|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 9,301 |
3 mecze juz nie wygrali i dzis dalej, bez jaj najwyzsza pora sie przełamac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,519 |
Austra Lusteanu, strzelcie cos wkoncu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
SC Austria Lustenau - SV Scholz Grödig Główny zakład - Typ: 1 2,40  SC Austria Lustenau - SV Scholz Grödig Główny zakład - Typ: 2 11,00  niech ta jedna wpadnie, obojetne dla kogo 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Co myślicie o meczu Bangor - TNS na wygraną gospodarzy? Pierwszy mecz przegrali aż 9:0 więc TNS może dać pograć jakimś młodzikom a kurs 2.25 całkiem ładny. patrząc na 1 wynik Bangor odpuszcza puchar.. TNS ich pocisnie gram ich za 2.60 a jak dla mnie 1 po 2.3 dobra inwestycja  moze i puszczaja puchar ale po 0-9 dzisiaj przed wlasnymi fanatmi powinni zagrac pierwszy skladem , ponadto obnizono bilety wiec , kibice beda to i trzeba wygrac  a Tns w weekend ma mecz z Balla wiec pewnie odpocznie kilku kluczowych graczy ... no i ponoc mecz Bangoru z Llaneli w lidze przelozony, takze chyba moga sobie pozwolic zagrac pierwszym skladem tą amatorszczyznę lepiej nie tykać 5 lat w Anglii siedzę i tego czegoś nie potrafię rozgryźć Rozgryzienie rozgrywek Irlandzkiej zajęło mi ponad 3 lata  I tak wiele spudłowałem z typami irlandzkiej Obserwuję teraz niższe szkockie Chwilkę jeszcze zajmie mi bym wiedział na czym stoję Ale ta amatorka to dzika.wyniki jak w hokeja.dużo przełożonych meczy. Ale pamiętajcie to : Cardiff,Swansea,Wrexham to elita Walijska. A tamto to ten samo poziom co Północna Irlandzka liga.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
Guingamp Alforville po over 3! juz 0-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ried po gole
@witam wszystkich
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Jutro Leszka ktos rusza? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jutro Leszka ktos rusza?  ja gram 8/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
chłopaki nie płaczą ...
zaraz tvp1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bezdomny masz moze wyjsciowa 11 Kogutow???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 742 |
guingamp 1-1 , ale jeszcze mało 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Bezdomny masz moze wyjsciowa 11 Kogutow??????? Gomes-Hutton,Gallas,Kaboul,Assou-Ekotto-Bentley,Huddlestone,Modric,Bale,Van der Vaart-Pavluchenko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 2,745 |
W Turcji w pucharze jak remis to dogrywka ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Jutro Leszka ktos rusza?  ja gram 8/10  1,95 na zwyciestwo ładnie wyglada  muszą wygrac jak nie jutro to kiedy? .....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
[quote=pacyfista] Bezdomny masz moze wyjsciowa 11 Kogutow??????? Gomes-Hutton,Gallas,Kaboul,Assou-Ekotto-Bentley,Huddlestone,Modric,Bale,Van der Vaart-Pavluchenko  kogo gramy ze strzeli????? Romek czy Van der Vaart z karnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Jutro Leszka ktos rusza?  ja gram 8/10  1,95 na zwyciestwo ładnie wyglada  muszą wygrac jak nie jutro to kiedy? ..... @2,20 było.... leci w dól kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jedziemy ostro Mój monolog : Sunderland bramka  Coventry bramka  Coventry DNB  Stoke - Birmingham under 2.5  TO NA LIVE OGLĄDAM dołożyłem Huddersfield 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
[quote=pacyfista] Bezdomny masz moze wyjsciowa 11 Kogutow??????? Gomes-Hutton,Gallas,Kaboul,Assou-Ekotto-Bentley,Huddlestone,Modric,Bale,Van der Vaart-Pavluchenko  kogo gramy ze strzeli????? Romek czy Van der Vaart z karnego pograłem ov2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
W Turcji w pucharze jak remis to dogrywka ? rozgrywki są w grupie, więc pewnie remis kończy mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
[quote=pacyfista] Bezdomny masz moze wyjsciowa 11 Kogutow??????? Gomes-Hutton,Gallas,Kaboul,Assou-Ekotto-Bentley,Huddlestone,Modric,Bale,Van der Vaart-Pavluchenko  kogo gramy ze strzeli????? Romek czy Van der Vaart z karnego ja strzelców nie gram  spore zmiany w kadrze Harrego na emocję chyba walnę X w Stoke fajnie kornery wyglądają Stoke u siebie śr.kornerów ponad 8 . teraz over 6 jest a B'ham śr.4 kornery na wyjazdach , under 4.5 po 1.83 idzie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|