|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662 |
na kazdym zebraniu jest tak, ze ktos pierwszy musi zabrac glos...  Bryany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
ciekawe co zrobia frtki czy beda kalkulowac czy nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nadal izi  Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nie mają potrzeby kalkulować, lepiej wygrać, skosić kasę i wyjść z pierwszego miejsca. Jak będzie to inna brożka, w końcu porażka też może im się przydarzyć bez kombinowania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Nadal izi  Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem  bedzie ciekawy final z Ferdkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
JAkies ciekawe mecze na dzisiaj godne uwagi:)??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
MArcel co dzisiaj poogrywasz za jaka stawke?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
Ciric, Berlocq i fryty polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
i rudego mozna dac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
Cirica na pewno:)mysle co oprocz tego jeszcze:)... narazie mam taki dubel ciric+Cras Basket Taranto->euroliga kobiet i potrzebuje jeszcze jednego:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
to daj Efes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
tak z ciekawostek napiszę że w grupie B (Roger i inni) oglądaliśmy narazie same 2 setowe pojedynki. Może więc dziś chłopaki stoczą bardziej zacięte pojedynki, jeśli miałbym wybierać to prędzej widzę 3 set u Rogera, a wy jak się na to zapatrujecie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
tak z ciekawostek napiszę że w grupie B (Roger i inni) oglądaliśmy narazie same 2 setowe pojedynki. Może więc dziś chłopaki stoczą bardziej zacięte pojedynki, jeśli miałbym wybierać to prędzej widzę 3 set u Rogera, a wy jak się na to zapatrujecie. Soda jeszcze się o coś bije i może tego seta wyszarpie.Ferrer to już chyba jest bardziej zajęty wyszukiwaniem tanim połączeń lotniczych do domu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
Nadal izi  Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem  nie warto było.Djoko albo miał ogromny problem z tymi soczewkami, albo kompletnie olał mecz, bo w drugim secie nie podjął w ogóle walki.Dopiero pod koniec zaczął coś grać
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746 |
tak z ciekawostek napiszę że w grupie B (Roger i inni) oglądaliśmy narazie same 2 setowe pojedynki. Może więc dziś chłopaki stoczą bardziej zacięte pojedynki, jeśli miałbym wybierać to prędzej widzę 3 set u Rogera, a wy jak się na to zapatrujecie. Soda jeszcze się o coś bije i może tego seta wyszarpie.Ferrer to już chyba jest bardziej zajęty wyszukiwaniem tanim połączeń lotniczych do domu  a jakby fed wygrał z sodą 2-0 a Ferrer swój mecz 2-0 to nie ma szans na wyjście?co decyduje o wyjściu przy takim samym bilansie zwycięstw 3 zawodników?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
na Klizana ktoś się decyduje, dobre warunki fizyczne+lewa ręka+aktualna forma, @2.2 bardzo kusi tym bardziej że właśnie zadzwonił moj mechanik i powiedział że trzeba skrzynie biegów wymienić za 3 tysie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Bryany na 2:0 kurs mizerny @1.4 ale jak sie nie ma co się lubi, to się gra co dają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998 |
Nadal izi  Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem  nie warto było.Djoko albo miał ogromny problem z tymi soczewkami, albo kompletnie olał mecz, bo w drugim secie nie podjął w ogóle walki.Dopiero pod koniec zaczął coś grać zlej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556 |
a jakby fed wygrał z sodą 2-0 a Ferrer swój mecz 2-0 to nie ma szans na wyjście?co decyduje o wyjściu przy takim samym bilansie zwycięstw 3 zawodników? liczą się po kolei: zwycięstwa, sety, gemy. Tak na zdrowy, chłopski rozum  W takiej sytuacji awansować można nawet z jednym zwycięstwem i Ferrer nie jest teoretycznie skreślony.Wróżąc mu pewne odpadnięcie kieruje sie jedynie jego dotychczasowymi-kiepskimi meczami. Tak samo w grupie z Nadalem nawet takie Roddick ma szansę na wyjście
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|