|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
poszlo na Japan 3 set... 3:0 to nasze nie wygraja  jak nie wygraja 3-0 to przegraja 2-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
poszlo na Japan 3 set... 3:0 to nasze nie wygraja  dlaczego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp  mieliście chyba forum płatne, co mozna było kupić typy, to róbcie tak dalej, nikt wam nie każe niczego dawać, trzymajcie dla siebie i juz, nie ma przymusu na nic  Nie da się prowadzić takiego serwisu z siatkówki, niestety  kursy za bardzo skaczą przy kilku zagraniach, nie mówiąc już o prowadzeniu takiego serwisu dla kilkudziesięciu osób.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Korver ma racje, za bezinteresowne pisanie w dziale dostajemy jeszcze po głowie od niektorych jak tylko cos nie wejdzie itp ciezko dogodzic tutaj, najlepiej jakby podawac typy, a inni beda tylko wygodnie siedziec i sciagac od Ciebie i zarabiac bez ruszania głową i zainteresowaniem sie danym meczem itp  mieliście chyba forum płatne, co mozna było kupić typy, to róbcie tak dalej, nikt wam nie każe niczego dawać, trzymajcie dla siebie i juz, nie ma przymusu na nic  przeczytaj ze zrozumieniem jeszcze raz co napisałem, ludzie nie potrafia docenic tego ze ktos bezinteresownie sie udziela, potrafia za to zmieszac kogos z błotem jesli cos idzie nie tak, po prostu to jest chore, ja nie chce pieniedzy od nikogo, jak cos napisze od siebie to tylko dlatego ze mam taka ochote i nie oczekuje od nikogo zapłaty czy pochwał, lecz nie wyobrazam sobie zeby ktos mnie ganił jesli czegos nie trafielub wytykał mi porazki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
o właśnie Włoszki izi under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Nic dodać nic ująć niestety 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2007
Posty: 2,727 |
kuurwa piszcie wolniej bo ogladam 2 mecze i nie nadążam czytaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
teraz Chorwatki setowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nic dodać nic ująć niestety  a Ty czego sie wpierdalasz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nic dodać nic ująć niestety  a Ty czego sie wpierdalasz ?  Widzę, że wszyscy z ukrycia śledzą QC 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Bo lubię jak dyskutujesz na quasi, a już szczególnie z wojbestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nic dodać nic ująć niestety  a Ty czego sie wpierdalasz ?  Widzę, że wszyscy z ukrycia śledzą QC  ja jestem fanem forumowych płaczek, lubie sobie poczytac te zale i rozne smieszne komentarze, to mnie relaksuje, takie mam zboczenie  oczywiscie no offence 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
chyba stosunek doceniających Was do frustratów jest chyba jednak mocno dodatni. Przynajmniej takie odnoszę wrażenie  Ja jestem raczej z tych co pisał Piostar, chociaż czasem piszę analizę mało czy to w tenisie czy NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ale wylaniaja sie powoli tuzy forumowe z ukryc hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Wojtas pisząc na otwartym forum a nie zamkniętej formie musisz być przygotowany na to, że podając typ ktoś weźmie nie podziękuje i jeszcze zmiesza z błotem jak nie wejdzie.
No tak zwyczajnie jest i tego nie zmienisz.
Last edited by Piostar; 29/10/2010 20:04.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Mi to zawsze poprawia humor, jak ludzie niby tak długo grający tak jeszcze potrafią pisać bez sensu, szacun 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Kuba setowa, skonczyc to !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Chorwatki setowa, ale te Kubanki to przeciwienstwo facetow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Kuba 0-2 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|