|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Jose grales cos w meczu Juve?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili... To jak zjawię się w PL, to może wypijemy u mnie?... Ojro też będzie miał bliżej  fajnie by było wybrać się na jakiś szpil, potem do baru skuć mordy  Jak najbardziej  Zresztą, ja nie nalegam, że w Gliwicach, ale to kwestia dogrania terminów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
ul. Mickiewicza w Mysłowicach to Rymera no nie ?  przecież tam zawsze było niebezpiecznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose grales cos w meczu Juve? nie grałem, jedni i drudzy nieudacznicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
ul. Mickiewicza w Mysłowicach to Rymera no nie ?  przecież tam zawsze było niebezpiecznie w sumie od Rymery po Ćmok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Jose grales cos w meczu Juve? nie grałem, jedni i drudzy nieudacznicy  a co amsz pograne
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
ul. Mickiewicza w Mysłowicach to Rymera no nie ?  przecież tam zawsze było niebezpiecznie Rymera to nie Mickiewicza, oby dwie ulice znajdują się w pobliżu ale to dwa światy Rymera to głównie Robotnicza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Jose grales cos w meczu Juve? nie grałem, jedni i drudzy nieudacznicy  a co amsz pograne Academica - Sporting over 2,5 @2,15
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
ul. Mickiewicza w Mysłowicach to Rymera no nie ?  przecież tam zawsze było niebezpiecznie Rymera to nie Mickiewicza, oby dwie ulice znajdują się w pobliżu ale to dwa światy Rymera to głównie Robotnicza  nie do konca bo Mickiewicza zaczyna sie tam gdzie skarbowka a to jest juz Rymera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Osasuna czerwo wiec Atletcio chyba juz dowiezie bez problemow  mozna myslec nad jutrem  a tu widze pare ciekawych kaskow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Jose grales cos w meczu Juve? nie grałem, jedni i drudzy nieudacznicy  a co amsz pograne Academica - Sporting over 2,5 @2,15 w singlu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
w singlu i w systemie 2z3 z Coritiba i Bella Vista również overy 2,5 ale te mecze już trwają więc tylko w zasadzie Academica zostało do zaproponowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
No i u mnie skończyła się piła na dzisiaj. Baaardzo słaba sobota. Posiedzę z Wami, ale zaczynam analize nocnych meczy w NHL.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
10/10 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
daj lepiej filmik z Bergiem co na pustą z 4 metrów nie mógł trafić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Osasuna czerwo wiec Atletcio chyba juz dowiezie bez problemow  mozna myslec nad jutrem  a tu widze pare ciekawych kaskow  Ajax na "Dzień Dobry"  Grają wcześnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
@Remik83 ok. 2:00 było, w każdym bądź razie o 2:30 był u mnie
łeb rozjebany, noga dość solidnie rozcięta
mówił że bez pytania, jeb jeb i spierdolili... masakra , jakis czas temu tez jakiemus chlopakowi natrzaskali w autobusie przy tesco podobno wbili do autobusu i zaczeli mu zelazkiem po glowie nawalac , z tego co slysze to dosc niebezpieczne to miasto sie zrobilo Q..wa ludzie gdzie wy mieszkacie ... ja p..lę ja słyszałem że wpadli do autobusu 77 w nocy o 1:30 co przez Skotnicę jedzie z pałami i napierdalali jak popadnie...  tydzień temu inny kumpel dostał na baniolu wpierdol, też porządnie, wyszedł tylko po mamę bo wracała z pracy...Q..wa ludzie gdzie wy mieszkacie ... ja p..lę ja sam dwa dni temu spierdalałem ale to na Klachowcu ok. 23:00, więc mnie to wcale nie dziwi  Q..wa ludzie gdzie wy mieszkacie ... ja p..lę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
No i u mnie skończyła się piła na dzisiaj. Baaardzo słaba sobota. Posiedzę z Wami, ale zaczynam analize nocnych meczy w NHL. Moze lepiej ,że Ci nie rozliczyli tego zakładu .... ROMA WALCZYMY !!! P.S skad u Ciebie kibicowanie Giallo-Rossim ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Osasuna czerwo wiec Atletcio chyba juz dowiezie bez problemow  mozna myslec nad jutrem  a tu widze pare ciekawych kaskow  Ajax na "Dzień Dobry"  Grają wcześnie. zgadzam sie i pobiore to napewno  tak jak i Lazio na 12.30 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|