2001 14:25
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Nawet takie "sygnały" nie dają 100% pewności. Chociażby w ubiegłym tygodniu trzecioligowe rezerwy Craiova uporały się na wyjeździe z Bylis ...

#4199 28/06/2001 14:40
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Ale zawsze takie informacje mogą być użyteczne.
Przez krajową wtopiłem w zeszłym tygodniu 200PLN,
Ale dzieki informacji o Arhurs(że sobie odpuścili Intertoto) i domysłom że Zagłebie przegra na wyjeździe bo awans mają w kieszeni a wiem że paru graczy z Zagłebia stawia u bukow postawiłem w profie kupon na awans Celje z AArhus za 100PLN. Ako był 15,96.
W sumie stawiając 300 PLN zarobiłem na czysto ponad 1000 PLN -całkiem nieżle.
Wiem,że nie wszystkie informacje muszą gwarantować wynik, ale zawsze pomagają.
Ważne jest, żeby były prawdziwe i sprawdzone.
A co sie tyczy Crajowej - to rezerwy nie zawsze muszą być gorsze od pierwszego składu, a na pewno grają ambitniej.
:rolleyes: :rolleyes: :

#4200 28/06/2001 14:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Ja się w pełni zgadzam, że takie informacje są bardzo użyteczne, mam tylko zastrzeżenia co do tytułu tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4201 28/06/2001 14:56
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
W porządku.
Tytuł może być dowolny.
Zaproponuj coś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#4202 28/06/2001 17:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
V
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,434
Dla mnie 100% pewniak na dzisiaj ( chociaz podobno nic nie jest pewne):
335 Valkeakoski - Inter Turku 1 1.60
:rolleyes: :rolleyes:

#4203 28/06/2001 20:55
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 111
macwozn to jak bedziesz wiedzial o takich newsach jak o Arhus to od razu pisz tu ok? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
A w ogole jak ktos jest jasnowidzem albo cos to niech tez sie tym podzieli...

#4204 28/06/2001 22:20
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
Takie informacje powinny być udzielane w działach tematycznych. Nie twórzmy dla każdej informacji osobnego tematu. Jak tak dalej będzie to zrobi się bałagan. Już teraz są trzy tamaty "tenis" i chyba dwa "Wimbledon".

#4205 29/06/2001 02:23
Dołączył: May 2001
Posty: 120
L
member
member
L Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 120
tylko jedna osoba-Vito zamiescila 100% pewniak i niestety pudlo.szkoda tylko ze nie podala uzasadnienia a jest to rzecz najwazniejsza gdyz tylko przez to mozemy pomoc innym w podjeciu decyzji.wypisywanie swoich typow rozbitych na 10 kuponow jest wg.mnie marnowaniem tego miejsca.powinnismy sie zajac analiza spotkan a wiec typy tylko z UZASADNIENIEM.powodzenia

#4206 29/06/2001 03:36
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
To jest pytanko nie w temacie.Czy koś wie co dzieje się z meczem BOCA JUNIORS-CRUZ AZUL (COPA LIBERTADORES)jeżeli ktoś wie proszę o odpowiedż gdyż tylko od tego meczu zależy czy??? wielkie dzięki
:eek:

#4207 29/06/2001 14:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Zgadzam sie, koniecznie podawajcie uzasadnienie. To ze druzyna jest wyzej w tabeli i gra u siebie nie jest czyms znaczacym - o tym kazdy wie. Chodzi o takie informacje o jakich nie wiedza zwlaszcza buki (kiedy mecz ma wysoki kurs a szanse moga byc odwrotne).
Boca wygrala ale dopiero po dogrywce i karnych 3:1,
w czasie regularnym przegrala 0:1.

#4208 29/06/2001 14:53
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
ostanio kolejka naszej "uczciwej" ligi:
GKS-Gornik : gieksa nie grala o nic, natomiast Gornik wygrywajac zapewnial sobie utrzymanie w lidze, dodatkowo panowie Ploskon i Dziurowicz sie bardzo lubia - wydawalo sie ze Gornik to pewniak i.... tylko szczesliwie zremisowal.
cale szczescie, ze bylem wtedy caly dzien na delegacji i nie udalo mi sie postawic ;-)

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1