|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np.   myslalem ze tylko ja lakieruje paznokcie ,dobrze wyjsc z ukrycia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np.  nie no z rozowym przesadziles, chyba ze to koszula od marynarki pomadki tez uzywam, na zeschniete usta i nie wydaje mi sie to gejowskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
lakieru do włosów  czasem też gumy ( też do włosów )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Hmmm geje,lesbijki,dla mnie to jedno wielkie nieporozumienie.Za kilka lat będziemy obserwowali zwiazki ludzi ze zwierzętami i dla niektórych tez będzie to normalne  Panowie dajmy spokój.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np.  a co to za pomadke masz ? roz rozowi nierowny wiec ciezko gadac cokolwiem o tym, z tym lakierem sie nie wypowiadam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
lakieru do włosów  czasem też gumy ( też do włosów ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
remis zwrot  juz Rafter sie zakladal ktory golab odleci pierwszy z drzewa pieniadze do zaufanej osoby i dzielimy po 22 lub o 24 dnia 29 listopada..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np.  nie no z rozowym przesadziles, chyba ze to koszula od marynarki pomadki tez uzywam, na zeschniete usta i nie wydaje mi sie to gejowskie  yyy a to szalik w zimie to coś złego ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np.   myslalem ze tylko ja lakieruje paznokcie ,dobrze wyjsc z ukrycia lakieru do włosów  czasem też gumy ( też do włosów ) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ale tematy na forum  gdzie jest Llama on lubi takie klimaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
myslisz ze barca pozwoli hasac po swojej polowie eipie z madrytu..? moze jakis zaklad pieniezny na wygra i porazke.. remis.. w gre wchodza min.. 2 klocki.... 2000pln? tak jezyk poczocny na czacie dwa kloce.. jesli twierdzic ze real popchnie autonomie hiszpanska
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Korwin 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
nie no humor mi sie wieczorem poprawia, a problemy to juz wogole do kosza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Panowie posiada ktos strone z statystykami meczowymi naszej kochanej ekstraklasy , szczegolnie interesuje mnie mecz Legia-Arka i ilosc roznych w tym meczu . Jesli ktos pomoze bede bardzo wdzieczny za okazala pomoc  5-4 dla Legii z tego co pamietam ponoc Arka wykonala 6 a Legia 4 , tak mi niby bukmach rozliczyl a mialem powyz 10.5 i tu jest problem , musze poszukac wiarygodnego zrodla z tymi statami ale na obecna chwile mam pod duza..gorke  5+6=11, czyli over http://www.legia.com/www/index.php?akt=19066
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,520 |
pomadka to szminkowanie sobie ust ?  szaliczków nie noszę, ale używam lakieru i mam dwie różowe koszule np.   myslalem ze tylko ja lakieruje paznokcie ,dobrze wyjsc z ukrycia lakieru do włosów  czasem też gumy ( też do włosów )  nic zlego w lakierowaniu paznokci chodzenie na manicure i pedicure to jest pierwsza klasa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,520 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|