|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam. Analkę LM czas zacząć !  Fajnie wygląda Manchester - kurs nawet zachęcający. Myślę też o Panathinaikosie x2, wybiorę jeszcze Tottenham - tutaj już raczej 1x. Jeśli znajdę dobry kurs to zagram że Inter nie strzeli.  Ciekawie będzie też w Izraelu. Schalke słabe, wydaję mi się Hapoel powalczy, kursy na AH +0,5 moim zdaniem do przyjęcia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Oct 2010
Posty: 64 |
Witam,
ja myślę, że jednak kazan czysta 1, bursa 1x, no i benfica valencia i barca wygrają
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Rangers x2 ---> 7/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja dzisiaj wybrałem tylko jedno spotkanie z CL. Jest nim mecz Benfici z Lyonem. Wiadomo,że Francuzi przystąpią do spotkania osłabieni, ale spodziewam się jednak że zarówno Bastos, Pjanic i Macoun będą gotowi do gry. Lyon nie potrzebuje tutaj wygrać, więc moim zdaniem trener ustawi drużynę defensywnie, licząc na kontry. Moim zdaniem będzie to dobra taktyka na ten mecz, szczególnie że dla Benfici będzie to bardzo ważne spotkanie. Kurs jaki wystawił pinn na x2 w zupełności mnie satysfakcjonuje - @1,833 i zagrałem go dość konkretnie 7/10. Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 572
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2007
Posty: 572 |
Lyon strzeli, Twente strzeli i over w Kopenhadze, co myslicie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Lyon strzeli - uważałbym, kurs pewnie marny. Lyon bardzo nie obliczalny, nie wiadomo jak spiszą się na wyjeździe. Twente strzeli - tu już ciekaw pomysł moim zdanie, Twente gra fajny, przyjemny dla oka futbol. Bardzo groźni przy stałych fragmentach. Kopenhaga - Barcelona over 2,5 - przejechałem się na overze w Barcelonie, z tym że wtedy na kursie @1,40.  Teraz np. Pinnacle @1,81 - moim zdaniem warte paru dukatów.  Na początek dnia over 2,5 w Estonii, boksujemy ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jose - szkoda, że taki marny wg mnie kurs (1.50) Tak 1,7 to bym pobrał .. Lyon - wg mnie under chyba pobrać trzeba. Twente - hmm, raczej over. No i może faktycznie over Barcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Co do mojego typu to widać,że trochę się pospieszyłem...w tej chwili już 1,917 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Kopenhaga strzeli 1,8 w bet365. Sądze, ze Barca sie zabijać nie będzie a wiadomo gole tracić potrafią. No i overek Werder-Twente lub Twente strzeli. Wydaje mi się, że to dobre propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Platini  Under lepszy w Bursie z MU.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Dla mnie Lyon to zespół zagadka, pieron ich wie jak dzisiaj zagrają. Nie ruszam tego !  Zdecydowanie bardziej wole grać że Inter nie strzeli... @3,20 - też mało. Inter - Tottenham: Liczba rezerwowych zawodników wprowadzona w regulaminowym czasie gry. under 5,5 @3,20 Expekt Dla mnie Rafa dzisiaj góra dwie zmiany. Niby kogo miałby z tej ławki wpuścić ? Sporo kontuzji, nie wiadomo do końca co z Lucio i Maiconem. Po @3,20 warte gry. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
No faktycznie, ze zmianami w meczu Interu fajny bet  Bursa - MU chyba nie pobiorę. Marcin  Mnóstwo czasu minęło od ostatniego klikania  Jose, Lyon zaczyna grać tego czego oczekuję. Początek sezonu to mega farsa, ostatnio zaczyna gra wyglądać dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 483 |
Werder - twente DNB 2. Co myslicie? Kurs kusi ; d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
Na dziś: Rubin  Benfica (DNB)  Valencia wygra do zera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 652 |
Barca po 1,40 do wziecia mysle bo wystawia najmocniejszy sklad wiec roznica chyba jest i niewazne ze wyjazd bo juz stracili raz punkty i wystarczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Marcin  Mnóstwo czasu minęło od ostatniego klikania  Dokładnie.  Ciężko rozpracować to dzisiejszą LM.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
werder - twennte over 2 2.5 Inter - Totten Over 2 2.5 Barca Manu Rubin
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
werder - twennte over 2.5 Inter - Totten Over 2 2.5 Barca Manu -->Manchester United Rubin to samo chce zagrać AKO 7.15
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Barcelona to nawet z handi można grać, złapali wiatr w żagle i takiego ogóra powinni pocisnąć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|