Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 55 1 2 3 4 5 6 54 55
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
na wpadli na kolejny znakomity pomysł jak robić oszczędności, niedługo nie będzie można puścić głośnego bąka w miejscu publicznym laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Jose
Originally Posted by huge
Originally Posted by Jose
Nie wyobrażam sobie rozmowy przy piwie bądź wódce bez fajki. mad

Pojebane przepisy, wojny trzeba aby ta cała unia i inne rządy zajęły się czymś na prawdę poważnym.

nie musisz truc innych zeby zarzyc wyimaginowanej przyjemnosci


Pierdolisz jak najęty, wyborcza czy TVN Ci to wmówiły o tym truciu innych ?

Ludzie tyle lat pali gdzie popadło i nikt się o to nie czepiał, nagle zaczęli porządek wielce robić i oczywiście z wielką pompą.

Gdy idę do restauracji często wybieram dla niepalących bo faktycznie dym przeszkadza przy jedzeniu. Ale w barze... bez jaj ! Są miejsce oddzielone i to w zupełności wystarczy, gdy z kimś idę do baru i wybieramy miejsce dla niepalących jakoś nie przeszkadza mi że ktoś pali w drugim rogu sali. Nawet dymu nie czuję.

nie bede sie z toba klocil. jesli twoim zdaniem wdychanie dymu papierosowego przez kogos kto nie pali jest bardzo zdrowe to ok. ja mam inne zdanie i tyle. no i nie wiem co do tego ma tvn i wyborcza bo na tvp tez byli za niepaleniem laugh bronic palic ci nie bede. zycze zdrowia

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
stop fajkom w lokalach piwo pal jak w UK, wyjdź przed lokal piwo
trucie jest oczywiste, do pubu idę się napić piwo a nie wdychać gówna.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Jose - obejrzyj sobie łożysko płodu matki niepalącej mieszkającej z mężem palaczem, palącym w domu.

stop puke

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by royalflush
na wpadli na kolejny znakomity pomysł jak robić oszczędności, niedługo nie będzie można puścić głośnego bąka w miejscu publicznym laugh

nie wiem czy zabranianie palenia to takie oszczednosci. akcyza z papierosow to przeciez zyla zlota dla panstwa

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
moderator jest ze mna to bana dzisiaj nie dostane laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Ciągutka
a nie wdychać gówna.
to przynajmniej w kiblu by pozwolili ;D

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ja nie piszę huge że to jest zdrowe. Ale idzie do spokojnie ominąć i nie trzeba tego zakazywać jakby to był największy problem dla człowieka.

Sam palę od 3 lat, gdy nie paliłem jakoś nigdy nie miałem do nikogo pretensji że truje mi życie. Są miejsca dla palących i nie palących, które w zupełności wystarczają.

Już nie będę mówił o zakazie na przystanku autobusowym bo to dla mnie kompletna kpina. laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
no ale kara za złamanie zakazu to min 500zł

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Jose
Ja nie piszę huge że to jest zdrowe. Ale idzie do spokojnie ominąć i nie trzeba tego zakazywać jakby to był największy problem dla człowieka.

Sam palę od 3 lat, gdy nie paliłem jakoś nigdy nie miałem do nikogo pretensji że truje mi życie. Są miejsca dla palących i nie palących, które w zupełności wystarczają.

Już nie będę mówił o zakazie na przystanku autobusowym bo to dla mnie kompletna kpina. laugh

powiem ci ze zapach dymu jakos bym wytrzymal ale zapach ubrania po jakiejs imprezie wsrod palacych to ni chu..!

Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
a kto pali i tak będzie to robił dalej wink człowiek najebany już nie kontroluję takich rzeczy jak palenie i tu do akcji wkroczy straż miejska rano kac i -500

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Ciągutka
Jose - obejrzyj sobie łożysko płodu matki niepalącej mieszkającej z mężem palaczem, palącym w domu.

stop puke


To jebnąłeś porównanie...

Mieszkałem z byłą przez okres ok. pięciu lat, ani jednej fajki nie zapaliłem przy niej ani w domu.


/a ja o Tobie piszę, czy o zjawisku palenia biernego?

Last edited by Ci±gutka; 13/11/2010 08:46.
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by royalflush
a kto pali i tak będzie to robił dalej wink człowiek najebany już nie kontroluję takich rzeczy jak palenie i tu do akcji wkroczy straż miejska rano kac i -500
no straz miejska bedzie robic swoje, w koncu musza zarabiac jakos na swoje utrzymanie laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ciągutek ale mówimy o zakazie palenia w barach. Co ma do tego kurwa łożysko matki...

Jak mąż nie ma oleju w głowie to będzie przy niej palił, baaaa przyszła matka również.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Originally Posted by Jose
Ciągutek ale mówimy o zakazie palenia w barach. Co ma do tego kurwa łożysko matki...

Jak mąż nie ma oleju w głowie to będzie przy niej palił, baaaa przyszła matka również.

yyy, wchodzę do baru bo chcę się napić i zdechnąć na wątrobę, a nie na raka płucek. nie wiem jak puby na południu, ale na północy kraju są zadżumione od smrodu i dymu.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Ciągutka, Jose i huge wynocha do innego tematu laugh to jest temat i piłce laugh wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Ciągutka
Originally Posted by Jose
Ciągutek ale mówimy o zakazie palenia w barach. Co ma do tego kurwa łożysko matki...

Jak mąż nie ma oleju w głowie to będzie przy niej palił, baaaa przyszła matka również.

yyy, wchodzę do baru bo chcę się napić i zdechnąć na wątrobę, a nie na raka płucek. nie wiem jak puby na południu, ale na północy kraju są zadżumione od smrodu i dymu.


A ja piję wodę mineralną i mam zamiar zdechnąć na raka płuc.
/to się napij wody mineralnej, a fajeczkę wypal przed miejscem konsumpcji wody. w końcu nikt na siłę nie wlewa browara do gardła.

Last edited by Ci±gutka; 13/11/2010 08:55.
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
racja, idę zapalić grin laugh wink

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Ciągutek przydałoby się zajebać w płuco. ooo

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
To sobie kup browarka w sklepie i idź do domu. Jak masz na lane ochotę to niech Ci do słoika naleją.

/PUB jest wytworem brytoli. skoro oni mają zakaz picia w PUBIE, to ja nie wiem o czym my rozmawiamy grin

Last edited by Ci±gutka; 13/11/2010 09:00.
Strona 4 z 55 1 2 3 4 5 6 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, aker, Lukasz111), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1