|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a gdzie ty widzisz huraoptymizm ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
nie mam pojęcia do czego pijesz. Podałem swoje pomysły, zbliżone właściwie do tego co było podane. Wspomniałem o drabince Tomka, ale przecież nie latałem po qc od rana i nie pisałem, że Tomek 10/10 izi peffka przyzywając do tego Hi-Mena i miecz posępnego czerepu czy jakoś tak... Denko jest do łyknięcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
"Tomek bierze ten turniej" "Tomek ma fajną drabinkę" Tomek raptem zagrał pierwszy dobry mecz od kilku tygodni PS. Nie wchodźmy już w głębszą dyskusję na ten temat - nie ma sensu Monaco mocno ryzykowny typ. Powiedz czy jest coś ciekawego z Euroligi bo na tym się nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Wlasnie Magik, Djoko nie popuszcza jutro ;> jak zagra na serio to Monaco nie za wiele chyba powie ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Bo nie wiem jak to ukąsić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Co do Djoka to nie wiem. W zeszłym roku tu wygrał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Co do Nalbiego możesz mieć rację, dlatego znalazł się tylko na 'kuponie-wariacie'. Nie zamierzam ruszać już tego meczu w żaden sposób. Stakhovsky - value Ljuba - powinien wygrać Llodra - liczę na ustawkę Denko - powinien pozamiatać Bellu, ale z Norkiem tak do końca nigdy nie wiadomo
a Pan Llama co na jutro widzi poza duetem Rudy + Działkowicz? mysle ze nie trzeba liczyc na "ustawke" w ubieglym tyg. LLodra w montpelier prowadzil 6.4 i chyba *3.2 jezeli pamiec nie myli wiec w Paryzu gdzie jest wieksza kasa powinien bardziej sie sprezyc i wygrac, sam wczoraj  , debel  , dzisiaj mam nadzieje isner  i powrot do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Finanz dla Twojej wiadomości tydzień temu Llodra prowadził w drugim 5*-4 i na moje oko to była ustawka, dlatego dziś liczę na rewanż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Dokładnie. 5-4 i biedak serwował na meczyk, ale skończył po mękach 5-7 3-6.
Cześć tak poza tym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505 |
6999 Wygrany Siatkowka - MS - K. - Serbia-Korea mecz 1 1,6 10.11. 05:30 3 : 0 7291 Wygrany Siatkowka - MS - K. - Brazylia-USA mecz 1 1,37 10.11. 06:00 3 : 1 8510 Nierozstrzygnięty Tenis M. - Paryz-debel - Knowles/Ram A.-Granollers M./Ventura mecz 1 1,34 10.11. 14:20 -- -- 8007 Wygrany Tenis M. - Paryz-tw.n. - Verdasco-Clement mecz 1 1,4 9.11. 13:40 2 : 1 8006 Wygrany Tenis M. - Paryz-tw.n. - Monfils-Becker Ben. mecz 1 1,22 9.11. 19:35 2 : 0 1702 Wygrany Pilka nozna - Walia - puchar ligi - Llanelli-Aberystwyth mecz 10 1,16 9.11. 20:30 3 : 1 3952 Wygrany Pilka nozna - Czechy - puchar-2.sp. - Slavia-V.Zizkov awans 1 1,2 9.11. 17:30 1 11 Wygrany SUPEROFERTA - Wtorek - Leeds-Hull spotkanie 10 1,29 9.11. 20:45 2 : 2 Całkowity kurs: 9,01 Wkład: 252,56 Zł Do zapłaty: 287,00 Zł EWK: 2 275,55 Zł
kontrować ?? Panowie poproszę o podpowiedź
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To zależy od Ciebie. Jedni powiedzą nie, drudzy kontruj. W moim mniemaniu lepiej mniej a bankowo, niż wirtualnie więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Cześć Piostar Nie wierzę w przypadek porażki Llodry w Bazylei. Do tego trafiają na siebie w Paryżu. Dziwny zbieg okoliczności. Shadok@r - ja zawsze kontruję, taka zasada  Lecę na wykłady, może coś na nich jeszcze skrobnę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Bemelmans po 1,70 wyglada bardzo smakowicie. Ostatnio ograł Janowicza i dzis to powtorzy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
Bemelmans po 1,70 wyglada bardzo smakowicie. Ostatnio ograł Janowicza i dzis to powtorzy. jurek juz z berankisem powinien  1.4 w tb miał, nic... nie zdarza sie 2 razy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jurek jest przekotem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Stakhovsky wygląda ładnie na rano? Cilic to jest w sumie dno teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Stakhovsky wygląda ładnie na rano? Cilic to jest w sumie dno teraz. wczoraj przed Marchenką, Stachu też wydawał się dnem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Jurek jest przekotem  Taaa.. przekotem, ktory ledwo co ogral slabego Berankisa, i pogrywa gdzies na Bialorusi z kelnerami. A Bemelemans ostatnio na prawde jest w formie.. kurs 1,72 to ja nie wiem skad oni wzieli. Promocja wg. mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Stakhovsky wygląda ładnie na rano? Cilic to jest w sumie dno teraz. wczoraj przed Marchenką, Stachu też wydawał się dnem  Cilic to dno.;d
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|