Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Lotos Gdynia - UMMC Jekaterinburg (16.5:0) 2 1.85 Expekt

Jutro o godzinie 18:00 w hali sportowo-widowiskowej rozpocznie się mecz Euroligi kobiet pomiędzy Lotosem Gdynia a UMMC Jekaterinburg. W spotkaniu tym faworyt jest tylko, jest nim oczywiście zespół z Rosji, który przez wielu uważany jest w tym sezonie za najsilniejszy w Europie, i taki właśnie cel postawiony jest przed tą drużyną. W zespole tym aż roi się od gwiazd, podopiecznymi trenera Gundarsa Vetra są m.in. Amerykanki: Crystal Langhorne, Cappie Pondexter i Deanna Nolan, Polka Agnieszka Bibrzycka, czy też Francuzki Celine Dumerc oraz Sandrine Gruda. Jest to bardzo silna drużyna a na przeciwko niej stanie jutro słaby zespół Lotosu, który co rok jest coraz słabszy. W tym roku trener gospodyń Dariusz Raczyński do dyspozycji ma w większości młode zawodniczki, (liderką zespołu jest Daria Mieloszyńska, dla której jest to pierwszy sezon w Eurolidze, niech to świadczy o tym jak słabą drużyną jest Lotos) które jeszcze wiele będą musiały się nauczyć zanim będą mogły sprawić jakikolwiek kłopot takim rywalkom. Lotos w tym sezonie nie daje nawet rady na krajowych parkietach, w słabej polskiej lidze mają ogromne problemy z wygrywaniem, bilans 3 zwycięstwa, 4 porażki, przegrały 20pkt z Polkowicami i 28pkt z Wisłą. Jekaterinburg to lider rosyjskiej Superligi. Mają na koncie same przekonujące zwycięstwa, dokładnie 4, wszystkie wygrane ilością 33-55 punktów. W pierwszej kolejce Euroligi pokonały 87:73 Gospic Croatię na wyjeździe a Lotos przegrał u siebie 67:82 z Sopronem. Nie chcę być złym prorokiem ale widzę jutro bardzo okazałe zwycięstwo zespołu gości, myślę nawet że może jutro być sporego kalibru pogrom. Handi 16,5 - 17,5 pokryte powinno zostać przez rosyjski zespół... najpóźniej w drugiej kwarcie wink polecam.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
Nie wiem co się dzieje z tym tematem jedna najbardziej prestiżowych dyscyplin sportu i to w takim wydaniu a tu posucha okropna.
Wiec skrobne coś od siebie typy bet365
barca-rytas zagrałem +26,5 myslę, że ten mecz będzie spokojnie kontrolowany przez katalończyków i skończy się w okolicach 18 przewagi
nastęny typ panata- efes spokojne zwysięstwo graów 7 punktami
i oczywiście Valencia vs Milano spokojna 1 około 10 mysle
kurs ogólny 2,01 mi wystarczy

Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 223
t co valescja gra to padoka straszna kibice już wygwizdują

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Jasikevicius podpisal z Lietuvosem, bilety wyprzedane od razu. Mozliwe, ze zagra juz jutro, ale pewnie w mniejszym wymiarze czasowym.

Lietuvos z HC mozna brac, Cibona slabiutka niesamowicie.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,369
ja na dzis przewiduje win Malagi....

Nie bede pisac dlaczego... ale wczoraj 4 druzyny z hiszpanii przegraly.....

poza tym zastanawiam , sie nad opcja Prokom +18 lub prokom over 70.5

Mam przeczucie , ze to bedzie najlepszy mecz prokomu i nie przykladam w ogole uwagi do tego, ze prokom gra na wyjezdzie z silna Maccabi...

Nie maja czego tracic gracze z Polski po 4 porazkach ich szanse na wyjscie z grupy drastycznie zmalaly, a w tym spotkaniu faworytami nie sa....

WG mnie Prokom dzis przegra o wlos, albo przegra o "garsc kudlow" smile

P.S.

H2H z 2005 roku to win Maacabi 95-68 (H) i 81-59 (A).... Lecz to bylo 5 lat temu i dzis nie powinno miec zadnego znaczenia...

Moim zdaniem mozna zagrac over 146.5 w Mediolanie...

Milan wg mnie jest solidna druzyna, wyniki i sensacyjne zwyciestwo na poczatku kolejki Z CSKA to jak widac nie przypadek, jesli gospodarze dzis znow beda w formie , to Ateny beda minimalizowac straty punktowe i mecz stanie sie otwarty, na szybkie kontry i faule smile

zapraszam do dyskusji

Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 721
Mój typ długoterminowy - Prokom nie wygra żadnego meczu !!!


panowie wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd...na miejscu właściciela Prokomu wywalił bym wszystkicg zawodników z miejsca , dziś totalna kompromitacja i nie chodzi o porażkę ogromną ale o całkowity brak zanagażowania , akcje nie przemyślane , oddawanie rzutów z każdej pozycji na parkiecie nawet w momencie gdy nie ma szans na ofensywną zbiórkę , straty przy w wyprowadzaniu piłki na własnej połowie...Panowie ja się pytam co to jest ? Mistrz Polski? oj ale ja bym tych murzynków co się śmieją z Pacesasa wpakował do worka i na rzekę rzucił z miejsca...grają tylko dla kasy , zero zangążowania , totalne olewanie sprawy zupełne dno ....

POniosło mnie ale dzisiejszy mecz był dla mnie kompromitacją kraju całkowitą..


Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by bodescu_wampir
ja na dzis przewiduje win Malagi....

Nie bede pisac dlaczego... ale wczoraj 4 druzyny z hiszpanii przegraly.....

poza tym zastanawiam , sie nad opcja Prokom +18 lub prokom over 70.5

Mam przeczucie , ze to bedzie najlepszy mecz prokomu i nie przykladam w ogole uwagi do tego, ze prokom gra na wyjezdzie z silna Maccabi...

Nie maja czego tracic gracze z Polski po 4 porazkach ich szanse na wyjscie z grupy drastycznie zmalaly, a w tym spotkaniu faworytami nie sa....

WG mnie Prokom dzis przegra o wlos, albo przegra o "garsc kudlow" smile

P.S.

H2H z 2005 roku to win Maacabi 95-68 (H) i 81-59 (A).... Lecz to bylo 5 lat temu i dzis nie powinno miec zadnego znaczenia...

Moim zdaniem mozna zagrac over 146.5 w Mediolanie...

Milan wg mnie jest solidna druzyna, wyniki i sensacyjne zwyciestwo na poczatku kolejki Z CSKA to jak widac nie przypadek, jesli gospodarze dzis znow beda w formie , to Ateny beda minimalizowac straty punktowe i mecz stanie sie otwarty, na szybkie kontry i faule smile

zapraszam do dyskusji
Jak na złość to był najgorszy mecz Prokomu. Totalna kompromitacja i beznadziejna tak tylko można nazwać przegraną różnicą 41 punktów.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,210
Sopron -12,5 - Gospic Croatia

Wie ktos czemu ten hc jest tak niski?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Prokom rozwiazal kontrakt z Bobbym Brownem

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Fanatyk_1984
Prokom rozwiazal kontrakt z Bobbym Brownem

nic tylko pogratulowac laugh jedyny zawodnik ktory cos gral cool

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Interesujący ruch Packa szkoda tylko że z nim nikt nie chce rozwiazać kontraktu, może Brown nie spełnił oczekiwan ale był jednym z lepszych zawodników na parkiecie jesli sie na nim pojawiał , widać że to zupełnie inna bajka niż pozostali czarnoskórzy streetballowcy w Asseco. "Żałujcie" że nie widzieliście ostatnio w akcji Eldriga przeciwko Żargilisowi. Co ten facet wyprawiał to poprostu smiech na sali. Facet ma niecałe 180 a pchał sie pod kosz gdzie czekali 2metrowcy i czapowali go jak juniora a ten z uporem maniaka robił z siebie posmiewisko.

Juz wcześniej miałem napisać kilka słow o Asseco ale po każdym meczu odechciewało mi się wszystkiego. OdkĄd pamietam nie widziałem tak słabego zespołu ... nigdy nie miałem przekonania do Vardy ale trzeba powiedzieć że ten facet to jest jedyny który trzyma jakiś poziom bo reszta to jest ku.wa dno. Jeśli jestem już przy centrze Asseco to kilka słow o Łapecie. Co ten człowiek robi na parkiecie to tez jest niezłe kino, Pacek go wpuszcza a ten oprócz nieudolnych zasłon nie potrafi nic ! frown nawet do grnaia pick n roli sie nie nadaje bo jest zbyt wolny i nie nadąża za akcją frown

Teraz jak posunęli Browna (dlaczego pewnie sie nie dowiemy) ale coś czuję że nie był to podtekst czysto sportowy bo na ostatnim meczu nie pamietam czy z Khmikami czy własnie z Żargilisem doszło do małego spięcia między nimi. Pacek oczywiście jak to ma w zwyczaju wydrzeć gębe na kogos tym razem upatrzył sobie Brown a ten pewnie nie został dłużny pseudotrenerowi (słusznie zresztą) i tak oto pewnie rozstał sie z Asseco.

Jak tak dalej pójdzie to o majstra w lidze będzie cięzko laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Fanatyk_1984
Prokom rozwiazal kontrakt z Bobbym Brownem

nic tylko pogratulowac laugh jedyny zawodnik ktory cos gral cool
bez przesady coś zagrał z Cają Laboral na wyjeździe potem to już tylko gorzej....czare goryczy pewnie przelało ostatnie spotkanie z Kownem 2/11 rzuty z gry , 6 strat także jaki z niego lider bo na takiego był kreowany ale nie on jeden pewnie wyleci smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by GreyTiger
Originally Posted by Fanatyk_1984
Prokom rozwiazal kontrakt z Bobbym Brownem

nic tylko pogratulowac laugh jedyny zawodnik ktory cos gral cool
chyba w plk bo juz mecze w eurolidze pokazaly jego "sile" odpalane rzuty za 3 pkty z 9 metra wjazdy bez glowy pod kosz i straty
gdyby zostal Prokom musialby dostac zgode na gre 2 pilkami bo Brown musial miec ja caly czas w rekach smile

Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
wyrzucili Browna, kolejny do odstrzału ma być Wilks zostanie na rozegraniu Eldrig i Kitzinger ewentualnie Ewing na "zwojowanie" plk wystarczy wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Teraz widać ile znaczyli dla Prokomu Woods i Logan.

Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
member
member
Dołączył: Nov 2010
Posty: 182
zgadzam się.Oglądam Polską koszykówkę od 20 lat jak jeszcze moje kochane BOBRY rządziły w lidze razem ze ŚLĄSKIEM WROCŁAW. Dzisiaj niestety jednych i drugich już nie ma,nie ma również takich zawodników jak TARYCE WALLKER,KEITH WILLIAMS czy ANTUAN JOBERTH. Oglądając mecze PLK w tym sezonie,z przykrością muszę stwierdzić,że niema ani jednego AMERYKANINA,który chociaż w 50% był by tak dobry jak LOGAN,czy WOODS.A WOODS był jednym z NAJLEPSZYCH zawodników jacy kiedykolwiek grali w PLK!!!

Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 4,528
Kilka słów na temat dzisiejszych meczy
Lietuvos-Cholet. Mecz ostatniej szansy dla graczy z Wilna. Cholet wygrywajac zapewni sobie udział w dalszej czesci rozgrywek. Osłabienia po stronie Lietuvosu znaczace: brak Milosevica,Jomantasa,Valanciunasa; Bajramovic powraca do gry po kontuzji, ale raczej jeszcze nie w 100% sprawnosci fizycznej. Bo stronie Cholet brak Causeura (ktorego jest w stanie zastapic DeM Nelson) 1.4 proponowane przez niektorych raczej nie adekwatne do rangi meczu (fakt Lietuvos u siebie mocny dla kazdego przeciwnika). Twarda walka do ostatniej minuty kluczem do sukcesu dla obu druzyn. Dwoch liderow Gecevicius/Mejia. Ktory poprowadzi zespoł do zwyciestwa? 1.4 napewno nie zagram. Ale sprobuje delikatnie Cholet +5,5 i under 146,5

Fenerbahce-Barcelona. Z zapowiedzi tego spotkania wiekszosc graczy Ulkeru traktuje ten mecz bradzo powaznie. Trudno sie z tym nie zgodzic, w koncu najlepszy team Europy (moze troszke pod forma wobec absencji swoich liderow)przyjezdza do Abdi Ipekci Spor Salonu. Ale do rzeczy. Oslabienie Barcelony znaczace. W dzisiejszym spotkaniu nie wystapi lider J.C. Navarro, jego zmiennik Basile juz od dluzszego czasu poza gra. Brak rowniez Mickela. Wiec trojka swietnych strzelcow. A Fenerbahce? Kolejny transfer strefy podkoszowej(i tak bardzo silnej). Sean May bo o nim mowa, dla wielu pewnie znana osobistosc parkietow koszykarskich. Wybrany z 13 przez Bobcats w 2005r. Swietny defensor. Neven Spahija zapowiada walke o pierwsze miejsce w grupie, a wiec rowniez o zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Nic mylnego. Tak silnego Ulkeru juz dawno nie bylo. Dla tego tez dzisiaj powinien byc jeden zwyciezca, a wiec Fenerbahce Ulker Stanbul boks 1.86

Asecco-Zalgiris. Kolejny mecz o byc albo nie byc dla graczy Prokomu. Przyjezdza Zalgiris, w tym sezonie poza zasiegiem Gdynian. Moze do 3 razy sztuka? Po dwoch zwycietwach nad Khimki i Caja na wyjezdzie,morale podbudowane. Koleny cel!Litwinski zespol. A czemu nie! Pozostanie wyjazd do Belgradu i u siebie (mogace juz sobie zapewnic pierwsze miejsce) Maccabi, a wiec calkiem realna szansa na awans do dalszej fazy rogrywek. Warunek jeden pokonanie dzisiejszego przeciwnika. A wiec Asseco Prokom Gdynia 1.83 boks

Pozostale mecze Caja 1.4 i Oly 1.83 rowniez brane pod uwage. Panata -13,5?Lottomatica +13,5 ?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Fenerbahce - Fc Barcelona 1 1,59

Kurs mocno poleciał w dół.

Jeden z ważniejszych typów na dzień dzisiejszy dla mnie. Barcelona wybiera się na gorący turecki teren bez swoich podstawowych graczy Navarro oraz Mickela. Obu panów nie trzeba przedstawiać. Dwaj podstawowi gracze pierwszej piątki.

Fenerbahce potrafiło już w tym sezonie wygrać spotkanie wyjazdowe z Katalończykami 69-61. Dodam, że u siebie są niepokonani. Co rzuca się szybko w oczy, to pokonanie Montepaschi Siena 81-68. Włosi w tym sezonie są piekielnie mocni, praktycznie nie do zatrzymania (liga włoska tylko jedna porażka, euroliga również).

Widzę same plusy do grania na Turków, więc korzystam grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by bolo1975
zgadzam się.Oglądam Polską koszykówkę od 20 lat jak jeszcze moje kochane BOBRY rządziły w lidze razem ze ŚLĄSKIEM WROCŁAW. Dzisiaj niestety jednych i drugich już nie ma,nie ma również takich zawodników jak TARYCE WALLKER,KEITH WILLIAMS czy ANTUAN JOBERTH. Oglądając mecze PLK w tym sezonie,z przykrością muszę stwierdzić,że niema ani jednego AMERYKANINA,który chociaż w 50% był by tak dobry jak LOGAN,czy WOODS.A WOODS był jednym z NAJLEPSZYCH zawodników jacy kiedykolwiek grali w PLK!!!

drudzy już są na rozruszniku, na wiosne będzie przetoczona nowa krew i jesień będzie nasza ;-)

Hej Śląsk !

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
ANTUAN JOBERTH byl swietny smile ,dziwna mial technike rzutu ale czesto skuteczna smile

Strona 2 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, aker, Sensei, latajaca_holenderka, burbon, betowiec), 583 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,588
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1