|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Last edited by Piostar; 16/11/2010 15:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Jacek Gmoch tymczasowym trenerem PanathinakósuJacek Gmoch został tymczasowym trenerem Panathinaïkós AÓ. Polak będzie prowadził grecki zespół do znalezienia następcy Nikólaosa Niópliasa. Gmoch (ur. 13 stycznia 1939 w Pruszkowie) już w przeszłości trenował zespół z Aten (1983-85). Z Panathinaïkósem w 1984 r. zdobył mistrzostwo kraju oraz Puchar Grecji, rok później wicemistrzostwo. W sezonie 1984/85 osiągnął z PAÓ półfinał Pucharu Europy. W swojej trenerskiej karierze pracował także jako selekcjoner reprezentacji Polski (1976-78). Gmoch był trenerem m.in. AÉ Lárissas, Olympiakós SFP, AÓ Kavála oraz APÓEL-u Nikozja. Z klubem z Larissy w sezonie 1987/88 zdobył mistrzostwo kraju, jedyny tytuł w historii dla klubu nie z Aten, Pireusu lub Salonik. Od kilku lat pracował jako komentator i ekspert sportowy. Oprócz Gmocha klub ze stolicy Grecji w przeszłości prowadził także Kazimierz Górski. Panathinakós AÓ zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy z dorobkiem 21 punktów. Klub z Aten występuje także w Lidze Mistrzów. Asystentem Niópliasa był Krzysztof Warzycha. I TO JEST KONKRETNA INFORMACJA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Jacek Gmoch tymczasowym trenerem PanathinakósuJacek Gmoch został tymczasowym trenerem Panathinaïkós AÓ. Polak będzie prowadził grecki zespół do znalezienia następcy Nikólaosa Niópliasa. Gmoch (ur. 13 stycznia 1939 w Pruszkowie) już w przeszłości trenował zespół z Aten (1983-85). Z Panathinaïkósem w 1984 r. zdobył mistrzostwo kraju oraz Puchar Grecji, rok później wicemistrzostwo. W sezonie 1984/85 osiągnął z PAÓ półfinał Pucharu Europy. W swojej trenerskiej karierze pracował także jako selekcjoner reprezentacji Polski (1976-78). Gmoch był trenerem m.in. AÉ Lárissas, Olympiakós SFP, AÓ Kavála oraz APÓEL-u Nikozja. Z klubem z Larissy w sezonie 1987/88 zdobył mistrzostwo kraju, jedyny tytuł w historii dla klubu nie z Aten, Pireusu lub Salonik. Od kilku lat pracował jako komentator i ekspert sportowy. Oprócz Gmocha klub ze stolicy Grecji w przeszłości prowadził także Kazimierz Górski. Panathinakós AÓ zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli greckiej ekstraklasy z dorobkiem 21 punktów. Klub z Aten występuje także w Lidze Mistrzów. Asystentem Niópliasa był Krzysztof Warzycha. I TO JEST KONKRETNA INFORMACJA  Brawo  Panie Jacku
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 256 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
HŁE, HŁE HŁE, bardziej pasuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,664 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
to co mozna juz dawac barce z handi? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
No szok ... ale muszą go tam szanować ,skoro dostał taką propozycję ,a u nas tylko podsmich..ki ... powodzenia Szczena
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
Witam. Czas zacząć coś szukać do grania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Na pierwszy rzut oka faktycznie śmiać się chce, ale trochę to dziwne, że Polacy z niego leją, a Grecy tak bardzo cenią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
Na pierwszy rzut oka faktycznie śmiać się chce, ale trochę to dziwne, że Polacy z niego leją, a Grecy tak bardzo cenią  to nie moje ale pozwole sobie zacytować ; "Gmoch jest zasłużonym trenerem. Na MŚ w 78 r. zajęliśmy miejsce 5 - 8; odpadliśmy w drugiej rundzie w grupie z Brazylią, Peru i Argentyną, która potem wygrała turniej(w meczu z nią padł wynik 0:2; Deyna nie strzelił karnego na 1:1, po wybiciu piłki ręką z bramki przez obrońcę po strzale Laty). Poza tym statystycznie jest najlepszym selekcjonerem reprezentacji w historii(wygrał 62% meczów); W Grecji został uznany jednym z 5 najlepszych trenerów w historii ligi i najlepszym trenerem lat 80. Zdobył 2 mistrzostwa Grecji, w tym jedno z Larisą(pierwsze i ostatnie zdobyte przez zespół nie pochodzący z greckiej wielkiej czwórki), 3 wicemistrzostwa; z Panathinaikosem doszedł do 1/2 finału Pucharu Mistrzów. Może jego czas faktycznie już minął, ale nie dziwcie się Grekom, że tak go szanują, bo wy go znacie tylko z krzywego zgryzu..." i chyba wszystko jasne ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ja znam z opowieści, że w 78 mieliśmy najlepszą jedenastkę w historii lepszą niż tą Górskiego, doświadczenie z aren międzynarodowej i nie wygraliśmy złota. Mój ojciec twierdził, że z Górskim na pewno byśmy wygrali a ta ręka to nie był żaden obrońca tylko chyba niestety Kempes, który normalnie powinien dostać czerwoną, ale były inne zasady. Chyba to potem właśnie Kempes zdobył gola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
ja znam z opowieści, że w 78 mieliśmy najlepszą jedenastkę w historii lepszą niż tą Górskiego, doświadczenie z aren międzynarodowej i nie wygraliśmy złota. Mój ojciec twierdził, że z Górskim na pewno byśmy wygrali a ta ręka to nie był żaden obrońca tylko chyba niestety Kempes, który normalnie powinien dostać czerwoną, ale były inne zasady. Chyba to potem właśnie Kempes zdobył gola. Kempes zdobył oba gole , co najciekawsze Argentyna bodajże dwa razy strzelała na naszą bramkę i padły dwia gole ,myśmy dusili ich cały mecz i nic nie chciało wpaść do siaty ... nie biorąc pod uwagę wyniku ,jeden z najlepszych meczy jakie zagrała reprezentacja Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 524
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2010
Posty: 524 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
jak Jacek rozrysuje im taktyke to sie chlopaki pozabiaja na boisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ciekawe jak się będziecie śmiali jak Jacek coś ugra...nie mówię tu o dłuższym okresie. Moim zdaniem poprowadzi Panatę w 1 max 2 meczach, na fali jego legendy w Grecji coś z tego może wyjść.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Na pierwszy rzut oka faktycznie śmiać się chce, ale trochę to dziwne, że Polacy z niego leją, a Grecy tak bardzo cenią  Leją z niego faktycznie, ale to raczej z jego zachowania, sposobu wypowiedzi itd. Nie wielu z nas mogło się przekonać jakim był trenerem. Jestem na prawdę ciekawy jak sobie poradzi. Jacek Gmoch 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Tak sobie popatrzyłem przez 10 minut na mecz Asterasu z Kavalą...i moje wnioski są następujące: Sędziowie stronniczy na korzyść gospodarzy - szczególnie liniowi (przynajmniej jeden). Bliżej bramki Kavala - po strzale głową piłka uderzyła w słupek. Choć więcej 'okazji' Asterasu. Biorąc pod uwagę,że w drugiej połowie bramki graczy Tripolis będą pilnować nie tylko obrońcy, a i sędzia liniowy. Do tego lekka optyczna przewaga gospodarzy w ostatnich minutach pierwszej połowy. Zdecydowałem się pograć gospodarzy po kursie 2,82 1/10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,778 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|