Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by wojbest1987
wszedzie spadki ,a Ukraińców, Arsenal w cale wygrać nie musi, ma komplet pkt po 3 meczach, zabijac sie o WIn nie muszą

tylko powtórzyłem słowa Wengera smile ale swoja rzecza to nie barca - potem całe forum wymiotuje z ich zapowiedzi tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
...poza tym jak pamietam około 10 lat temu jak powstawało to forum to wszystko działało na zasadzie wymian i wspolnego celu - ogołocenia boooooków a obecnie smile

wyścig szczurków frown coż ,czasy sie zmeniaja

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Panowie orientujecie się czemu na Bwin lecą w ciula z bonusem? puke

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Pinturicchio , musisz sie im przypomniec....

Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Originally Posted by Patricu$
Pinturicchio , musisz sie im przypomniec....
Tak zrobiłem, dziękówka smirk Poczytałem, że mają czas do 24h.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by Patricu$
...poza tym jak pamietam około 10 lat temu jak powstawało to forum to wszystko działało na zasadzie wymian i wspolnego celu - ogołocenia boooooków a obecnie smile

wyścig szczurków frown coż ,czasy sie zmeniaja
i dlatego nie ma co się przejmować, że ktoś ma pretensje itp. smile

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by Patricu$
...poza tym jak pamietam około 10 lat temu jak powstawało to forum to wszystko działało na zasadzie wymian i wspolnego celu - ogołocenia boooooków a obecnie smile

wyścig szczurków frown coż ,czasy sie zmeniaja
i dlatego nie ma co się przejmować, że ktoś ma pretensje itp. smile

pretensje? hmmmmmm he he he za duzy jestem na takie owo_


Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
1 Baltika Kaliningrad - Powyżej 1.5 @ 11.00
2 Ilioupoli - Powyżej 1.5 @ 11.00

jazda boks

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
AC Milan v Real Madryt Poniżej 3.5 1.33 boks 1:1
Basel v Roma Powyżej 1.5 1.20 boks 2:1
CFR Cluj v Bayern Monachium Powyżej 1.5 1.28 boks 1:1
Chelsea v Spartak Moskwa Powyżej 1.5 1.18 boks 2:0
MSK Zilina v Marsylia Powyżej 1.5 1.30 boks 1:2
Shakhtar Donetsk v Arsenal Powyżej 1.5 1.28 boks 1:2

4,0 smile za lekko...






Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Cluj 1x
Szachtar
Auxerre over
Milan over
Basel

taki wariat boks tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by Patricu$
Originally Posted by Stelmach
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch

a nawet +3,5 smile ogladałem wczoraj wywiad z Wengerem i potwierdził ,ze jada nastrzelać bramek i wygrać (FULL SKŁAD!) na Emirates było 5-0 smile wiec...

2,5 @ 1,90 wyglada OK
po pierwsze było 5-1 a nie 5-0 jak piszesz, po drugie brak dziś Robin van Persie, Thomas Veramaelen, Manuela Almuni i Fabregasa.

typu nie neguję ale ...

Fabiański jest ,wiec "Alumunium" nie potrzebne ,
Fabregas za duzo kombinuje (jak barca wczoraj - pozdro z FCK) ,Robin w LM sporo marnuje a co do Fina to hmmmm...


p.s. po kartkowej przerwie wraca Jack Wilshere smile
O jakim Finie mówisz, Patricu$? wink

Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
naturalizowany Belg z Kapellen tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Patricu$
naturalizowany Belg z Kapellen tongue
laugh piwo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Witam. piwo

Na dzisiaj tylko Arsenal @2,84 over 3,00 w Londynie. Nie ma co kombinować, mecze nie łatwe do typowania.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"Być może ktoś pomyśli, że zwariowałem, ale uważam, że podobieństwa są zadziwiające.

Cykliczne, weekendowe spotkanie na mszy.

Początek, zebrani wierni zajmują swoje miejsca. Wcześniej, na wejściu minęli puchę i dorzucili się na cele statutowe. Na kilka minut przed meczem, tzn mszą swoją robotę zaczyna wodzirej. Inicjuje kolejne pieśni, wierni śpiewają. Ci z przodu dużo głośniej niż ostatnie rzędy. Z tyłu sporo ludzi zupełnie nie śpiewa, łapy w kieszeni, niektórzy nawet lekko rozmawiają zamiast zająć się dopingiem. Mohery próbują przekonać do dopingu tylne rzędy, 2 osoby rozkładają śpiewniki w ławkach. Wyznaczone 3 osoby stają na samym przodzie z flagami na kijach. Tuż przed początkiem spotkania zapalone zostają race, tzn świece.

Nagle gwizdek, tzn dzwonek oznaczający rozpoczęcie meczu, tzn mszy. Wychodzą główni aktorzy widowiska i rozpoczynają swoją rutynową cotygodniową robotę. Ani lepiej ani gorzej. Mohery nawet specjalnie nie patrzą oddając się przyśpiewkom, pojawia się kolejna zbiórka na oprawę, wyznaczeni szalikowcy chodzą z puchą po trybunach. Głupio nie dać, więc prawie każdy coś tam wrzuca. Ale zaraz, wszystko przerywa, znana stadionowa przyśpiewka "Więc wstań..." Wszyscy klekają i energicznie wstają czyniąc jednakowe znaki rękami. Ten efektowny element oprawy niedługo zostaje powtórzony, gdyż bardzo dobrze wychodzi, wykonują go prawie wszyscy.

Im bliżej końca, tym głośniej śpiewają mohery z przodu. Pogardliwie patrząc na lewo i prawo, uważają, że nikt oprócz nich nie angażuje się w doping. Wodzirej inicjuje kolejne przyśpiewki, po chwili śpiewa sam, wygląda to na przerwe, bo mohery wstają z miejsc i udają się na posiłek. No, nie jest to kiełabach z buła, ale nie możemy mieć wszystkiego.

Po chwili mecz się kończy, tuż przed wyjściem pojawia się informacja o kolejnym spotkaniu i zaproszenie na różne wyjazdy. Tyły zupełnie nie słuchają, za to mohery z przodu z wypiekami na twarzy nie mogą się doczekać kolejnych spotkań. W trakcie komunikatu, jeszcze przed końcem meczu, tyły gremialnie zaczynają opuszczać obiekt. Przód zostaje, jeszcze długo śpiewając. Główni aktorzy wychodzą do szatni, a mohery ciągle śpiewają. Przy wyjściu można kupić programy meczowe, a także dorzucić się kolejny raz do następnej oprawy."


laugh laugh dobre

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
laugh laugh
a co do tematu to Cluj strzeli i to na dzisiaj tyle

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by craax
"Być może ktoś pomyśli, że zwariowałem, ale uważam, że podobieństwa są zadziwiające.

Cykliczne, weekendowe spotkanie na mszy.

Początek, zebrani .... 2 osoby rozkładają śpiewniki w ławkach. Wyznaczone 3 osoby Przy wyjściu można kupić programy meczowe, a także dorzucić się kolejny raz do następnej oprawy."


laugh laugh dobre

średnie smirk

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
co do oferty i pefek:

Chelsea -1,5
Arsenal over 1,5
Milan over 1,5

reszty nie czuje

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Pier
Originally Posted by craax
"Być może ktoś pomyśli, że zwariowałem, ale uważam, że podobieństwa są zadziwiające.

Cykliczne, weekendowe spotkanie na mszy.

Początek, zebrani .... 2 osoby rozkładają śpiewniki w ławkach. Wyznaczone 3 osoby Przy wyjściu można kupić programy meczowe, a także dorzucić się kolejny raz do następnej oprawy."


laugh laugh dobre

średnie smirk
przepraszam frown

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
przyjmuje laugh laugh

Strona 2 z 24 1 2 3 4 23 24

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,803 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,312
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1