Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 32 1 2 3 31 32
#4208141 02/11/2010 14:43
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
futbol

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Witam.
Analkę LM czas zacząć ! gwizdek

Fajnie wygląda Manchester - kurs nawet zachęcający. Myślę też o Panathinaikosie x2, wybiorę jeszcze Tottenham - tutaj już raczej 1x.

Jeśli znajdę dobry kurs to zagram że Inter nie strzeli. smile Ciekawie będzie też w Izraelu. Schalke słabe, wydaję mi się Hapoel powalczy, kursy na AH +0,5 moim zdaniem do przyjęcia.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 64
journeyman
journeyman
Dołączył: Oct 2010
Posty: 64
Witam,

ja myślę, że jednak kazan czysta 1, bursa 1x, no i benfica valencia i barca wygrają

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Rangers x2 ---> 7/10 boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja dzisiaj wybrałem tylko jedno spotkanie z CL. Jest nim mecz Benfici z Lyonem. Wiadomo,że Francuzi przystąpią do spotkania osłabieni, ale spodziewam się jednak że zarówno Bastos, Pjanic i Macoun będą gotowi do gry. Lyon nie potrzebuje tutaj wygrać, więc moim zdaniem trener ustawi drużynę defensywnie, licząc na kontry. Moim zdaniem będzie to dobra taktyka na ten mecz, szczególnie że dla Benfici będzie to bardzo ważne spotkanie.
Kurs jaki wystawił pinn na x2 w zupełności mnie satysfakcjonuje - @1,833 i zagrałem go dość konkretnie 7/10. Pozdrawiam!

Dołączył: May 2007
Posty: 572
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 572
Lyon strzeli, Twente strzeli i over w Kopenhadze, co myslicie ??

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Lyon strzeli - uważałbym, kurs pewnie marny. Lyon bardzo nie obliczalny, nie wiadomo jak spiszą się na wyjeździe.

Twente strzeli - tu już ciekaw pomysł moim zdanie, Twente gra fajny, przyjemny dla oka futbol. Bardzo groźni przy stałych fragmentach.

Kopenhaga - Barcelona over 2,5 - przejechałem się na overze w Barcelonie, z tym że wtedy na kursie @1,40. mad Teraz np. Pinnacle @1,81 - moim zdaniem warte paru dukatów. smile

Na początek dnia over 2,5 w Estonii, boksujemy ! boks


Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Jose - szkoda, że taki marny wg mnie kurs (1.50) wink

Tak 1,7 to bym pobrał ..

Lyon - wg mnie under chyba pobrać trzeba. Twente - hmm, raczej over. No i może faktycznie over Barcy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Co do mojego typu to widać,że trochę się pospieszyłem...w tej chwili już 1,917 blush

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Kopenhaga strzeli 1,8 w bet365. Sądze, ze Barca sie zabijać nie będzie a wiadomo gole tracić potrafią. No i overek Werder-Twente lub Twente strzeli. Wydaje mi się, że to dobre propozycje

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Platini piwo Under lepszy w Bursie z MU.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Dla mnie Lyon to zespół zagadka, pieron ich wie jak dzisiaj zagrają. Nie ruszam tego ! stop

Zdecydowanie bardziej wole grać że Inter nie strzeli... @3,20 - też mało.

Inter - Tottenham: Liczba rezerwowych zawodników wprowadzona w regulaminowym czasie gry. under 5,5 @3,20 Expekt

Dla mnie Rafa dzisiaj góra dwie zmiany. Niby kogo miałby z tej ławki wpuścić ? Sporo kontuzji, nie wiadomo do końca co z Lucio i Maiconem.

Po @3,20 warte gry. smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
No faktycznie, ze zmianami w meczu Interu fajny bet piwo

Bursa - MU chyba nie pobiorę.

Marcin piwo Mnóstwo czasu minęło od ostatniego klikania wink

Jose, Lyon zaczyna grać tego czego oczekuję. Początek sezonu to mega farsa, ostatnio zaczyna gra wyglądać dobrze.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
Werder - twente DNB 2. Co myslicie? Kurs kusi ; d

Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Na dziś:
Rubin boks
Benfica (DNB) boks
Valencia wygra do zera boks

Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
Barca po 1,40 do wziecia mysle bo wystawia najmocniejszy sklad wiec roznica chyba jest i niewazne ze wyjazd bo juz stracili raz punkty i wystarczy wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Platini
Marcin piwo Mnóstwo czasu minęło od ostatniego klikania wink

Dokładnie. smile

Ciężko rozpracować to dzisiejszą LM.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
werder - twennte over 2 2.5
Inter - Totten Over 2 2.5
Barca
Manu
Rubin

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by NiUNiU
werder - twennte over 2.5
Inter - Totten Over 2 2.5
Barca
Manu -->Manchester United
Rubin
to samo chce zagrać AKO 7.15

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Barcelona to nawet z handi można grać, złapali wiatr w żagle i takiego ogóra powinni pocisnąć

Strona 1 z 32 1 2 3 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, alfa, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, Lukasz111, Sensei, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, betowiec, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1