Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 35 1 2 3 4 34 35
MagiK #4223502 10/11/2010 07:21
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
a gdzie ty widzisz huraoptymizm ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
nie mam pojęcia do czego pijesz. Podałem swoje pomysły, zbliżone właściwie do tego co było podane.

Wspomniałem o drabince Tomka, ale przecież nie latałem po qc od rana i nie pisałem, że Tomek 10/10 izi peffka przyzywając do tego Hi-Mena i miecz posępnego czerepu czy jakoś tak...

Denko jest do łyknięcia smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
"Tomek bierze ten turniej"
"Tomek ma fajną drabinkę"
tongue

Tomek raptem zagrał pierwszy dobry mecz od kilku tygodni wink

PS. Nie wchodźmy już w głębszą dyskusję na ten temat - nie ma sensu piwo

Monaco mocno ryzykowny typ.
Powiedz czy jest coś ciekawego z Euroligi bo na tym się nie znam tongue


MagiK #4223512 10/11/2010 07:31
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Wlasnie Magik, Djoko nie popuszcza jutro ;> jak zagra na serio to Monaco nie za wiele chyba powie ;>

crova #4223513 10/11/2010 07:31
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Bo nie wiem jak to ukąsić tongue

crova #4223520 10/11/2010 07:38
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Co do Djoka to nie wiem. W zeszłym roku tu wygrał.

MagiK #4223668 10/11/2010 14:36
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by MagiK
Co do Nalbiego możesz mieć rację, dlatego znalazł się tylko na 'kuponie-wariacie'. Nie zamierzam ruszać już tego meczu w żaden sposób.
Stakhovsky - value
Ljuba - powinien wygrać
Llodra - liczę na ustawkę
Denko - powinien pozamiatać Bellu, ale z Norkiem tak do końca nigdy nie wiadomo

a Pan Llama co na jutro widzi poza duetem Rudy + Działkowicz?

mysle ze nie trzeba liczyc na "ustawke"
w ubieglym tyg. LLodra w montpelier prowadzil 6.4 i chyba *3.2 jezeli pamiec nie myli wiec w Paryzu gdzie jest wieksza kasa powinien bardziej sie sprezyc i wygrac, sam wczoraj papa, debel papa, dzisiaj mam nadzieje isner papa i powrot do domu wink

Finanz #4223675 10/11/2010 14:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Finanz dla Twojej wiadomości tydzień temu Llodra prowadził w drugim 5*-4 i na moje oko to była ustawka, dlatego dziś liczę na rewanż.

MagiK #4223676 10/11/2010 14:50
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Dokładnie. 5-4 i biedak serwował na meczyk, ale skończył po mękach 5-7 3-6.

Cześć tak poza tym.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 505
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 505
6999 Wygrany Siatkowka - MS - K. - Serbia-Korea
mecz
1 1,6 10.11. 05:30 3 : 0
7291 Wygrany Siatkowka - MS - K. - Brazylia-USA
mecz
1 1,37 10.11. 06:00 3 : 1
8510 Nierozstrzygnięty Tenis M. - Paryz-debel - Knowles/Ram A.-Granollers M./Ventura
mecz
1 1,34 10.11. 14:20 -- --
8007 Wygrany Tenis M. - Paryz-tw.n. - Verdasco-Clement
mecz
1 1,4 9.11. 13:40 2 : 1
8006 Wygrany Tenis M. - Paryz-tw.n. - Monfils-Becker Ben.
mecz
1 1,22 9.11. 19:35 2 : 0
1702 Wygrany Pilka nozna - Walia - puchar ligi - Llanelli-Aberystwyth
mecz
10 1,16 9.11. 20:30 3 : 1
3952 Wygrany Pilka nozna - Czechy - puchar-2.sp. - Slavia-V.Zizkov
awans
1 1,2 9.11. 17:30 1
11 Wygrany SUPEROFERTA - Wtorek - Leeds-Hull
spotkanie
10 1,29 9.11. 20:45 2 : 2

Całkowity kurs: 9,01
Wkład: 252,56 Zł
Do zapłaty: 287,00 Zł
EWK: 2 275,55 Zł

kontrować ?? Panowie poproszę o podpowiedź

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
To zależy od Ciebie. Jedni powiedzą nie, drudzy kontruj.

W moim mniemaniu lepiej mniej a bankowo, niż wirtualnie więcej wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Cześć Piostar piwo
Nie wierzę w przypadek porażki Llodry w Bazylei. Do tego trafiają na siebie w Paryżu. Dziwny zbieg okoliczności.

Shadok@r - ja zawsze kontruję, taka zasada wink

Lecę na wykłady, może coś na nich jeszcze skrobnę tongue

MagiK #4223852 10/11/2010 16:16
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Roda ktoś rusza?

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Bemelmans po 1,70 wyglada bardzo smakowicie. Ostatnio ograł Janowicza i dzis to powtorzy.

hallik #4223866 10/11/2010 16:21
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Originally Posted by hallik
Bemelmans po 1,70 wyglada bardzo smakowicie. Ostatnio ograł Janowicza i dzis to powtorzy.
jurek juz z berankisem powinien papa
1.4 w tb miał, nic... nie zdarza sie 2 razy confused

Finanz #4223869 10/11/2010 16:22
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Jurek jest przekotem piwo

hallik #4223874 10/11/2010 16:23
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Stakhovsky wygląda ładnie na rano? Cilic to jest w sumie dno teraz.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Originally Posted by Diilmach
Stakhovsky wygląda ładnie na rano? Cilic to jest w sumie dno teraz.

wczoraj przed Marchenką, Stachu też wydawał się dnem cool

Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Originally Posted by młody gniewny
Jurek jest przekotem piwo

Taaa.. przekotem, ktory ledwo co ogral slabego Berankisa, i pogrywa gdzies na Bialorusi z kelnerami. A Bemelemans ostatnio na prawde jest w formie.. kurs 1,72 to ja nie wiem skad oni wzieli. Promocja wg. mnie

Pier #4223907 10/11/2010 16:36
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Originally Posted by Pier
Originally Posted by Diilmach
Stakhovsky wygląda ładnie na rano? Cilic to jest w sumie dno teraz.

wczoraj przed Marchenką, Stachu też wydawał się dnem cool


Cilic to dno.;d

Strona 2 z 35 1 2 3 4 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1