|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
[ Linked Image] tak na dobry początek tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
mogliby niby puścić, ale ferdek coś za dobrze wygląda. skoksił się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
W zeszłym roku oddał Benkowi. Fed dobrze wygląda, ale jego celem na koniec sezonu jest pokonać Nadala w Londynie, a nie wygrać w Paryżu!  PS. Chociaż oczywiście jedno nie wyklucza drugiego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
W zeszłym roku oddał Benkowi. Fed dobrze wygląda, ale jego celem na koniec sezonu jest pokonać Nadala w Londynie, a nie wygrać w Paryżu!  PS. Chociaż oczywiście jedno nie wyklucza drugiego  rok temu benek zagrał KAPITALNY MECZ, pewnie jeden z lepszych w jego życiu  -- w tym roku chyba Rafito zawinie tytuł, szlemika skompletował, ale czas ugruntować dominacje, bo regularnie tam go biją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja wierzę,że Rysiu też może zagrać kapitalnie... jak choćby z Gonzo na AO. Tak na poważnie to jest to tylko kupon dodatkowy, trochę for fun. Jutro będę tradował u Stacha, Ljuby i Llodry (choć tutaj boję się tego co wymyślą). Pomyślę o jakimś dublu Denko + Ljuba/Llodra i starczy. --- Co do finału w Londynie to chciałbym wreszcie zobaczyć pojedynek Nadal - Federer na poziomie, taki jak 5 setówka na Wimbledonie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
a co do nalbiego...grał słabiznę, marcelek to w ogóle wiadomo, metr mułu  tankował po mszy w walencji. rudy olał singla i poćwiczył trochę debla po weselu. jesienią jak widać spina się na mastersy.
Last edited by Ci±gutka; 10/11/2010 06:53.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Co do Nalbiego możesz mieć rację, dlatego znalazł się tylko na 'kuponie-wariacie'. Nie zamierzam ruszać już tego meczu w żaden sposób. Stakhovsky - value Ljuba - powinien wygrać Llodra - liczę na ustawkę Denko - powinien pozamiatać Bellu, ale z Norkiem tak do końca nigdy nie wiadomo
a Pan Llama co na jutro widzi poza duetem Rudy + Działkowicz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Jak dla mnie Gasquet moze zagrac fajny mecz ale jak mu Fred pozwoli, jak nie to odjedzie z under6games, cieżko wyczuc  Z chelow to Janowicz powinien sie out'owac ale kurs na Belga pewnie mega smieszny bedzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Denko powinien, ale to chyba typ przeciw Belluciemu bo Rusek bez formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
poza dubelkiem nic nie widzę, 'zrypane' te mecze. ĆliĆ cieńki, Ferrer marny, Denko nieregularny, ale rywale siódmej kategorii, więc mogą być ogólnie żenady. psychol melzer też nie wiem co pokaże, bo żiraldo do ogrania na luzie, ALE. dżonu z hodhaaa, to ja nie ruszam, drewno do lasu raczej. no i soda z simonem... jakby któryś mi powiedział, że jutro zagra na maxa i bedzie miał dobry dzień, to bym brał go w ciemno. a tak. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
właśnie tutaj też mi pachnie niespodzianką...lay 2-0 do przemyślenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
w tym roku chyba Rafito zawinie tytuł, szlemika skompletował, ale czas ugruntować dominacje Nie chyba tylko bankowo  Później jeszcze izi Australian Open i Nadal będzie "title holder" na wszystkich sześciu największych imprezach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Hehehe wiedziałem,że jak się wspomni o Nadalu to wywołamy wilka z lasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
delic-jones wiecie co z tym meczem,?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Crova chelki gram tylko od święta...i to przeciwko 'wielkim nazwiskom' np. Kukułka wygrał w Petersburgu i gra później w Astanie to liczę na tank. Dzisiaj grałem przeciwko Brownowi...niewiele brakowało. Tyle,że jeżeli chodzi o chelki to dla mnie max stake to 2/10...chyba,że to challenger obstawiony przez ekipę mecz.pl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
na moje to: Stakhovsky, Monaco+1,5 seta, Ljubicic, Murray może Simon, Llodra na pewno nie, ale Isner też nie  Tomek ma fajną drabinkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Młody ten Twój "hurraoptymizm" odnośnie niektórych zawodników i zawodniczek jest delikatnie deneruwjący Przypominasz trochę Ojro i jego Górnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
analitycs nam się najebał  piłeś, nie pisz 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|