Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
futbol

Last edited by Piostar; 16/11/2010 15:42.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Jacek Gmoch tymczasowym trenerem Panathinakósu

Jacek Gmoch został tymczasowym trenerem Panathinaïkós AÓ. Polak będzie prowadził grecki zespół do znalezienia następcy Nikólaosa Niópliasa.

Gmoch (ur. 13 stycznia 1939 w Pruszkowie) już w przeszłości trenował zespół z Aten (1983-85). Z Panathinaïkósem w 1984 r. zdobył mistrzostwo kraju oraz Puchar Grecji, rok później wicemistrzostwo. W sezonie 1984/85 osiągnął z PAÓ półfinał Pucharu Europy.

W swojej trenerskiej karierze pracował także jako selekcjoner reprezentacji Polski (1976-78). Gmoch był trenerem m.in. AÉ Lárissas, Olympiakós SFP, AÓ Kavála oraz APÓEL-u Nikozja. Z klubem z Larissy w sezonie 1987/88 zdobył mistrzostwo kraju, jedyny tytuł w historii dla klubu nie z Aten, Pireusu lub Salonik.

Od kilku lat pracował jako komentator i ekspert sportowy.

Oprócz Gmocha klub ze stolicy Grecji w przeszłości prowadził także Kazimierz Górski.

Panathinakós AÓ zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy z dorobkiem 21 punktów. Klub z Aten występuje także w Lidze Mistrzów. Asystentem Niópliasa był Krzysztof Warzycha.


I TO JEST KONKRETNA INFORMACJA grin

Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Originally Posted by craax
Jacek Gmoch tymczasowym trenerem Panathinakósu

Jacek Gmoch został tymczasowym trenerem Panathinaïkós AÓ. Polak będzie prowadził grecki zespół do znalezienia następcy Nikólaosa Niópliasa.

Gmoch (ur. 13 stycznia 1939 w Pruszkowie) już w przeszłości trenował zespół z Aten (1983-85). Z Panathinaïkósem w 1984 r. zdobył mistrzostwo kraju oraz Puchar Grecji, rok później wicemistrzostwo. W sezonie 1984/85 osiągnął z PAÓ półfinał Pucharu Europy.

W swojej trenerskiej karierze pracował także jako selekcjoner reprezentacji Polski (1976-78). Gmoch był trenerem m.in. AÉ Lárissas, Olympiakós SFP, AÓ Kavála oraz APÓEL-u Nikozja. Z klubem z Larissy w sezonie 1987/88 zdobył mistrzostwo kraju, jedyny tytuł w historii dla klubu nie z Aten, Pireusu lub Salonik.

Od kilku lat pracował jako komentator i ekspert sportowy.

Oprócz Gmocha klub ze stolicy Grecji w przeszłości prowadził także Kazimierz Górski.

Panathinakós AÓ zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy z dorobkiem 21 punktów. Klub z Aten występuje także w Lidze Mistrzów. Asystentem Niópliasa był Krzysztof Warzycha.


I TO JEST KONKRETNA INFORMACJA grin

Brawo aplauz Panie Jacku

Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
ha ha ha, incredible

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by PrinceofTennis
ha ha ha, incredible
HŁE, HŁE HŁE, bardziej pasuje

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
wbj Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
JACEK MEGA SZAC laugh laugh shocked piwo

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
to co mozna juz dawac barce z handi? laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
No szok ... ale muszą go tam szanować ,skoro dostał taką propozycję ,a u nas tylko podsmich..ki ... powodzenia Szczena

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Witam. Czas zacząć coś szukać do grania.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Na pierwszy rzut oka faktycznie śmiać się chce, ale trochę to dziwne, że Polacy z niego leją, a Grecy tak bardzo cenią wink

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Piostar
Na pierwszy rzut oka faktycznie śmiać się chce, ale trochę to dziwne, że Polacy z niego leją, a Grecy tak bardzo cenią wink

to nie moje ale pozwole sobie zacytować ;

"Gmoch jest zasłużonym trenerem. Na MŚ w 78 r. zajęliśmy miejsce 5 - 8; odpadliśmy w drugiej rundzie w grupie z Brazylią, Peru i Argentyną, która potem wygrała turniej(w meczu z nią padł wynik 0:2; Deyna nie strzelił karnego na 1:1, po wybiciu piłki ręką z bramki przez obrońcę po strzale Laty). Poza tym statystycznie jest najlepszym selekcjonerem reprezentacji w historii(wygrał 62% meczów); W Grecji został uznany jednym z 5 najlepszych trenerów w historii ligi i najlepszym trenerem lat 80. Zdobył 2 mistrzostwa Grecji, w tym jedno z Larisą(pierwsze i ostatnie zdobyte przez zespół nie pochodzący z greckiej wielkiej czwórki), 3 wicemistrzostwa; z Panathinaikosem doszedł do 1/2 finału Pucharu Mistrzów. Może jego czas faktycznie już minął, ale nie dziwcie się Grekom, że tak go szanują, bo wy go znacie tylko z krzywego zgryzu..."

i chyba wszystko jasne ...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
ja znam z opowieści, że w 78 mieliśmy najlepszą jedenastkę w historii lepszą niż tą Górskiego, doświadczenie z aren międzynarodowej i nie wygraliśmy złota.

Mój ojciec twierdził, że z Górskim na pewno byśmy wygrali smile

a ta ręka to nie był żaden obrońca tylko chyba niestety Kempes, który normalnie powinien dostać czerwoną, ale były inne zasady. Chyba to potem właśnie Kempes zdobył gola.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by młody gniewny
ja znam z opowieści, że w 78 mieliśmy najlepszą jedenastkę w historii lepszą niż tą Górskiego, doświadczenie z aren międzynarodowej i nie wygraliśmy złota.

Mój ojciec twierdził, że z Górskim na pewno byśmy wygrali smile

a ta ręka to nie był żaden obrońca tylko chyba niestety Kempes, który normalnie powinien dostać czerwoną, ale były inne zasady. Chyba to potem właśnie Kempes zdobył gola.

Kempes zdobył oba gole , co najciekawsze Argentyna bodajże dwa razy strzelała na naszą bramkę i padły dwia gole ,myśmy dusili ich cały mecz i nic nie chciało wpaść do siaty ... nie biorąc pod uwagę wyniku ,jeden z najlepszych meczy jakie zagrała reprezentacja Polski

Dołączył: Aug 2010
Posty: 524
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 524
Cześć.
Gra ktoś OFI 1 ???

Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
jak Jacek rozrysuje im taktyke to sie chlopaki pozabiaja na boisku laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ciekawe jak się będziecie śmiali jak Jacek coś ugra...nie mówię tu o dłuższym okresie. Moim zdaniem poprowadzi Panatę w 1 max 2 meczach, na fali jego legendy w Grecji coś z tego może wyjść.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by Piostar
Na pierwszy rzut oka faktycznie śmiać się chce, ale trochę to dziwne, że Polacy z niego leją, a Grecy tak bardzo cenią wink


Leją z niego faktycznie, ale to raczej z jego zachowania, sposobu wypowiedzi itd.

Nie wielu z nas mogło się przekonać jakim był trenerem. Jestem na prawdę ciekawy jak sobie poradzi.

Jacek Gmoch boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Tak sobie popatrzyłem przez 10 minut na mecz Asterasu z Kavalą...i moje wnioski są następujące:
Sędziowie stronniczy na korzyść gospodarzy - szczególnie liniowi (przynajmniej jeden).
Bliżej bramki Kavala - po strzale głową piłka uderzyła w słupek. Choć więcej 'okazji' Asterasu.
Biorąc pod uwagę,że w drugiej połowie bramki graczy Tripolis będą pilnować nie tylko obrońcy, a i sędzia liniowy. Do tego lekka optyczna przewaga gospodarzy w ostatnich minutach pierwszej połowy. Zdecydowałem się pograć gospodarzy po kursie 2,82 1/10 grin

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
i Kavala 1...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Originally Posted by bombel
jak Jacek rozrysuje im taktyke to sie chlopaki pozabiaja na boisku laugh

laugh laugh laugh laugh laugh swietne

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, rymoholik, rafal08, Sensei, $-man, latajaca_holenderka, alfa, JelineK, ANZELMO), 2,575 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,356
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1