Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
"RED"
Mialem napisac cos wiecej o tym filmie, ale szkoda wycierac i tak juz wiekowa klawiature. Miala byc komedia sensacyjna - wyszla malo smieszna parodia. Nawet "drewniany" Bruce (zeby bylo jasne - lubie te jego drewniane role) nie pomogl - za duzo drewna w tym lesie moi mili. W ogole ciezko sie w tym filmie do czegos NIE przyczepic. Jedynie "mader fakjer" John jakos ratuje to mierne widowisko.
W ostatecznosci mozna obejrzec - 4,5/10.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
"Wall Street: Money Never Sleep"
Spodziewalem sie wiele po sequel'u "Wall Street", bowiem pierwsza czesc jest bardzo dobrym/swietnym filmem (moja wlasna ocena 8,5/10).
Niestety, nie dane mi bylo odczuc tego czegos, czym Stone obdarzyl mnie klikanascie lat temu.
Film jest strasznie nudny, a glowni aktorzy po prostu nijacy. To nie Sheen, ktory walczy o obrone miejsca pracy wlasnego ojca w obliczu krwozerczego kapitalisty, widzacego tylko slupki zysku na swoim komputerze.
Problem kryzysu oczywiscie spalycona do takiego poziomu, iz zwykly zjadacz chleba i tak bedzie sadzil, ze wszystkiemu winna jest spekula (a spekula, to tylko efekt nieograniczonej sily "bezwartosciowego papieru" zwanego rownierz pieniadzem, oraz mozliwosci, jak tym "papierem toaletowym podcierac" poszczegolne rynki).
Jedynym plusem w tym filmie jest postac Geeko - Douglas Zawsze byl dla mnie swietnym aktorem. Tym bardziej zaluje, ze moze to byc jego ostatnia kreacja ... oby nie smile
Podsumowujac: 4/10 - W OSTATECZNOSCI mozna obejrzec.










Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
szukam napisów do filmu "JEJ DROGA"

wersja: Na Putu [2010] domaci film

napisow nie ma na napiprojekcie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
"Hitler Kaput"
Ruska parodia filmow szpiegowskich, osadzona w realiach II Wojny Swiatwoej.
0,5/10 SZKODA CZASU

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
skad to masz ?:P ja chcialem sciagnac i obejrzec laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by lelu
skad to masz ?:P ja chcialem sciagnac i obejrzec laugh

Jsli pytasz o "Hitler kaput", to na peb.pl masz wersje z lektorem.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Dla Niej wszystko
Opis filmu [filmweb.pl]
Ocena 9/10

Wczoraj byłem na tym filmie w kinie. świetna gra Russella Crowa. nie jestem jakimś kinomanem i nie zobaczyłem 1000 filmów ale w mojej ocenie był to jeden z lepszych filmów na którym byłem. Do samego końca trzyma w napięciu czy uda im sie uciec grin Polecam


Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Originally Posted by Boomber
Dla Niej wszystko
Opis filmu [filmweb.pl]
Ocena 9/10

Wczoraj byłem na tym filmie w kinie. świetna gra Russella Crowa. nie jestem jakimś kinomanem i nie zobaczyłem 1000 filmów ale w mojej ocenie był to jeden z lepszych filmów na którym byłem. Do samego końca trzyma w napięciu czy uda im sie uciec grin Polecam

wszystko fajnie jak sie nie ogladalo francuskiej wersji. Ja obejrzałem jakiś czas temu i nie bardzo widzę sens wybierania się na amerykańską kalkę, nawet jeśli jest nieźle zrobiona...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
Ma ktoś może jakieś linki do serialu Brygada [filmweb.pl].
Z tego co pamiętam serial bardzo dobry i warto obejrzeć jeszcze raz.

Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Donati
Ma ktoś może jakieś linki do serialu Brygada [filmweb.pl].
Z tego co pamiętam serial bardzo dobry i warto obejrzeć jeszcze raz.

Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

http://peb.pl/seriale/768072-rapidshare-brygada-brigada-2002-a.html

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,639
piwo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mat2000
Mnie Machete sie podobal, kilka razy sie smialem, a motyw z jelitami mnie wrecz rozwalil.

Lekki fajny filmik ode mnie 7/10

własnie wróciłem z kina i uważam,że 7/10 to sprawiedliwa ocena tego filmu grin

Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 620
kojarzy ktos tytul filmu chyba amerykanski sprzed ok 15 a moze i wiecej lat , cos jakby melodramat o rodzenstwie rozdzielonym w wieku dziececym co sie spotykaja po ilus tam latach, cos mi swita jakby byli w jakims zakladzie psychiatrycznym czy cos??


Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 2,522
Polecam troche nietypowe kino,bo koreańskie,ale naprawdę warto obejżeć,film jest z 2003,ale napewno wiele osób tego nie widziało
"Oldboy"

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by grekugreku
kojarzy ktos tytul filmu chyba amerykanski sprzed ok 15 a moze i wiecej lat , cos jakby melodramat o rodzenstwie rozdzielonym w wieku dziececym co sie spotykaja po ilus tam latach, cos mi swita jakby byli w jakims zakladzie psychiatrycznym czy cos??

Rain Man?

Z Tomem Cruise i Dustinem Hoffmanem?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by grekugreku
kojarzy ktos tytul filmu chyba amerykanski sprzed ok 15 a moze i wiecej lat , cos jakby melodramat o rodzenstwie rozdzielonym w wieku dziececym co sie spotykaja po ilus tam latach, cos mi swita jakby byli w jakims zakladzie psychiatrycznym czy cos??

Rain Man?

Z Tomem Cruise i Dustinem Hoffmanem?

Hoffman i Cruise, jako bracia nie byli rozdzieleni w dzieciństwie, z tego co pamietam smile

Tak czy owak kto nie widział, film wart obejrzenia.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by amkwish
Hoffman i Cruise, jako bracia nie byli rozdzieleni w dzieciństwie, z tego co pamietam smile
grin

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Sorki, za post pod postem crazy , ale zapomniałam przez tych braciz góry tongue .....System sprawiedliwości - Criminal Justice - leci na BBC - polecam smile

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
W niedziele o 20.00 na TVN
http://www.filmweb.pl/film/Jeniec+Tak+daleko+jak+nogi+ponios%C4%85-2001-93761

Polecam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Dokladnie, swietny film i rowniez polecam tym ktorzy nie widzieli

Strona 4 z 22 1 2 3 4 5 6 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,725 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1