|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Nie piszę Conrad do Ciebie na priv w tej sprawie , bo może ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć.
Znana Ci jest zapewne (choćby z forum) sprawa Lemgo i w związku z tym apeluję o zdjęcie tych oszustów z listy polecanych buków dla dobra wszystkich graczy.
Ktoś oszukany następnym razem przez tych oszustów może mieć póżniej pretensję, że grał u nich, bo był przekonany, że widząc ich na Twojej stronie, myślał że to bezpieczna firma a nie oszuści.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Podobno sprawa jest do wygrania...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Podobno sprawa jest do wygrania...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] No tak i to oczywiste, ale to chyba nie ma nic do rzeczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
przychylam sie - zdjac scierwo w cholere!!
zastanawiam sie gdzie teraz mam dochodzic swoich praw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> szakal napisal ze rozmawial z MFin i powiedzieli mu ze sa bezradni, czy to znaczy ze pan minister siedzi w kiermanie pana ludwika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Saba, jak Ci się podoba strona główna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [ Linked Image]
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
CONRAD bravo nie spodziewałem się tego po forum i tobie od dzisiaj jestem twoim orędownikiem gratulacje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Saba, jak Ci się podoba strona główna?[/qb] Conrad, wspaniały pomysł. Dzięki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
jesli sts zniknał to takze powinien zniknać tot-mix za zeszłoroczna identyczną sytuacje z meczu wegry - ruminuia w hokeja. uwazam ze albo mix tez znika albo sts wraca jak sprawiedliwosc to sprawiedliwosć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał _gerg: [qb]jesli sts zniknał to takze powinien zniknać tot-mix za zeszłoroczna identyczną sytuacje z meczu wegry - ruminuia w hokeja. uwazam ze albo mix tez znika albo sts wraca jak sprawiedliwosc to sprawiedliwosć[/qb] Przestań już męczyć tego Mixa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie widzisz, że tam bieda aż piszczy i ledwo koniec z końcem wiążą. Przecież ta firma *******nie sama lada moment.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]przychylam sie - zdjac scierwo w cholere!!
zastanawiam sie gdzie teraz mam dochodzic swoich praw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> szakal napisal ze rozmawial z MFin i powiedzieli mu ze sa bezradni, czy to znaczy ze pan minister siedzi w kiermanie pana ludwika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Jestem po rozmowach z Ministerstwem Finansów i to nie jest do końca tak jak mówisz, że są bezradni. Oni nie mają tylko sami mocy prawnej , ale wszystkie te skargi i ksero składają do instytucji które taką moc posiadają. Mianowicie do - Urząd Kontroli Skarbowej. Trzeba całą sprawę wysłać i tam i oni już mają moc prawną ukrucić złodziejstwo tej firmie. W Ministerwstwie Finansów powiedzano mi, że trzeba równocześnie z opisaniem sprawy do nich wysłać identyczną skargę do URZĘDU KONTROLI SKARBOWEJ. - oni poprostu zajmują się takimi oszustwami i mają moc prawną ukarać takie oszustwa i jak mi zagwarantowali to zrobią to jeżeli takie skargi do nich będą przychodzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
ja tylko przytoczylem to, co napisal Szakal w innym temacie. myslisz ze moge wyslac skargi do tych wszystkich urzedow i ministerstw mailem, czy musi sie to odbyc poczta tradycyjna? podaj, jesli masz, adresy do tego urzedu kontroli skarbowej i departamentu zakladow wzajemnych w min.finasow, bo na stronce w necie jest tylko mail do nich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
naprawde malo mnie to obchodzi czy mix ma pieniadze czy nie jak sie nie nadaja to niech siec sprzedazy ziemnaików otworza a nie bukmacherke
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
Oryginalnie wysłał gruda: [qb]ja tylko przytoczylem to, co napisal Szakal w innym temacie. myslisz ze moge wyslac skargi do tych wszystkich urzedow i ministerstw mailem, czy musi sie to odbyc poczta tradycyjna? podaj, jesli masz, adresy do tego urzedu kontroli skarbowej i departamentu zakladow wzajemnych w min.finasow, bo na stronce w necie jest tylko mail do nich.[/qb] Nie wiem czy można mejlem.(pewnie tak) 1.Tu masz adresy Urzędów Kontroli Skarbowej: Urząd Kontroli Skarbowej [ mf.gov.pl] 2. Sąd Okręgowy w Warszawie - sąd ochrony konkurencji i konsumentów Warszawa, ul. Kredytowa 3 tel. (022) 826-68-17, 826-94-64 w. 204 3. Rada Krajowa Federacji Konsumentów 00-030 Warszawa, pl. Powstańców Warszawy 1 tel. (022) 827-51-05 Link [ federacja-konsumentow.org.pl] 4. Stowarzyszenie Konsumentów Polskich 00-665 Warszawa, ul. Nowowiejska 25 Tel. (022) 660-52-71 Link [ skp.pl] Wyślij do tych instytucji. Ja tam idę jeszcze dalej, ale o tym potem. Już niedługo STS będzie miał niespodziankę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
I jeszcze prośba od jednaj osoby abym zamiescił tą informację i link: Federacja Konsumentów jest największą w Polsce organizacją pozarządową chroniącą indywidualnego konsumenta, członkiem Consumers International i European Consumers Organisation. Każdy, kto do nas przyjdzie, napisze, zadzwoni może liczyć na bezpłatną pomoc naszych prawników. www.federacja-konsumentow.org.pl/ [ federacja-konsumentow.org.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232 |
i jeszcze jeden link: Lista adresów [ http]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
a ja ponawiam prosbe o zdjecie mixa z listy buków - powód taki sam jak w przypadku sts
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Gerg, szczerze mówiąc nie pamiętam o tej sprawie, czy było o tym głośno? W każdym bądź razie nie będziemy po roku wracać do dawnych spraw.
Jeśli mielibyśmy zdjąć tę firmę z listy to powinniśmy to byli zrobić w zeszłym roku... a nie teraz.
Obecnie STS jest u nas jak hokeista NHL, który popełnił przewinienie i siedzi w boksie, z tym że u nas będzie to trwało o wiele dłużej niż standardowe dwie minuty... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2002
Posty: 112 |
rozumiem ze "prawo" nie działa wstecz...... a swoja droga dlatego ze nie bylo tak głosno to mozna o tym szybciej zapomniec???????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zgadzam się z Tobą, powinniśmy opisać całą sprawę tak jak miało to miejsce z Sts/Lemgo. Czy ludzie przychodzili do punktu z kuponami a obsługa mówiła, "przepraszam, kupon jest nieważny bo zaszła pomyłka w kursie"?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|