|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
na jednym kwicie : Japonki out, na drugim Kuba -1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Nippon się "zes.ra pod ciśnieniem". Ale poczekajmy do końca 3-go seta. Polki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mlody jakie masz handi na Wloszki?  Z ciekawosci pytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
oby nie było tak jak na GP, kiedy to z Usa powinnismy szybko wygrac 3-0, ale przy 2-0 i meczowych stanelismy i skonczyło się 2-3 i caly turniej zawalony, a byłoby tak pieknie tam Polska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
o Korver  widzę na razie z ukrycia, obyśmy powtórzyli udany turniej jak ten męski we Włoszech  W następnym secie Włoszki do jakiś 20, więc ładny zapas. witam  Czemu z ukrycia? Forum upada to co ja się będę przejmować  Póki co lekkie bety i obserwacja, na poważne granie mam nadzieję będzie czas za dzień, dwa. sedno sprawy, forum juz tylko jest bo jest
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Takiej gry Naszych kobiet to sie nie spodziewałem naprawde  czemu tak uwazasz ? bo grales Japonki ? czy też masz na mysli bukmacherow ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge przeciez tak samo sie goraczkowales podczas MŚ Panow, pamietam Ciebie i jeszcze jednego ale juz nie kojarze nicka  nie goraczkowalem sie, tylko wyrazilem swoje zdanie poza tym wtedy nie stawialem, a teraz tak  ale za to jakie glupoty pierd..liliscie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Kubanki to się zabiją o ten blok w końcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mlody jakie masz handi na Wloszki?  Z ciekawosci pytam  under 130,5 wystarczy, że nie będzie na przewagi  Korver to podobnie jak ja, też bardziej obserwacja i lekkie granie  chociaż ten set Włoszek na live trochę przyłożyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
@huge przeciez tak samo sie goraczkowales podczas MŚ Panow, pamietam Ciebie i jeszcze jednego ale juz nie kojarze nicka  nie goraczkowalem sie, tylko wyrazilem swoje zdanie poza tym wtedy nie stawialem, a teraz tak  ale za to jakie glupoty pierd..liliscie  no tak, pewnie jakbym wczoraj napisal ze dzisiaj Polska wygra to tez bys pisal ze pisze glupoty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
Korver - forum nie upada, forum walczy w dzialach - siatkowka, quasi i biathlon ( juz niedlugo ruszamy z rach,ciach,ciach,ciach  ) a tak serio to swieta racja - nie gra sie pierwszej kolejki a i nad druga sie zastanawiam... poki co wyglada mi w drugiej na over Polska - Serbia - smierdzi mi tb... ale zobaczymy popoludniu jakie kto kursy wrzuci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Takiej gry Naszych kobiet to sie nie spodziewałem naprawde  czemu tak uwazasz ? bo grales Japonki ? czy też masz na mysli bukmacherow ? grałem Japonki to fakt, nie mówie tutaj iż nie brałem pod uwagę wygranej Naszych bo brałem, ale takiej przewagi Naszych w kazdym prawie detalu to juz sie nie spodziewałem. Byłem przekonany ze to bedzie wyrównany mecz i gra pkt za pkt, z lekkim wskazaniem na skośne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
o Korver  widzę na razie z ukrycia, obyśmy powtórzyli udany turniej jak ten męski we Włoszech  W następnym secie Włoszki do jakiś 20, więc ładny zapas. witam  Czemu z ukrycia? Forum upada to co ja się będę przejmować  Póki co lekkie bety i obserwacja, na poważne granie mam nadzieję będzie czas za dzień, dwa. sedno sprawy, forum juz tylko jest bo jest teraz sa juz secretne fora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@huge przeciez tak samo sie goraczkowales podczas MŚ Panow, pamietam Ciebie i jeszcze jednego ale juz nie kojarze nicka  nie goraczkowalem sie, tylko wyrazilem swoje zdanie poza tym wtedy nie stawialem, a teraz tak  ale za to jakie glupoty pierd..liliscie  no tak, pewnie jakbym wczoraj napisal ze dzisiaj Polska wygra to tez bys pisal ze pisze glupoty  ale Ty jestes faktycznie ograniczony  nie rozumiesz prostego zdania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
@pacyfista nie wiem jakie fora sa, ale kazdy ma juz w dupie i rzadko komukolwiek chce sie pisac o czymkolwiek gdzies poza quasi, za duzo wynalazkow, ktorzy wylewaja swoje zale a po drugie odechciewa sie ciagnac jakis temat i analizy w jedna czy dwie osoby, bo po co ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
ale sushi z nich Polki robia
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Mlody jakie masz handi na Wloszki?  Z ciekawosci pytam  under 130,5 wystarczy, że nie będzie na przewagi  Korver to podobnie jak ja, też bardziej obserwacja i lekkie granie  chociaż ten set Włoszek na live trochę przyłożyłem  A spoko  Kurde, a ja zaspalem, a widze, ze nie ma nigdzie niespodzianki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Kubanki, cień druzyny z sprzed paru lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
trzeba pograc jednego seta dla Japonek czy kasa w bloto?????/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|