Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 22 1 2 3 4 5 21 22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Co do Maczetyz czystym sumieniem oceniłem na filmwebie na 1/10 czyli nieporozumienie. Nie doszukiwałem się w filmie niczego wzniosłego,intelektualnego-po prostu chciałem obejrzeć coś podobnego do Grindhouse(koniec końców tam między 2 częsciami była reklama Machete). Film to straszna chała, bez ładu i składu rozpierducha przez cały film-może miał być to pastiż?!(jeśli tak to też nie wyszło). Nie polecam !!!

Predators 4/10 znaczy się ujdzie wink , wiadomo rewelacji nie było ale nie najgorzej to wyszło, kilka barwnych postaci jak skazaniec czy zabójca z jakuzy. Pomysł też niczego sobie, ale wiadomo że to bajeczka więc tak z przymróżeniem oka się ogląda to "dzieło".

PS.W Predatorsach Danny Trejo już tak nie poszalał, może przez to że nie dostał maczety tongue laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Mnie Machete sie podobal, kilka razy sie smialem, a motyw z jelitami mnie wrecz rozwalil.

Lekki fajny filmik ode mnie 7/10

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
dAnTeCh - przeczytaj sobie definicję pastiszu a będzie wszystko jasne...

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Originally Posted by micha$
dAnTeCh - przeczytaj sobie definicję pastiszu a będzie wszystko jasne...
tak też zrobię wink

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Originally Posted by Krystian
wlasnie wrocilem z kina

SKRZYDLATE ŚWINIE

Polecam wszystkim!!! ZAJEBISTY!!!
To współczuję.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ostatnio zainteresowało mnie czeskie kino. Widziałem "Wychowanie Panien w Czechach" i "Niedźwiadka" - oba chyba z jakiegoś cyklu tvn7. Może ktoś mi polecić co warto zobaczyć z czeskich filmów? wink

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425

Originally Posted by MagiK
Ostatnio zainteresowało mnie czeskie kino. Widziałem "Wychowanie Panien w Czechach" i "Niedźwiadka" - oba chyba z jakiegoś cyklu tvn7. Może ktoś mi polecić co warto zobaczyć z czeskich filmów? wink

Rok diabła
Samotni
Ucho
Pejzaż
Smradi
Trup w każdej szafie
Wycieczkowicze
Nikt nic nie wie
Guzikowcy
Jedna ręka nie klaszcze
Pociągi pod specjalnym nadzorem
Straszne skutki awarii telewizora
Szczęście
Szeptem
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie

--
tak wstępnie grin, jeśli jakieś szczegóły, to w necie oblukasz.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Pod jednym dachem.

koniecznie cop

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
BTW. czeskie kino jest 'specyficzne', albo je się trawi, albo nie cop

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ciągutka
Rok diabła
Samotni
Ucho
Pejzaż
Smradi
Trup w każdej szafie
Wycieczkowicze
Nikt nic nie wie
Guzikowcy
Jedna ręka nie klaszcze
Pociągi pod specjalnym nadzorem
Straszne skutki awarii telewizora
Szczęście
Szeptem
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie

Brakuje dwoch arcywaznych pozycji :

Lemoniadowy Joe

i przede wszystkim

Pali sie moja panno (Forman) grin

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Formana po konkretnej dawce dżezu jedynie mogę przetrawić grin

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Ciągutka
Formana po konkretnej dawce dżezu jedynie mogę przetrawić grin

Gdybym nie wiedzial, to do glowy by mi nie przyszlo, ze to Forman rezyserowal "Pali sie moja panno" grin

Natomiast dla mnie zdecydowany numer jeden to "Pociagi pod specjalnym nadzorem", swietnie zaadaptowana dla potrzeb filmu znakomita powiesc Hrabala.

Magik, polecam piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Originally Posted by kfjatek
Originally Posted by Krystian
wlasnie wrocilem z kina

SKRZYDLATE ŚWINIE

Polecam wszystkim!!! ZAJEBISTY!!!
To współczuję.
"Skrzydlate świnie" czy "Śluby panieńskie" są gdzieś do ściągnięcia w sieci?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ciągutka & Amkwish dzięki, będę miał co oglądać piwo

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jest jeszcze trylogia coś na wzór naszego kargula i pawlaka.
mnie specjalnie nie śmieszy; no ale:
Słońce, siano, truskawki
Słońce, siano i parę razy po gębie
Słońce, siano, erotyka

elementy są mocne, ale ogólne przerysowanie zbyt wkurwiające.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
potrzebuje sciagnac ten film

http://www.filmweb.pl/film/Jej+droga-2010-496587

jakby ktos mial linka to niech zapoda

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Krystian
potrzebuje sciagnac ten film

http://www.filmweb.pl/film/Jej+droga-2010-496587

jakby ktos mial linka to niech zapoda

http://thepiratebay.org/torrent/5722281/Na_Putu_%5B2010%5D_domaci_film

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
To ja spróbuje drugi i ostatni raz wink

Skąd można ściągnąć "Możemy zaczynać panie McGill" (Ready when you are Mr. McGill) ? duch

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
wiem wiem ten link tez znalazlem na btjunkie ale po seedach/peerach/komentach itd nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre aczkolwiek wlasnie sciagam i zaraz sie okaze

Akhu na btjunkie jest tylko cos takiego http://btjunkie.org/torrent/Ready-W...9d092a62a7c9a33ab58ff57d60985cebf709ddf2 , ale nie wiem co to jest

Strona 3 z 22 1 2 3 4 5 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1