Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 35 1 2 3 34 35
#4223455 10/11/2010 06:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Bonus: Unibet
Llama #4223464 10/11/2010 06:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
[Linked Image]

tak na dobry początek tematu wink piwo

MagiK #4223466 10/11/2010 06:37
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
mogliby niby puścić, ale ferdek coś za dobrze wygląda. skoksił się wink

Llama #4223469 10/11/2010 06:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
W zeszłym roku oddał Benkowi. Fed dobrze wygląda, ale jego celem na koniec sezonu jest pokonać Nadala w Londynie, a nie wygrać w Paryżu! boks grin

PS. Chociaż oczywiście jedno nie wyklucza drugiego tongue

MagiK #4223471 10/11/2010 06:42
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by MagiK
W zeszłym roku oddał Benkowi. Fed dobrze wygląda, ale jego celem na koniec sezonu jest pokonać Nadala w Londynie, a nie wygrać w Paryżu! boks grin

PS. Chociaż oczywiście jedno nie wyklucza drugiego tongue

rok temu benek zagrał KAPITALNY MECZ, pewnie jeden z lepszych w jego życiu wink

--
w tym roku chyba Rafito zawinie tytuł, szlemika skompletował, ale czas ugruntować dominacje, bo regularnie tam go biją.

Llama #4223473 10/11/2010 06:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja wierzę,że Rysiu też może zagrać kapitalnie... jak choćby z Gonzo na AO. Tak na poważnie to jest to tylko kupon dodatkowy, trochę for fun. Jutro będę tradował u Stacha, Ljuby i Llodry (choć tutaj boję się tego co wymyślą). Pomyślę o jakimś dublu Denko + Ljuba/Llodra i starczy.
---
Co do finału w Londynie to chciałbym wreszcie zobaczyć pojedynek Nadal - Federer na poziomie, taki jak 5 setówka na Wimbledonie.

MagiK #4223474 10/11/2010 06:53
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
a co do nalbiego...grał słabiznę, marcelek to w ogóle wiadomo, metr mułu wink tankował po mszy w walencji. rudy olał singla i poćwiczył trochę debla po weselu. jesienią jak widać spina się na mastersy.

Last edited by Ci±gutka; 10/11/2010 06:53.
Llama #4223475 10/11/2010 06:56
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Llama #4223476 10/11/2010 06:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Co do Nalbiego możesz mieć rację, dlatego znalazł się tylko na 'kuponie-wariacie'. Nie zamierzam ruszać już tego meczu w żaden sposób.
Stakhovsky - value
Ljuba - powinien wygrać
Llodra - liczę na ustawkę
Denko - powinien pozamiatać Bellu, ale z Norkiem tak do końca nigdy nie wiadomo

a Pan Llama co na jutro widzi poza duetem Rudy + Działkowicz?

MagiK #4223478 10/11/2010 07:01
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Jak dla mnie Gasquet moze zagrac fajny mecz ale jak mu Fred pozwoli, jak nie to odjedzie z under6games, cieżko wyczuc tongue

Z chelow to Janowicz powinien sie out'owac ale kurs na Belga pewnie mega smieszny bedzie.

crova #4223479 10/11/2010 07:02
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Denko powinien, ale to chyba typ przeciw Belluciemu bo Rusek bez formy.

MagiK #4223482 10/11/2010 07:04
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
poza dubelkiem nic nie widzę, 'zrypane' te mecze.

ĆliĆ cieńki, Ferrer marny, Denko nieregularny, ale rywale siódmej kategorii, więc mogą być ogólnie żenady.

psychol melzer też nie wiem co pokaże, bo żiraldo do ogrania na luzie, ALE.

dżonu z hodhaaa, to ja nie ruszam, drewno do lasu raczej.

no i soda z simonem... jakby któryś mi powiedział, że jutro zagra na maxa i bedzie miał dobry dzień, to bym brał go w ciemno. a tak. laugh

Llama #4223483 10/11/2010 07:05
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by Ciągutka
Ferrer marny
właśnie tutaj też mi pachnie niespodzianką...lay 2-0 do przemyślenia.

Llama #4223485 10/11/2010 07:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by Ciągutka
w tym roku chyba Rafito zawinie tytuł, szlemika skompletował, ale czas ugruntować dominacje

Nie chyba tylko bankowo grin

Później jeszcze izi Australian Open i Nadal będzie "title holder" na wszystkich sześciu największych imprezach.


Goget #4223487 10/11/2010 07:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Hehehe wiedziałem,że jak się wspomni o Nadalu to wywołamy wilka z lasu tongue

Goget #4223490 10/11/2010 07:08
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
delic-jones wiecie co z tym meczem,?

mathje #4223492 10/11/2010 07:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Crova chelki gram tylko od święta...i to przeciwko 'wielkim nazwiskom' np. Kukułka wygrał w Petersburgu i gra później w Astanie to liczę na tank. Dzisiaj grałem przeciwko Brownowi...niewiele brakowało. Tyle,że jeżeli chodzi o chelki to dla mnie max stake to 2/10...chyba,że to challenger obstawiony przez ekipę mecz.pl grin

MagiK #4223494 10/11/2010 07:15
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
na moje to: Stakhovsky, Monaco+1,5 seta, Ljubicic, Murray

może Simon, Llodra na pewno nie, ale Isner też nie tongue

Tomek ma fajną drabinkę smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Młody ten Twój "hurraoptymizm" odnośnie niektórych zawodników i zawodniczek jest delikatnie deneruwjący tongue
Przypominasz trochę Ojro i jego Górnik grin

MagiK #4223500 10/11/2010 07:21
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
analitycs nam się najebał frown piłeś, nie pisz stop

Strona 1 z 35 1 2 3 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], rafal08, Sensei, kamel, betowiec, forty), 2,620 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1