|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
wszedzie spadki ,a Ukraińców, Arsenal w cale wygrać nie musi, ma komplet pkt po 3 meczach, zabijac sie o WIn nie muszą tylko powtórzyłem słowa Wengera  ale swoja rzecza to nie barca - potem całe forum wymiotuje z ich zapowiedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...poza tym jak pamietam około 10 lat temu jak powstawało to forum to wszystko działało na zasadzie wymian i wspolnego celu - ogołocenia boooooków a obecnie  wyścig szczurków  coż ,czasy sie zmeniaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Panowie orientujecie się czemu na Bwin lecą w ciula z bonusem? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Pinturicchio , musisz sie im przypomniec....
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Pinturicchio , musisz sie im przypomniec.... Tak zrobiłem, dziękówka  Poczytałem, że mają czas do 24h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
...poza tym jak pamietam około 10 lat temu jak powstawało to forum to wszystko działało na zasadzie wymian i wspolnego celu - ogołocenia boooooków a obecnie  wyścig szczurków  coż ,czasy sie zmeniaja i dlatego nie ma co się przejmować, że ktoś ma pretensje itp. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
...poza tym jak pamietam około 10 lat temu jak powstawało to forum to wszystko działało na zasadzie wymian i wspolnego celu - ogołocenia boooooków a obecnie  wyścig szczurków  coż ,czasy sie zmeniaja i dlatego nie ma co się przejmować, że ktoś ma pretensje itp.  pretensje? hmmmmmm he he he za duzy jestem na takie owo_
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
1 Baltika Kaliningrad - Powyżej 1.5 @ 11.00 2 Ilioupoli - Powyżej 1.5 @ 11.00 jazda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
AC Milan v Real Madryt Poniżej 3.5 1.33  1:1 Basel v Roma Powyżej 1.5 1.20  2:1 CFR Cluj v Bayern Monachium Powyżej 1.5 1.28  1:1 Chelsea v Spartak Moskwa Powyżej 1.5 1.18  2:0 MSK Zilina v Marsylia Powyżej 1.5 1.30  1:2 Shakhtar Donetsk v Arsenal Powyżej 1.5 1.28  1:2 4,0  za lekko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Cluj 1x Szachtar Auxerre over Milan over Basel taki wariat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
zdecydowanie Donieck jesli mialbym wybierac posrod tych dwoch a nawet +3,5  ogladałem wczoraj wywiad z Wengerem i potwierdził ,ze jada nastrzelać bramek i wygrać (FULL SKŁAD!) na Emirates było 5-0  wiec... 2,5 @ 1,90 wyglada OK po pierwsze było 5-1 a nie 5-0 jak piszesz, po drugie brak dziś Robin van Persie, Thomas Veramaelen, Manuela Almuni i Fabregasa. typu nie neguję ale ... Fabiański jest ,wiec "Alumunium" nie potrzebne , Fabregas za duzo kombinuje (jak barca wczoraj - pozdro z FCK) ,Robin w LM sporo marnuje a co do Fina to hmmmm... p.s. po kartkowej przerwie wraca Jack Wilshere  O jakim Finie mówisz, Patricu$? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
naturalizowany Belg z Kapellen 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Witam.  Na dzisiaj tylko Arsenal @2,84 over 3,00 w Londynie. Nie ma co kombinować, mecze nie łatwe do typowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
"Być może ktoś pomyśli, że zwariowałem, ale uważam, że podobieństwa są zadziwiające. Cykliczne, weekendowe spotkanie na mszy. Początek, zebrani wierni zajmują swoje miejsca. Wcześniej, na wejściu minęli puchę i dorzucili się na cele statutowe. Na kilka minut przed meczem, tzn mszą swoją robotę zaczyna wodzirej. Inicjuje kolejne pieśni, wierni śpiewają. Ci z przodu dużo głośniej niż ostatnie rzędy. Z tyłu sporo ludzi zupełnie nie śpiewa, łapy w kieszeni, niektórzy nawet lekko rozmawiają zamiast zająć się dopingiem. Mohery próbują przekonać do dopingu tylne rzędy, 2 osoby rozkładają śpiewniki w ławkach. Wyznaczone 3 osoby stają na samym przodzie z flagami na kijach. Tuż przed początkiem spotkania zapalone zostają race, tzn świece. Nagle gwizdek, tzn dzwonek oznaczający rozpoczęcie meczu, tzn mszy. Wychodzą główni aktorzy widowiska i rozpoczynają swoją rutynową cotygodniową robotę. Ani lepiej ani gorzej. Mohery nawet specjalnie nie patrzą oddając się przyśpiewkom, pojawia się kolejna zbiórka na oprawę, wyznaczeni szalikowcy chodzą z puchą po trybunach. Głupio nie dać, więc prawie każdy coś tam wrzuca. Ale zaraz, wszystko przerywa, znana stadionowa przyśpiewka "Więc wstań..." Wszyscy klekają i energicznie wstają czyniąc jednakowe znaki rękami. Ten efektowny element oprawy niedługo zostaje powtórzony, gdyż bardzo dobrze wychodzi, wykonują go prawie wszyscy. Im bliżej końca, tym głośniej śpiewają mohery z przodu. Pogardliwie patrząc na lewo i prawo, uważają, że nikt oprócz nich nie angażuje się w doping. Wodzirej inicjuje kolejne przyśpiewki, po chwili śpiewa sam, wygląda to na przerwe, bo mohery wstają z miejsc i udają się na posiłek. No, nie jest to kiełabach z buła, ale nie możemy mieć wszystkiego. Po chwili mecz się kończy, tuż przed wyjściem pojawia się informacja o kolejnym spotkaniu i zaproszenie na różne wyjazdy. Tyły zupełnie nie słuchają, za to mohery z przodu z wypiekami na twarzy nie mogą się doczekać kolejnych spotkań. W trakcie komunikatu, jeszcze przed końcem meczu, tyły gremialnie zaczynają opuszczać obiekt. Przód zostaje, jeszcze długo śpiewając. Główni aktorzy wychodzą do szatni, a mohery ciągle śpiewają. Przy wyjściu można kupić programy meczowe, a także dorzucić się kolejny raz do następnej oprawy."  dobre
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
 a co do tematu to Cluj strzeli i to na dzisiaj tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
"Być może ktoś pomyśli, że zwariowałem, ale uważam, że podobieństwa są zadziwiające. Cykliczne, weekendowe spotkanie na mszy. Początek, zebrani .... 2 osoby rozkładają śpiewniki w ławkach. Wyznaczone 3 osoby Przy wyjściu można kupić programy meczowe, a także dorzucić się kolejny raz do następnej oprawy."  dobre średnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
co do oferty i pefek:
Chelsea -1,5 Arsenal over 1,5 Milan over 1,5
reszty nie czuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
"Być może ktoś pomyśli, że zwariowałem, ale uważam, że podobieństwa są zadziwiające. Cykliczne, weekendowe spotkanie na mszy. Początek, zebrani .... 2 osoby rozkładają śpiewniki w ławkach. Wyznaczone 3 osoby Przy wyjściu można kupić programy meczowe, a także dorzucić się kolejny raz do następnej oprawy."  dobre średnie  przepraszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
przyjmuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|