|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
"RED" Mialem napisac cos wiecej o tym filmie, ale szkoda wycierac i tak juz wiekowa klawiature. Miala byc komedia sensacyjna - wyszla malo smieszna parodia. Nawet "drewniany" Bruce (zeby bylo jasne - lubie te jego drewniane role) nie pomogl - za duzo drewna w tym lesie moi mili. W ogole ciezko sie w tym filmie do czegos NIE przyczepic. Jedynie "mader fakjer" John jakos ratuje to mierne widowisko. W ostatecznosci mozna obejrzec - 4,5/10.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
"Wall Street: Money Never Sleep" Spodziewalem sie wiele po sequel'u "Wall Street", bowiem pierwsza czesc jest bardzo dobrym/swietnym filmem (moja wlasna ocena 8,5/10). Niestety, nie dane mi bylo odczuc tego czegos, czym Stone obdarzyl mnie klikanascie lat temu. Film jest strasznie nudny, a glowni aktorzy po prostu nijacy. To nie Sheen, ktory walczy o obrone miejsca pracy wlasnego ojca w obliczu krwozerczego kapitalisty, widzacego tylko slupki zysku na swoim komputerze. Problem kryzysu oczywiscie spalycona do takiego poziomu, iz zwykly zjadacz chleba i tak bedzie sadzil, ze wszystkiemu winna jest spekula (a spekula, to tylko efekt nieograniczonej sily "bezwartosciowego papieru" zwanego rownierz pieniadzem, oraz mozliwosci, jak tym "papierem toaletowym podcierac" poszczegolne rynki). Jedynym plusem w tym filmie jest postac Geeko - Douglas Zawsze byl dla mnie swietnym aktorem. Tym bardziej zaluje, ze moze to byc jego ostatnia kreacja ... oby nie Podsumowujac: 4/10 - W OSTATECZNOSCI mozna obejrzec.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
szukam napisów do filmu "JEJ DROGA"
wersja: Na Putu [2010] domaci film
napisow nie ma na napiprojekcie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
"Hitler Kaput" Ruska parodia filmow szpiegowskich, osadzona w realiach II Wojny Swiatwoej. 0,5/10 SZKODA CZASU
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
skad to masz ?:P ja chcialem sciagnac i obejrzec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702 |
skad to masz ?:P ja chcialem sciagnac i obejrzec  Jsli pytasz o "Hitler kaput", to na peb.pl masz wersje z lektorem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
Dla Niej wszystko Opis filmu [ filmweb.pl] Ocena 9/10 Wczoraj byłem na tym filmie w kinie. świetna gra Russella Crowa. nie jestem jakimś kinomanem i nie zobaczyłem 1000 filmów ale w mojej ocenie był to jeden z lepszych filmów na którym byłem. Do samego końca trzyma w napięciu czy uda im sie uciec  Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Dla Niej wszystko Opis filmu [ filmweb.pl] Ocena 9/10 Wczoraj byłem na tym filmie w kinie. świetna gra Russella Crowa. nie jestem jakimś kinomanem i nie zobaczyłem 1000 filmów ale w mojej ocenie był to jeden z lepszych filmów na którym byłem. Do samego końca trzyma w napięciu czy uda im sie uciec  Polecam wszystko fajnie jak sie nie ogladalo francuskiej wersji. Ja obejrzałem jakiś czas temu i nie bardzo widzę sens wybierania się na amerykańską kalkę, nawet jeśli jest nieźle zrobiona...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
Ma ktoś może jakieś linki do serialu Brygada [ filmweb.pl]. Z tego co pamiętam serial bardzo dobry i warto obejrzeć jeszcze raz. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Mnie Machete sie podobal, kilka razy sie smialem, a motyw z jelitami mnie wrecz rozwalil.
Lekki fajny filmik ode mnie 7/10 własnie wróciłem z kina i uważam,że 7/10 to sprawiedliwa ocena tego filmu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620 |
kojarzy ktos tytul filmu chyba amerykanski sprzed ok 15 a moze i wiecej lat , cos jakby melodramat o rodzenstwie rozdzielonym w wieku dziececym co sie spotykaja po ilus tam latach, cos mi swita jakby byli w jakims zakladzie psychiatrycznym czy cos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522 |
Polecam troche nietypowe kino,bo koreańskie,ale naprawdę warto obejżeć,film jest z 2003,ale napewno wiele osób tego nie widziało "Oldboy"
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
kojarzy ktos tytul filmu chyba amerykanski sprzed ok 15 a moze i wiecej lat , cos jakby melodramat o rodzenstwie rozdzielonym w wieku dziececym co sie spotykaja po ilus tam latach, cos mi swita jakby byli w jakims zakladzie psychiatrycznym czy cos?? Rain Man? Z Tomem Cruise i Dustinem Hoffmanem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
kojarzy ktos tytul filmu chyba amerykanski sprzed ok 15 a moze i wiecej lat , cos jakby melodramat o rodzenstwie rozdzielonym w wieku dziececym co sie spotykaja po ilus tam latach, cos mi swita jakby byli w jakims zakladzie psychiatrycznym czy cos?? Rain Man? Z Tomem Cruise i Dustinem Hoffmanem? Hoffman i Cruise, jako bracia nie byli rozdzieleni w dzieciństwie, z tego co pamietam  Tak czy owak kto nie widział, film wart obejrzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Hoffman i Cruise, jako bracia nie byli rozdzieleni w dzieciństwie, z tego co pamietam  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Sorki, za post pod postem  , ale zapomniałam przez tych braciz góry  .....System sprawiedliwości - Criminal Justice - leci na BBC - polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
W niedziele o 20.00 na TVN http://www.filmweb.pl/film/Jeniec+Tak+daleko+jak+nogi+ponios%C4%85-2001-93761
Polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Dokladnie, swietny film i rowniez polecam tym ktorzy nie widzieli
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|