Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#42374 13/04/2003 15:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Czesc

http://www.sportingbet.com/
Mam pare pytan odnosnie tego buka ,takich jak:

Jak jest unich z wplatami i wyplatami(czy sa potrzebne jakies dokumeny)?
Czy sa jakies oplaty pobierane?
Czy mozna wplacac karta inteligo VE?
Jaki jest minimalny depozyt?

I jezeli ktos korzystal z tego buka,to prosil bym o jakies opinie na jego temat(np: Kursow ,Szerokos ofert itp)
Bo jak sam zauwazylem sa U/O na lige norweska a linia jest ustawiona na 3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brzmi zachecajaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#42375 13/04/2003 18:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A co widzisz ciekawego w lini 3.5? Od dobrych kliku lat na ta lige jest taka sama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chociaz niektore spotkania sa objete standartowa linia.

#42376 13/04/2003 19:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze Szkal

No co w tym dziwnego dla starego wyjadacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
No akorat ja widze pierwszy raz 3,5 chodz wydaje mi sie ze wczesniej gdzies juz widzialem ,chodz w tych bukach co gram niema 3,5 ale mniejsza z tym ,chodzi mi ogolnie o opinie tego buka!
pozdro szakal

#42377 13/04/2003 20:07
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Jestem związany z tym bukiem od wczoraj i póki co nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mają fajną promocję: 15% od wpłaty przez neteller i 10% dla nowych, oraz promocja 20$ dla osoby referujacej i referowanej od wpłaty 50$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42378 13/04/2003 21:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Teraz jest promocja: 10% bonus plus dodatkowo pierwszy zakład matched do wysokości $100. Ogólnie book wiarygodny, kursy przyzwoite. Ma również pełno "oddziałów, jak sportingbetusa.com (dawniej betmaker.com), sportsbook.com, wallstreet.com (domena kupiona za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: $1 000 000), playersonly.com, sportingodds.com, eurosportwetten.com. Ogłasza się jako Największa Grupa Bukmacherska na Świecie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#42379 15/04/2003 04:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze
Dzieki za czesciowa odpowiedz ale moze wiecej sie znajdzie chetnych aby mogli jeszcze cos dopowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

#42380 24/04/2003 02:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Witam
Musze pochwalic buka za stosunek do klienta, jeszcze nie wyplacalem u niego, ale zrobil na mnie duze wrazenie. Chodzi o to, ze postawilem znaczna sume na Colorado z dwa dni temu, ale nie wiedzialem jak bedzie traktowany zaklad w przypadku remisu po 3 tercji, typek z live chat powiedzial mi ze bedzie zwrot. Postawilem na colorado +0.0 i niestety przegralo 2:3 z minesota ale po dogrywce okazalo sie ze jednak moj zaklad przegral bo obsluga wprowadzila mnie w blad i zaklad byl wlacznie z dogrywka. Po wyslaniu dwoch maili do admina zwrocili mi pieniadze i przeprosili.

#42381 24/04/2003 04:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Dinero, jak się kontaktowałeś z adminem?

#42382 24/04/2003 13:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
admin@sportingbet.com - czy to byl naprawde admin, tego nie wiem, pewnie nie, ale to na pewno ktos wyzej niz ci na czacie, bo oni tego nie potrafili zalatwic i musialem wyslac tego maila.
Pozdrawiam

#42383 24/04/2003 17:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Osoby na tym ich czacie są chyba rzeczywiście do niczego. Na admin@sportingbet.com napisałem wczoraj i dalej nic, a jest to już moja trzecia próba kontaktu z nimi. Pomysleć, że to wszystko tyczy się DEPOZYTU, co to będzie, gdy przyjdzie czas na wypłatę?! [Linked Image] Sportingbet!

#42384 24/04/2003 17:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
ja tez musialem az dwa maile poslac, az odpowiedzieli, zobaczymy jak bedzie przy wyplacie?


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, aker, Sensei, rafal08, rymoholik, Akhu, $-man, forty, 11kera11, latajaca_holenderka, betowiec), 2,538 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,062
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1