Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#42405 21/04/2003 08:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Nie piszę Conrad do Ciebie na priv w tej sprawie , bo może ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć.

Znana Ci jest zapewne (choćby z forum) sprawa Lemgo i w związku z tym apeluję o zdjęcie tych oszustów z listy polecanych buków dla dobra wszystkich graczy.

Ktoś oszukany następnym razem przez tych oszustów może mieć póżniej pretensję, że grał u nich, bo był przekonany, że widząc ich na Twojej stronie, myślał że to bezpieczna firma a nie oszuści.

Bonus: Unibet
#42406 21/04/2003 15:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Podobno sprawa jest do wygrania...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#42407 21/04/2003 17:41
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Podobno sprawa jest do wygrania...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
No tak i to oczywiste, ale to chyba nie ma nic do rzeczy.

#42408 21/04/2003 22:33
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
przychylam sie - zdjac scierwo w cholere!!

zastanawiam sie gdzie teraz mam dochodzic swoich praw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> szakal napisal ze rozmawial z MFin i powiedzieli mu ze sa bezradni, czy to znaczy ze pan minister siedzi w kiermanie pana ludwika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#42409 22/04/2003 05:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Saba, jak Ci się podoba strona główna?

#42410 22/04/2003 05:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [Linked Image]

#42411 22/04/2003 07:40
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
CONRAD bravo nie spodziewałem się tego po forum i tobie od dzisiaj jestem twoim orędownikiem gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#42412 22/04/2003 13:45
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Saba, jak Ci się podoba strona główna?[/qb]
Conrad, wspaniały pomysł. Dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#42413 22/04/2003 18:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
jesli sts zniknał to takze powinien zniknać tot-mix za zeszłoroczna identyczną sytuacje z meczu wegry - ruminuia w hokeja. uwazam ze albo mix tez znika albo sts wraca jak sprawiedliwosc to sprawiedliwosć

#42414 22/04/2003 18:15
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał _gerg:
[qb]jesli sts zniknał to takze powinien zniknać tot-mix za zeszłoroczna identyczną sytuacje z meczu wegry - ruminuia w hokeja. uwazam ze albo mix tez znika albo sts wraca jak sprawiedliwosc to sprawiedliwosć[/qb]
Przestań już męczyć tego Mixa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie widzisz, że tam bieda aż piszczy i ledwo koniec z końcem wiążą. Przecież ta firma *******nie sama lada moment.

#42415 22/04/2003 18:23
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]przychylam sie - zdjac scierwo w cholere!!

zastanawiam sie gdzie teraz mam dochodzic swoich praw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> szakal napisal ze rozmawial z MFin i powiedzieli mu ze sa bezradni, czy to znaczy ze pan minister siedzi w kiermanie pana ludwika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Jestem po rozmowach z Ministerstwem Finansów i to nie jest do końca tak jak mówisz, że są bezradni.
Oni nie mają tylko sami mocy prawnej , ale wszystkie te skargi i ksero składają do instytucji które taką moc posiadają. Mianowicie do - Urząd Kontroli Skarbowej.

Trzeba całą sprawę wysłać i tam i oni już mają moc prawną ukrucić złodziejstwo tej firmie.
W Ministerwstwie Finansów powiedzano mi, że trzeba równocześnie z opisaniem sprawy do nich wysłać identyczną skargę do URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ. - oni poprostu zajmują się takimi oszustwami i mają moc prawną ukarać takie oszustwa i jak mi zagwarantowali to zrobią to jeżeli takie skargi do nich będą przychodzić.

#42416 22/04/2003 18:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
ja tylko przytoczylem to, co napisal Szakal w innym temacie.
myslisz ze moge wyslac skargi do tych wszystkich urzedow i ministerstw mailem, czy musi sie to odbyc poczta tradycyjna? podaj, jesli masz, adresy do tego urzedu kontroli skarbowej i departamentu zakladow wzajemnych w min.finasow, bo na stronce w necie jest tylko mail do nich.

#42417 22/04/2003 19:42
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
naprawde malo mnie to obchodzi czy mix ma pieniadze czy nie jak sie nie nadaja to niech siec sprzedazy ziemnaików otworza a nie bukmacherke

#42418 22/04/2003 21:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Quote
Oryginalnie wysłał gruda:
[qb]ja tylko przytoczylem to, co napisal Szakal w innym temacie.
myslisz ze moge wyslac skargi do tych wszystkich urzedow i ministerstw mailem, czy musi sie to odbyc poczta tradycyjna? podaj, jesli masz, adresy do tego urzedu kontroli skarbowej i departamentu zakladow wzajemnych w min.finasow, bo na stronce w necie jest tylko mail do nich.[/qb]
Nie wiem czy można mejlem.(pewnie tak)

1.Tu masz adresy Urzędów Kontroli Skarbowej:

Urząd Kontroli Skarbowej [mf.gov.pl]

2. Sąd Okręgowy w Warszawie - sąd ochrony konkurencji i konsumentów
Warszawa, ul. Kredytowa 3
tel. (022) 826-68-17, 826-94-64 w. 204

3. Rada Krajowa Federacji Konsumentów
00-030 Warszawa, pl. Powstańców Warszawy 1
tel. (022) 827-51-05
Link [federacja-konsumentow.org.pl]

4. Stowarzyszenie Konsumentów Polskich
00-665 Warszawa, ul. Nowowiejska 25
Tel. (022) 660-52-71
Link [skp.pl]

Wyślij do tych instytucji.
Ja tam idę jeszcze dalej, ale o tym potem.
Już niedługo STS będzie miał niespodziankę.

#42419 22/04/2003 21:52
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
I jeszcze prośba od jednaj osoby abym zamiescił tą informację i link:

Federacja Konsumentów jest największą w Polsce organizacją pozarządową chroniącą indywidualnego konsumenta, członkiem Consumers International i European Consumers Organisation. Każdy, kto do nas przyjdzie, napisze, zadzwoni może liczyć na bezpłatną pomoc naszych prawników.

www.federacja-konsumentow.org.pl/ [federacja-konsumentow.org.pl]

#42420 22/04/2003 21:54
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
i jeszcze jeden link:

Lista adresów [http]

#42421 23/04/2003 00:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
a ja ponawiam prosbe o zdjecie mixa z listy buków - powód taki sam jak w przypadku sts

#42422 23/04/2003 02:21
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Gerg, szczerze mówiąc nie pamiętam o tej sprawie, czy było o tym głośno? W każdym bądź razie nie będziemy po roku wracać do dawnych spraw.

Jeśli mielibyśmy zdjąć tę firmę z listy to powinniśmy to byli zrobić w zeszłym roku... a nie teraz.

Obecnie STS jest u nas jak hokeista NHL, który popełnił przewinienie i siedzi w boksie, z tym że u nas będzie to trwało o wiele dłużej niż standardowe dwie minuty... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#42423 23/04/2003 03:26
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
_
member
member
_ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
rozumiem ze "prawo" nie działa wstecz......
a swoja droga dlatego ze nie bylo tak głosno to mozna o tym szybciej zapomniec???????

#42424 23/04/2003 03:38
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zgadzam się z Tobą, powinniśmy opisać całą sprawę tak jak miało to miejsce z Sts/Lemgo. Czy ludzie przychodzili do punktu z kuponami a obsługa mówiła, "przepraszam, kupon jest nieważny bo zaszła pomyłka w kursie"?

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, forty, burbon, JelineK, $-man, alfa), 1,350 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,742
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1