Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 22 1 2 3 21 22
#4255955 25/11/2010 15:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
tenis

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 9,662
na kazdym zebraniu jest tak, ze ktos pierwszy musi zabrac glos... wink
Bryany boks

Finanz #4255960 25/11/2010 16:39
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
ciekawe co zrobia frtki czy beda kalkulowac czy nie tongue

Finanz #4255961 25/11/2010 16:39
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nadal izi smile Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem smile


Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nie mają potrzeby kalkulować, lepiej wygrać, skosić kasę i wyjść z pierwszego miejsca. Jak będzie to inna brożka, w końcu porażka też może im się przydarzyć bez kombinowania.

Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Originally Posted by Piostar
Nadal izi smile Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem smile

bedzie ciekawy final z Ferdkiem tongue

Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
JAkies ciekawe mecze na dzisiaj godne uwagi:)??

gucik6 #4255988 25/11/2010 18:06
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
MArcel co dzisiaj poogrywasz za jaka stawke?

gucik6 #4255989 25/11/2010 18:09
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Ciric, Berlocq i fryty polecam smile

Zohan #4255991 25/11/2010 18:15
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
i rudego mozna dac smile

Zohan #4255996 25/11/2010 18:21
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
Cirica na pewno:)mysle co oprocz tego jeszcze:)...
narazie mam taki dubel ciric+Cras Basket Taranto->euroliga kobiet i potrzebuje jeszcze jednego:)

gucik6 #4256018 25/11/2010 19:10
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
to daj Efes smile

Zohan #4256022 25/11/2010 19:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
tak z ciekawostek napiszę że w grupie B (Roger i inni) oglądaliśmy narazie same 2 setowe pojedynki. Może więc dziś chłopaki stoczą bardziej zacięte pojedynki, jeśli miałbym wybierać to prędzej widzę 3 set u Rogera, a wy jak się na to zapatrujecie.

Cules #4256024 25/11/2010 19:18
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by Cules
tak z ciekawostek napiszę że w grupie B (Roger i inni) oglądaliśmy narazie same 2 setowe pojedynki. Może więc dziś chłopaki stoczą bardziej zacięte pojedynki, jeśli miałbym wybierać to prędzej widzę 3 set u Rogera, a wy jak się na to zapatrujecie.

Soda jeszcze się o coś bije i może tego seta wyszarpie.Ferrer to już chyba jest bardziej zajęty wyszukiwaniem tanim połączeń lotniczych do domu smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by Piostar
Nadal izi smile Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem smile

nie warto było.Djoko albo miał ogromny problem z tymi soczewkami, albo kompletnie olał mecz, bo w drugim secie nie podjął w ogóle walki.Dopiero pod koniec zaczął coś grać

Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,746
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by Cules
tak z ciekawostek napiszę że w grupie B (Roger i inni) oglądaliśmy narazie same 2 setowe pojedynki. Może więc dziś chłopaki stoczą bardziej zacięte pojedynki, jeśli miałbym wybierać to prędzej widzę 3 set u Rogera, a wy jak się na to zapatrujecie.

Soda jeszcze się o coś bije i może tego seta wyszarpie.Ferrer to już chyba jest bardziej zajęty wyszukiwaniem tanim połączeń lotniczych do domu smile
a jakby fed wygrał z sodą 2-0 a Ferrer swój mecz 2-0 to nie ma szans na wyjście?co decyduje o wyjściu przy takim samym bilansie zwycięstw 3 zawodników?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
na Klizana ktoś się decyduje, dobre warunki fizyczne+lewa ręka+aktualna forma, @2.2 bardzo kusi tym bardziej że właśnie zadzwonił moj mechanik i powiedział że trzeba skrzynie biegów wymienić za 3 tysie frown

Azazel #4256035 25/11/2010 19:34
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Bryany na 2:0 kurs mizerny @1.4 ale jak sie nie ma co się lubi, to się gra co dają frown

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Originally Posted by spiwoor
Originally Posted by Piostar
Nadal izi smile Wczoraj nawet drugiego seta nie oglądałem smile

nie warto było.Djoko albo miał ogromny problem z tymi soczewkami, albo kompletnie olał mecz, bo w drugim secie nie podjął w ogóle walki.Dopiero pod koniec zaczął coś grać

zlej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy... laugh

Cules #4256052 25/11/2010 19:53
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,556
Originally Posted by Cules
a jakby fed wygrał z sodą 2-0 a Ferrer swój mecz 2-0 to nie ma szans na wyjście?co decyduje o wyjściu przy takim samym bilansie zwycięstw 3 zawodników?

liczą się po kolei: zwycięstwa, sety, gemy.

Tak na zdrowy, chłopski rozum smile

W takiej sytuacji awansować można nawet z jednym zwycięstwem i Ferrer nie jest teoretycznie skreślony.Wróżąc mu pewne odpadnięcie kieruje sie jedynie jego dotychczasowymi-kiepskimi meczami.

Tak samo w grupie z Nadalem nawet takie Roddick ma szansę na wyjście

Strona 1 z 22 1 2 3 21 22

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, JelineK, forty, kamel, donic, rymoholik, Sensei, aker, $-man, alfa), 1,253 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,625
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1