|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
mam Ci udowadniac screenami moje dzisiejsze kupny na farta? wiec nie mow ze sie napinam, bo nigdy napinaczem nie bylem, gdybym znalazl chwile na pewno bym sie typem podzielil, jednak w tym czasie mialem inne zajecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
politechnika ma zwiechy jak baby
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
mam Ci udowadniac screenami moje dzisiejsze kupny na farta? wiec nie mow ze sie napinam, bo nigdy napinaczem nie bylem, gdybym znalazl chwile na pewno bym sie typem podzielil, jednak w tym czasie mialem inne zajecie. Poczekaj do końca Skry i napiszę analizę typu na dokładny wynik w małych punktach... 100% pewną.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana. a gdzie pisales przed meczem, ze dajesz chocby za drobne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
mam Ci udowadniac screenami moje dzisiejsze kupny na farta? wiec nie mow ze sie napinam, bo nigdy napinaczem nie bylem, gdybym znalazl chwile na pewno bym sie typem podzielil, jednak w tym czasie mialem inne zajecie. To z łaski swojej także i po meczu poszukaj innych zajęć.  Ja grałem Wieluń -2,5 seta 10/10 izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
nie pisalem bo nie mialem czasu, bylem zajety praca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wielun dzis 60% w ataku, juz wiemy jak to sie potoczyło Lubiej np 74%(19atakow), Costa 75%(12atakow), nice 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
mam Ci udowadniac screenami moje dzisiejsze kupny na farta? wiec nie mow ze sie napinam, bo nigdy napinaczem nie bylem, gdybym znalazl chwile na pewno bym sie typem podzielil, jednak w tym czasie mialem inne zajecie. sranie w banie wg kursow bylo pol na pol i co? weszlo ci i piszesz ze tacy zgrani byli od zawsze? wez nie pierdol i sie schowaj lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Fart Kielce był wg mnie 100% typem, nie powiem ze zagralem grubo, oni nie maja moze gwiazd ale paczke maja zgrana, wiadomo nie dostaja do piet tym wyzszym, ale gre maja poukladana. ostro pojechales  przez tyle lat w bukmacherce nie znalazlem jeszcze ani jednego takiego  Ja bym nie lekceważył z tego 100% typu. Sam nick kolegi mówi nam, że to nie ostatnia tak "setka" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
slabe wystepy farta i olsztyna, koniec tabeli, wiec co moglo byc innego w tym meczu jak nie wygrana gospodarzy?:) publicznosc ich niosla  i za duzo zlosci u was jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
nie pisalem bo nie mialem czasu, bylem zajety praca ok ale w takich sytuacjach nie pisze sie glupot !!! ja w meczu Widzew-Jaga trafilem over 4,5 gola po kursie @9 w Unibecie i tez mam na to dowod ale nie chwalilem sie tym skoro nie pisalem o tym przed meczem - PROSTE !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Mosto walka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
dobra nastepnym razem znajde czas i napisze, sorki za off  ps. polecam new jersey na dzis noc @1.74 nba
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wawa po secika do overka i pozniej Czewa po 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Mosto walka  dokladnie ! juz mam dosyc tego Belchatowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
slabe wystepy farta i olsztyna, koniec tabeli, wiec co moglo byc innego w tym meczu jak nie wygrana gospodarzy?:) publicznosc ich niosla  i za duzo zlosci u was jest  tu nie chodzi o złość. po meczu KAŻDY jest mądry. napisałeś już kilka postów o tym meczu w momencie gdy już znałeś wynik, niestety ŻADNEGO posta nie napisałeś przed meczem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dobra nastepnym razem znajde czas i napisze, sorki za off  ps. polecam new jersey na dzis noc @1.74 nba potencjał jest, ale koszykówka zbyt schematyczna. Teraz Outlaw odstawiony, może będzie lepiej. Też myślę, ale bliżej mi Rakiet. Poli 18-16
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Nawrocki na przerwie  A Mozdzonek przelozyl rece ewidentnie  Dla gospodarza gwizdneli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|