|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
Co do Maczetyz czystym sumieniem oceniłem na filmwebie na 1/10 czyli nieporozumienie. Nie doszukiwałem się w filmie niczego wzniosłego,intelektualnego-po prostu chciałem obejrzeć coś podobnego do Grindhouse(koniec końców tam między 2 częsciami była reklama Machete). Film to straszna chała, bez ładu i składu rozpierducha przez cały film-może miał być to pastiż?!(jeśli tak to też nie wyszło). Nie polecam !!! Predators 4/10 znaczy się ujdzie  , wiadomo rewelacji nie było ale nie najgorzej to wyszło, kilka barwnych postaci jak skazaniec czy zabójca z jakuzy. Pomysł też niczego sobie, ale wiadomo że to bajeczka więc tak z przymróżeniem oka się ogląda to "dzieło". PS.W Predatorsach Danny Trejo już tak nie poszalał, może przez to że nie dostał maczety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Mnie Machete sie podobal, kilka razy sie smialem, a motyw z jelitami mnie wrecz rozwalil.
Lekki fajny filmik ode mnie 7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
dAnTeCh - przeczytaj sobie definicję pastiszu a będzie wszystko jasne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,499 |
dAnTeCh - przeczytaj sobie definicję pastiszu a będzie wszystko jasne... tak też zrobię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
wlasnie wrocilem z kina
SKRZYDLATE ŚWINIE
Polecam wszystkim!!! ZAJEBISTY!!! To współczuję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ostatnio zainteresowało mnie czeskie kino. Widziałem "Wychowanie Panien w Czechach" i "Niedźwiadka" - oba chyba z jakiegoś cyklu tvn7. Może ktoś mi polecić co warto zobaczyć z czeskich filmów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Ostatnio zainteresowało mnie czeskie kino. Widziałem "Wychowanie Panien w Czechach" i "Niedźwiadka" - oba chyba z jakiegoś cyklu tvn7. Może ktoś mi polecić co warto zobaczyć z czeskich filmów?  Rok diabła Samotni Ucho Pejzaż Smradi Trup w każdej szafie Wycieczkowicze Nikt nic nie wie Guzikowcy Jedna ręka nie klaszcze Pociągi pod specjalnym nadzorem Straszne skutki awarii telewizora Szczęście Szeptem Opowieści o zwyczajnym szaleństwie -- tak wstępnie  , jeśli jakieś szczegóły, to w necie oblukasz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Pod jednym dachem. koniecznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
BTW. czeskie kino jest 'specyficzne', albo je się trawi, albo nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rok diabła Samotni Ucho Pejzaż Smradi Trup w każdej szafie Wycieczkowicze Nikt nic nie wie Guzikowcy Jedna ręka nie klaszcze Pociągi pod specjalnym nadzorem Straszne skutki awarii telewizora Szczęście Szeptem Opowieści o zwyczajnym szaleństwie Brakuje dwoch arcywaznych pozycji : Lemoniadowy Joe i przede wszystkim Pali sie moja panno (Forman) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
Formana po konkretnej dawce dżezu jedynie mogę przetrawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Formana po konkretnej dawce dżezu jedynie mogę przetrawić  Gdybym nie wiedzial, to do glowy by mi nie przyszlo, ze to Forman rezyserowal "Pali sie moja panno"  Natomiast dla mnie zdecydowany numer jeden to "Pociagi pod specjalnym nadzorem", swietnie zaadaptowana dla potrzeb filmu znakomita powiesc Hrabala. Magik, polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,944 |
wlasnie wrocilem z kina
SKRZYDLATE ŚWINIE
Polecam wszystkim!!! ZAJEBISTY!!! To współczuję. "Skrzydlate świnie" czy "Śluby panieńskie" są gdzieś do ściągnięcia w sieci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ciągutka & Amkwish dzięki, będę miał co oglądać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jest jeszcze trylogia coś na wzór naszego kargula i pawlaka. mnie specjalnie nie śmieszy; no ale: Słońce, siano, truskawki Słońce, siano i parę razy po gębie Słońce, siano, erotyka
elementy są mocne, ale ogólne przerysowanie zbyt wkurwiające.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
http://thepiratebay.org/torrent/5722281/Na_Putu_%5B2010%5D_domaci_film
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
To ja spróbuje drugi i ostatni raz  Skąd można ściągnąć "Możemy zaczynać panie McGill" (Ready when you are Mr. McGill) ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
wiem wiem ten link tez znalazlem na btjunkie ale po seedach/peerach/komentach itd nie wydaje mi sie zeby to bylo dobre aczkolwiek wlasnie sciagam i zaraz sie okaze Akhu na btjunkie jest tylko cos takiego http://btjunkie.org/torrent/Ready-W...9d092a62a7c9a33ab58ff57d60985cebf709ddf2 , ale nie wiem co to jest
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|