Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#42374 13/04/2003 15:15
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
Czesc

http://www.sportingbet.com/
Mam pare pytan odnosnie tego buka ,takich jak:

Jak jest unich z wplatami i wyplatami(czy sa potrzebne jakies dokumeny)?
Czy sa jakies oplaty pobierane?
Czy mozna wplacac karta inteligo VE?
Jaki jest minimalny depozyt?

I jezeli ktos korzystal z tego buka,to prosil bym o jakies opinie na jego temat(np: Kursow ,Szerokos ofert itp)
Bo jak sam zauwazylem sa U/O na lige norweska a linia jest ustawiona na 3,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Brzmi zachecajaco <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

Bonus: Unibet
#42375 13/04/2003 18:59
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A co widzisz ciekawego w lini 3.5? Od dobrych kliku lat na ta lige jest taka sama <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Chociaz niektore spotkania sa objete standartowa linia.

#42376 13/04/2003 19:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze Szkal

No co w tym dziwnego dla starego wyjadacza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ))))
No akorat ja widze pierwszy raz 3,5 chodz wydaje mi sie ze wczesniej gdzies juz widzialem ,chodz w tych bukach co gram niema 3,5 ale mniejsza z tym ,chodzi mi ogolnie o opinie tego buka!
pozdro szakal

#42377 13/04/2003 20:07
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
G
G Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
Jestem związany z tym bukiem od wczoraj i póki co nie narzekam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Mają fajną promocję: 15% od wpłaty przez neteller i 10% dla nowych, oraz promocja 20$ dla osoby referujacej i referowanej od wpłaty 50$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42378 13/04/2003 21:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Teraz jest promocja: 10% bonus plus dodatkowo pierwszy zakład matched do wysokości $100. Ogólnie book wiarygodny, kursy przyzwoite. Ma również pełno "oddziałów, jak sportingbetusa.com (dawniej betmaker.com), sportsbook.com, wallstreet.com (domena kupiona za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: $1 000 000), playersonly.com, sportingodds.com, eurosportwetten.com. Ogłasza się jako Największa Grupa Bukmacherska na Świecie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#42379 15/04/2003 04:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,540
cze
Dzieki za czesciowa odpowiedz ale moze wiecej sie znajdzie chetnych aby mogli jeszcze cos dopowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro

#42380 24/04/2003 02:52
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Witam
Musze pochwalic buka za stosunek do klienta, jeszcze nie wyplacalem u niego, ale zrobil na mnie duze wrazenie. Chodzi o to, ze postawilem znaczna sume na Colorado z dwa dni temu, ale nie wiedzialem jak bedzie traktowany zaklad w przypadku remisu po 3 tercji, typek z live chat powiedzial mi ze bedzie zwrot. Postawilem na colorado +0.0 i niestety przegralo 2:3 z minesota ale po dogrywce okazalo sie ze jednak moj zaklad przegral bo obsluga wprowadzila mnie w blad i zaklad byl wlacznie z dogrywka. Po wyslaniu dwoch maili do admina zwrocili mi pieniadze i przeprosili.

#42381 24/04/2003 04:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Dinero, jak się kontaktowałeś z adminem?

#42382 24/04/2003 13:56
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
admin@sportingbet.com - czy to byl naprawde admin, tego nie wiem, pewnie nie, ale to na pewno ktos wyzej niz ci na czacie, bo oni tego nie potrafili zalatwic i musialem wyslac tego maila.
Pozdrawiam

#42383 24/04/2003 17:10
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Osoby na tym ich czacie są chyba rzeczywiście do niczego. Na admin@sportingbet.com napisałem wczoraj i dalej nic, a jest to już moja trzecia próba kontaktu z nimi. Pomysleć, że to wszystko tyczy się DEPOZYTU, co to będzie, gdy przyjdzie czas na wypłatę?! [Linked Image] Sportingbet!

#42384 24/04/2003 17:33
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
ja tez musialem az dwa maile poslac, az odpowiedzieli, zobaczymy jak bedzie przy wyplacie?


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08, betowiec), 2,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1