Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25
craax #4243620 19/11/2010 18:15
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Baranek
Klizan
Janowicz
Beck

boks

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by tasiorro
Pochwalony

Kurs na Klizana w granicach 1.65 co najmniej kuszący.
Wczoraj chłopina mi zaimponowała w meczu z Harrisonem.
na live jak był jeszcze po 3.2 go strzeliłem wink faktycznie grał extra mecz... dzis powiniem na fali wygrac...
a Ledo oglądałeś ? gra raczej bezkompromisowo, płasko ile fabryka dała, trochę za dużo ue, ale rekompensuje to winnerami i mocnym serwisem. ja bardziej skłaniam się do zagrania Ledo, ale poczekam na lajfa.

Azazel #4243632 19/11/2010 18:29
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
addict
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 478
Originally Posted by Azazel77
Originally Posted by Luc Nilis
Originally Posted by tasiorro
Pochwalony

Kurs na Klizana w granicach 1.65 co najmniej kuszący.
Wczoraj chłopina mi zaimponowała w meczu z Harrisonem.
na live jak był jeszcze po 3.2 go strzeliłem wink faktycznie grał extra mecz... dzis powiniem na fali wygrac...
a Ledo oglądałeś ? gra raczej bezkompromisowo, płasko ile fabryka dała, trochę za dużo ue, ale rekompensuje to winnerami i mocnym serwisem. ja bardziej skłaniam się do zagrania Ledo, ale poczekam na lajfa.


Oglądałem i jednego i drugiego. O niebo lepsze wrażenie Klizan moim zdaniem. Marchenko zagrał straszną kiszkę. Wyrzucał co się dało

Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
hey
a co sadzicie o młodej Magdzie Linette ? czy kurs nie jest zbytnio zanizony?

!zari #4243645 19/11/2010 18:47
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
jak z formą Jeżyka?

bazyl #4243647 19/11/2010 18:50
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by bazyl
jak z formą Jeżyka?

poziom serwisu na 110% wink

!zari #4243654 19/11/2010 19:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Originally Posted by !zari
hey
a co sadzicie o młodej Magdzie Linette ? czy kurs nie jest zbytnio zanizony?

Ja probuje zagrac przeciwko Magdzie i przeciwko Hlavackovej na 11 boks

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Panowie a wiecie jaki koncowy recznej Kuwejt - Iran bo dalem na Iran -4,5 i juz bylo napisane ze po regulaminowym czasie 31-27 a tu patrze rozliczony jako win smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Madzia gonisz Radwańskie!

boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by C18_adam
Originally Posted by bazyl
jak z formą Jeżyka?

poziom serwisu na 110% wink
2:0 @2.7 ciekawy kursik, widziałem Kindlmanna w meczu ze słabiutkim Martim , więc nie ma punktu odniesienia, ale Jeżu powinien bez problemu go rozpykać, ewentualny tb też powinien paść łupem Jeża, a nie sądze że niemiec da radę złamać serwis Jeża ooo

Azazel #4243667 19/11/2010 19:14
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Dobry dzień smile

jest jakis live do tego Opola oprocz bet365? interesuje mnie mecz Bertens - Jegiolka wink

Tiago #4243671 19/11/2010 19:15
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 9,285
oki juz nie wazne wlasnie zobaczylem na bet365 ze Bertens o 13.00 zaczyna wink

!zari #4243673 19/11/2010 19:16
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Originally Posted by !zari
hey
a co sadzicie o młodej Magdzie Linette ? czy kurs nie jest zbytnio zanizony?

Zari a widziałeś kiedyś jak gra Magda? Bo ja nie, a jestem ciekaw jakie są jej silne i słabe strony. W tym roku miała już niezły run w 25 tysięcznikach. Tylko patrzeć jak w top 100 zawita smile

Azazel #4243678 19/11/2010 19:22
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Magda Linette (Svr) wygra 2. gema @ 1.50
Stawka: 300,00 Singiel
Potencjalny zysk: 150,00


na chipsy już mam dzisiaj wink

Bullet #4243681 19/11/2010 19:23
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by Bullet
Originally Posted by !zari
hey
a co sadzicie o młodej Magdzie Linette ? czy kurs nie jest zbytnio zanizony?

Zari a widziałeś kiedyś jak gra Magda? Bo ja nie, a jestem ciekaw jakie są jej silne i słabe strony. W tym roku miała już niezły run w 25 tysięcznikach. Tylko patrzeć jak w top 100 zawita smile
nie widzialem Jej nigdy w akcji. fakt run miala genialny, tylko,ze na clayu. ciekawe jak bedzie na szybszej nawierzchni. Jej przecwiniczka w tym wzgledie moim zdaniem ma przewage - dlatego sie spytalem o zanizony kurs. a top100....oby oby

[Linked Image]

Marian #4243682 19/11/2010 19:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Marian
Magda Linette (Svr) wygra 2. gema @ 1.50
Stawka: 300,00 Singiel
Potencjalny zysk: 150,00


na chipsy już mam dzisiaj wink
tu to kazdy tylko ma na waciki, chipsy i piwo, jak malo facetowi potrzeba do szczescia grin

craax #4243684 19/11/2010 19:25
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by craax
Originally Posted by Marian
Magda Linette (Svr) wygra 2. gema @ 1.50
Stawka: 300,00 Singiel
Potencjalny zysk: 150,00


na chipsy już mam dzisiaj wink
tu to kazdy tylko ma na waciki, chipsy i piwo, jak malo facetowi potrzeba do szczescia grin
ano to kobiety są zachłanne, a facet zadowoli się byle czym tongue

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Madzia *21

boks

Marian #4243688 19/11/2010 19:29
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Każdy kto próbował swoich sił w tenisie wie jak trudno jest przebić piłeczkę na drugą stronę siatki, co dopiero zagrać i wygrać seta. Problem ten dotyczy głównie otyłych amatorów tej dyscypliny, którzy po kilku próbach rezygnują z wysiłku i zasiadają przed telewizorem by krytykować zagrania Nadala, Federera, Djokovicia, sióstr Williams, czy Radwańskich. Sprawa ma się jednak inaczej, gdy na zawodowe korty wychodzi gracz, który stale przegrywa!


REKLAMA Czytaj dalej



Takim przypadkiem jest Anglik Robert Dee, nazywany najgorszym tenisistą świata. 21-latek porównywany jest do innego rodaka, Eddiego "Orła" Edwardsa, który stale zajmował ostatnie miejsca w konkursach skoków narciarskich (chyba, że ktoś spadł na bulę, czy wypięła mu się jedna narta).

Dlatego wiele osób uważa, ze Dee robi sobie jaja z tak poważnej dyscypliny jaką jest tenis. Dziesiątki tysięcy funtów jakie wydał na przejazdy i zakwaterowanie, przy jednoczesnych stałych porażkach powodują, że doszukiwano się za tym formy promocji. Uważano Roberta za dziwoląga, który zamiast numerem jeden, chce być ostatni na świecie i na tym zbić fortunę.

Dee przegrywał na całym świecie. W miejscach, w których czasami pojawiają się nieźli tenisiści, jak i w najdalszych zakamarkach świata. Ma już na swoim koncie porażki w takich państwach jak: Iran, Senegal, Botswana, Rwanda, Kenia, Sudan. Na pocieszenie - turniejów w tych krajach nie wygrał też Nadal czy Federer.

Według angielskich dziennikarzy Dee wydał na swoją pasję ponad 200 tysięcy funtów! Na pierwsze zwycięstwo czekał do 55-tego meczu. Wówczas to w kwalifikacjach do mało istotnego turnieju Futures pokonał Amerykanina Arzhanga Derakhshaniego 6:4, 6:3. Wydawało się, że "pechowy" Wyspiarz zacznie serię zwycięstw, ale w następnym meczu przegrał z... Polakiem Arturem Romanowskim.

Młody Anglik wyróżnia się jeszcze jednym - w przeciwieństwie do swoich rodaków nie ma dystansu do własnej osoby. Oskarżył brytyjskie brukowce, które nazwały go "najgorszym tenisistą świata". Domagał się pół miliona funtów odszkodowania. Jakże śmiesznie brzmi komunikat sądu, który wydał komunikat następującej treści - "sąd po zapoznaniu się z materiałami dowodowymi uznaje, że dziennikarze mieli prawo do nazwania Roberta Dee najgorszym tenisistą świata". Istny kabaret.

Tenisiście zdarzają się także wygrane. Z mediami. Na swojej stronie ma specjalny dział, w którym umieszcza zrzuty ekranu z przeprosinami z różnych mediów. Przepraszający często podkreślają, że "Pan Dee robi imponującą karierę młodego tenisisty podczas meczów tenisowych w Hiszpanii".

Młody Brytyjczyk i na tym nie zarobił. Proces z "The Daily Telegraph" kosztował go 31 tysięcy funtów

!zari #4243691 19/11/2010 19:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
są chipsy, to teraz zbieramy na cole wink

Iryna Kuryanovich (Svr) wygra 5. gema @ 1.66
Stawka: 150,00 Singiel
Potencjalny zysk: 100,00

Pierwsze swoje podanie wygrała po męczarniach, drugie oddała, teraz już weszła w mecz, tak więc Iryna zarób na cole boks

Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (forty, aker, betowiec, Lukasz111, haczyk, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, ANZELMO), 1,782 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1