Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 19 z 27 1 2 17 18 19 20 21 26 27
JuN #4200656 29/10/2010 19:31
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
na jednym kwicie : Japonki out, na drugim Kuba -1,5 frown

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Nippon się "zes.ra pod ciśnieniem". Ale poczekajmy do końca 3-go seta. Polki boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Mlody jakie masz handi na Wloszki? tongue Z ciekawosci pytam wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
oby nie było tak jak na GP, kiedy to z Usa powinnismy szybko wygrac 3-0, ale przy 2-0 i meczowych stanelismy i skonczyło się 2-3 i caly turniej zawalony, a byłoby tak pieknie tam

Polska boks

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by młody gniewny
o Korver piwo

widzę na razie z ukrycia, obyśmy powtórzyli udany turniej jak ten męski we Włoszech smile

W następnym secie Włoszki do jakiś 20, więc ładny zapas.

witam piwo

Czemu z ukrycia? Forum upada to co ja się będę przejmować wink

Póki co lekkie bety i obserwacja, na poważne granie mam nadzieję będzie czas za dzień, dwa.

sedno sprawy, forum juz tylko jest bo jest

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Originally Posted by Robben1987
Takiej gry Naszych kobiet to sie nie spodziewałem naprawde blush

czemu tak uwazasz ? bo grales Japonki ? czy też masz na mysli bukmacherow ?

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge przeciez tak samo sie goraczkowales podczas MŚ Panow, pamietam Ciebie i jeszcze jednego ale juz nie kojarze nicka wink
nie goraczkowalem sie, tylko wyrazilem swoje zdanie smile poza tym wtedy nie stawialem, a teraz tak laugh

ale za to jakie glupoty pierd..liliscie piwo

JuN #4200663 29/10/2010 19:33
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Kubanki to się zabiją o ten blok w końcu

iti #4200664 29/10/2010 19:34
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by iti
Mlody jakie masz handi na Wloszki? tongue Z ciekawosci pytam wink

under 130,5 wystarczy, że nie będzie na przewagi smile

Korver to podobnie jak ja, też bardziej obserwacja i lekkie granie smile chociaż ten set Włoszek na live trochę przyłożyłem smile

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge przeciez tak samo sie goraczkowales podczas MŚ Panow, pamietam Ciebie i jeszcze jednego ale juz nie kojarze nicka wink
nie goraczkowalem sie, tylko wyrazilem swoje zdanie smile poza tym wtedy nie stawialem, a teraz tak laugh

ale za to jakie glupoty pierd..liliscie piwo
no tak, pewnie jakbym wczoraj napisal ze dzisiaj Polska wygra to tez bys pisal ze pisze glupoty laugh

JuN #4200666 29/10/2010 19:34
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Korver - forum nie upada, forum walczy w dzialach - siatkowka, quasi i biathlon ( juz niedlugo ruszamy z rach,ciach,ciach,ciach grin )

a tak serio to swieta racja - nie gra sie pierwszej kolejki a i nad druga sie zastanawiam... poki co wyglada mi w drugiej na over Polska - Serbia - smierdzi mi tb... ale zobaczymy popoludniu jakie kto kursy wrzuci...

JuN #4200667 29/10/2010 19:34
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Originally Posted by JuN
Originally Posted by Robben1987
Takiej gry Naszych kobiet to sie nie spodziewałem naprawde blush

czemu tak uwazasz ? bo grales Japonki ? czy też masz na mysli bukmacherow ?

grałem Japonki to fakt, nie mówie tutaj iż nie brałem pod uwagę wygranej Naszych bo brałem, ale takiej przewagi Naszych w kazdym prawie detalu to juz sie nie spodziewałem. Byłem przekonany ze to bedzie wyrównany mecz i gra pkt za pkt, z lekkim wskazaniem na skośne smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by craax
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by młody gniewny
o Korver piwo

widzę na razie z ukrycia, obyśmy powtórzyli udany turniej jak ten męski we Włoszech smile

W następnym secie Włoszki do jakiś 20, więc ładny zapas.

witam piwo

Czemu z ukrycia? Forum upada to co ja się będę przejmować wink

Póki co lekkie bety i obserwacja, na poważne granie mam nadzieję będzie czas za dzień, dwa.

sedno sprawy, forum juz tylko jest bo jest

teraz sa juz secretne fora laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
@huge przeciez tak samo sie goraczkowales podczas MŚ Panow, pamietam Ciebie i jeszcze jednego ale juz nie kojarze nicka wink
nie goraczkowalem sie, tylko wyrazilem swoje zdanie smile poza tym wtedy nie stawialem, a teraz tak laugh

ale za to jakie glupoty pierd..liliscie piwo
no tak, pewnie jakbym wczoraj napisal ze dzisiaj Polska wygra to tez bys pisal ze pisze glupoty laugh
ale Ty jestes faktycznie ograniczony mad nie rozumiesz prostego zdania frown

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
@pacyfista nie wiem jakie fora sa, ale kazdy ma juz w dupie i rzadko komukolwiek chce sie pisac o czymkolwiek gdzies poza quasi, za duzo wynalazkow, ktorzy wylewaja swoje zale a po drugie odechciewa sie ciagnac jakis temat i analizy w jedna czy dwie osoby, bo po co ?

Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
19-11

miazga

kurs cudny

Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
ale sushi z nich Polki robia

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by iti
Mlody jakie masz handi na Wloszki? tongue Z ciekawosci pytam wink

under 130,5 wystarczy, że nie będzie na przewagi smile

Korver to podobnie jak ja, też bardziej obserwacja i lekkie granie smile chociaż ten set Włoszek na live trochę przyłożyłem smile
A spoko smile Kurde, a ja zaspalem, a widze, ze nie ma nigdzie niespodzianki frown

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Kubanki, cień druzyny z sprzed paru lat

JuN #4200677 29/10/2010 19:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785

trzeba pograc jednego seta dla Japonek czy kasa w bloto?????/

Strona 19 z 27 1 2 17 18 19 20 21 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, rafal08, latajaca_holenderka, burbon, alfa, betowiec, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, Sensei, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,796 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,696
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1