Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14
mazik #4258525 27/11/2010 01:09
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by mazik
Kto został bardziej zdemolowany Margarito czy Briggs?
pomimo że facjata o tym nie świadczyła to briggs

Bonus: Unibet
tyson #4258527 27/11/2010 01:11
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
LOL, dziś PS pokazywał walke Pacquiao, to myślałem, że większej bęcki to już nie można dostać blush

mazik #4261563 28/11/2010 03:54
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Abraham - Frochowski - efektowna walka sie dziś szykuje

tyson #4261668 28/11/2010 04:45
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by tyson
Abraham - Frochowski - efektowna walka sie dziś szykuje

nie trawie Abrahama więc niech go Froch zdemoluje smile bitwa przednia będzie.

Kameleon #4261673 28/11/2010 04:47
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
No niezbyt sympatyczny gosc

tanamerah2 #4261696 28/11/2010 04:52
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
KO czy jednak 12 rund ? : )

Rivaldinho #4261707 28/11/2010 04:55
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Originally Posted by Rivaldinho
KO czy jednak 12 rund ? : )

Patrząc na styl obu to KO się szykuję.

W nocy też niezła walka, Marquez z Katsidisem, dwa walczaki ;>

Kameleon #4261725 28/11/2010 05:01
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Arthur zniszczy nie udanego Prince Naseema.Dla mnie KO.

Kameleon #4261812 28/11/2010 05:42
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by tyson
Abraham - Frochowski - efektowna walka sie dziś szykuje

nie trawie Abrahama więc niech go Froch zdemoluje smile bitwa przednia będzie.
roznicy oziomow miedzy obydowma nie widze, Abraham lepsza obrona, za to Froch lepsze warunki fizyczne, tak po za tym obydawaj tak w miar eprosci
ja tu widze 50-50 , a nawet 60-40 dla Frocha jeśli polski anglik wyjdzie i zawalczy taktycznie (choć to śmiesznie brzmi w konteksie dzisiejszej walki smile )

buki dały 1.6 - 2.2 dla Abrahama zapewne wzięł taką poprawke na fakt że gale organizeuje Sauerland

Kameleon #4261818 28/11/2010 05:44
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Kameleon
Originally Posted by Rivaldinho
KO czy jednak 12 rund ? : )

Patrząc na styl obu to KO się szykuję.

W nocy też niezła walka, Marquez z Katsidisem, dwa walczaki ;>
szkoda ze marqez juz taki stary

cwane pacmany chcą potem zrobic marqez-pacman III w kategorii 147 gdzie stary marqez będzie wolny i niemobilny

tyson #4261830 28/11/2010 05:49
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Pacman teraz powinien teraz iść na Martineza do 154 lub na Floyda. Szkoda, że to mało realne i wybierze pewnie Marqueza jak dziś wygra lub Mosleya. frown

Kameleon #4261851 28/11/2010 06:00
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
12 rund na jakies 70% w walce ormianina

Kameleon #4261891 28/11/2010 06:16
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Kameleon
Pacman teraz powinien teraz iść na Martineza do 154 lub na Floyda. Szkoda, że to mało realne i wybierze pewnie Marqueza jak dziś wygra lub Mosleya. frown
zapomnij
froach nie puści paca na żadna walke gdzie będzie miał szanse na wygraną mniejsze niż 70-80%
martinez by go w swojej naturalnje kateogrii zatłukł jak psa i by sie wielki pacman skończył

jęsli dojdzie do walki z martinezem to tylko w w kategorii 147 lub 145gdzie dodatkowo pacmany wymuszą kontraktem wage martineza w dniu walki również 147
więc zrobią powtórke z de la hoyi i zatłuką wysuszonego w saunie trupa
(szrzej ich polityke opisałęm wodpowoednim temacie w dziale TiO)

jęsli pacmany sie zdecyduja na tą walke to tylko w takich okolicznościach i martinez zapewne na to pojdzie by odebrac wypłąte życia

ale oni narazie snują plany z dziadkiem mosleyem, dziadkiem marqezem któy wogóle sie do tych kategorii nawet nie nadaje a nawet Cotto II czyli cała ich zasrana polityka łątwych walk z uznanymi nazwiskami

tyson #4261917 28/11/2010 06:23
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Kameleon
Pacman teraz powinien teraz iść na Martineza do 154 lub na Floyda. Szkoda, że to mało realne i wybierze pewnie Marqueza jak dziś wygra lub Mosleya. frown

martinez by go w swojej naturalnje kateogrii zatłukł jak psa i by sie wielki pacman skończył


tyson przesadzasz smile

bez jaj, Pacman jest kurewsko szybki, szybszy od Floyda i całej reszty więc nie zniżaj poziomu Pacmana tylko do wałków i dobrego wyboru rywali

Jose #4261928 28/11/2010 06:25
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
po za tym kto jest najlepszy ? kto zbiera pasy ? kto ma stawiać warunki ?

Jose #4261956 28/11/2010 06:30
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
haye

Jose #4261993 28/11/2010 06:37
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by Jose
bez jaj, Pacman jest kurewsko szybki, szybszy od Floyda i całej reszty więc nie zniżaj poziomu Pacmana tylko do wałków i dobrego wyboru rywali

ja tylko oświecam pakłajomanów że żółtek nie jest taki dobry na jakiego wygląda, gdyby nie ta cala sprytna polityka suszenia rywali (doadtkowo przeważnie dziadków)to by błyszczał mniejszym blaskiem

tyson #4262015 28/11/2010 06:44
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Originally Posted by tyson
Originally Posted by Jose
bez jaj, Pacman jest kurewsko szybki, szybszy od Floyda i całej reszty więc nie zniżaj poziomu Pacmana tylko do wałków i dobrego wyboru rywali

ja tylko oświecam pakłajomanów że żółtek nie jest taki dobry na jakiego wygląda, gdyby nie ta cala sprytna polityka suszenia rywali (doadtkowo przeważnie dziadków)to by błyszczał mniejszym blaskiem


okej, zgadzam się z tym tyson

ale nie można mu odbierać atutów jakie posiada wink

Jose #4262035 28/11/2010 06:50
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
dobra, żeby nie bło pytań o streamy
http://boxingguru.co.uk/gurutv.html

tyson #4262129 28/11/2010 07:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Froch boks

Strona 2 z 14 1 2 3 4 13 14

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08), 2,850 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,523
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1