Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 27 1 2 21 22 23 24 25 26 27
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Originally Posted by liczoncy_dolary92
poszlo na Japan 3 set... 3:0 to nasze nie wygraja smile

jak nie wygraja 3-0 to przegraja 2-3

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
Originally Posted by liczoncy_dolary92
poszlo na Japan 3 set... 3:0 to nasze nie wygraja smile
dlaczego ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Wojtas_
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp grin
mieliście chyba forum płatne, co mozna było kupić typy, to róbcie tak dalej, nikt wam nie każe niczego dawać, trzymajcie dla siebie i juz, nie ma przymusu na nic smile

Nie da się prowadzić takiego serwisu z siatkówki, niestety frown kursy za bardzo skaczą przy kilku zagraniach, nie mówiąc już o prowadzeniu takiego serwisu dla kilkudziesięciu osób.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Wojtas_
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp grin
mieliście chyba forum płatne, co mozna było kupić typy, to róbcie tak dalej, nikt wam nie każe niczego dawać, trzymajcie dla siebie i juz, nie ma przymusu na nic smile

przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz co napisałem, ludzie nie potrafia docenic tego ze ktos bezinteresownie sie udziela, potrafia za to zmieszac kogos z błotem jesli cos idzie nie tak, po prostu to jest chore, ja nie chce pieniedzy od nikogo, jak cos napisze od siebie to tylko dlatego ze mam taka ochote i nie oczekuje od nikogo zapłaty czy pochwał, lecz nie wyobrazam sobie zeby ktos mnie ganił jesli czegos nie trafielub wytykał mi porazki

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
o właśnie Włoszki izi under piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Nic dodać nic ująć niestety tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Kubanki setowa!

Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
kuurwa piszcie wolniej bo ogladam 2 mecze i nie nadążam czytaniem

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
teraz Chorwatki setowa laugh

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by Misiek
Nic dodać nic ująć niestety tongue

a Ty czego sie wpierdalasz ? grin

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Misiek
Nic dodać nic ująć niestety tongue

a Ty czego sie wpierdalasz ? grin

Widzę, że wszyscy z ukrycia śledzą QC grin

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Bo lubię jak dyskutujesz na quasi, a już szczególnie z wojbestem tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by Misiek
Nic dodać nic ująć niestety tongue

a Ty czego sie wpierdalasz ? grin

Widzę, że wszyscy z ukrycia śledzą QC grin

ja jestem fanem forumowych płaczek, lubie sobie poczytac te zale i rozne smieszne komentarze, to mnie relaksuje, takie mam zboczenie tongue oczywiscie no offence tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
chyba stosunek doceniających Was do frustratów jest chyba jednak mocno dodatni. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie smile

Ja jestem raczej z tych co pisał Piostar, chociaż czasem piszę analizę mało czy to w tenisie czy NBA smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
ale wylaniaja sie powoli tuzy forumowe z ukryc hehe

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Wojtas pisząc na otwartym forum a nie zamkniętej formie musisz być przygotowany na to, że podając typ ktoś weźmie nie podziękuje i jeszcze zmiesza z błotem jak nie wejdzie.

No tak zwyczajnie jest i tego nie zmienisz.

Last edited by Piostar; 29/10/2010 20:04.
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Mi to zawsze poprawia humor, jak ludzie niby tak długo grający tak jeszcze potrafią pisać bez sensu, szacun tongue

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Kuba setowa, skonczyc to !

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Chorwatki setowa, ale te Kubanki to przeciwienstwo facetow

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Kuba 0-2 laugh

Strona 23 z 27 1 2 21 22 23 24 25 26 27

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, Akhu, rafal08, aker, Sensei, rymoholik, forty, kamel, betowiec), 833 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,669
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1