|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Kto został bardziej zdemolowany Margarito czy Briggs? pomimo że facjata o tym nie świadczyła to briggs
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
LOL, dziś PS pokazywał walke Pacquiao, to myślałem, że większej bęcki to już nie można dostać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Abraham - Frochowski - efektowna walka sie dziś szykuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Abraham - Frochowski - efektowna walka sie dziś szykuje nie trawie Abrahama więc niech go Froch zdemoluje  bitwa przednia będzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
No niezbyt sympatyczny gosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
KO czy jednak 12 rund ? : )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
KO czy jednak 12 rund ? : ) Patrząc na styl obu to KO się szykuję. W nocy też niezła walka, Marquez z Katsidisem, dwa walczaki ;>
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638 |
Arthur zniszczy nie udanego Prince Naseema.Dla mnie KO.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Abraham - Frochowski - efektowna walka sie dziś szykuje nie trawie Abrahama więc niech go Froch zdemoluje  bitwa przednia będzie. roznicy oziomow miedzy obydowma nie widze, Abraham lepsza obrona, za to Froch lepsze warunki fizyczne, tak po za tym obydawaj tak w miar eprosci ja tu widze 50-50 , a nawet 60-40 dla Frocha jeśli polski anglik wyjdzie i zawalczy taktycznie (choć to śmiesznie brzmi w konteksie dzisiejszej walki  ) buki dały 1.6 - 2.2 dla Abrahama zapewne wzięł taką poprawke na fakt że gale organizeuje Sauerland
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
KO czy jednak 12 rund ? : ) Patrząc na styl obu to KO się szykuję. W nocy też niezła walka, Marquez z Katsidisem, dwa walczaki ;> szkoda ze marqez juz taki stary cwane pacmany chcą potem zrobic marqez-pacman III w kategorii 147 gdzie stary marqez będzie wolny i niemobilny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Pacman teraz powinien teraz iść na Martineza do 154 lub na Floyda. Szkoda, że to mało realne i wybierze pewnie Marqueza jak dziś wygra lub Mosleya. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2010
Posty: 1,160 |
12 rund na jakies 70% w walce ormianina
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Pacman teraz powinien teraz iść na Martineza do 154 lub na Floyda. Szkoda, że to mało realne i wybierze pewnie Marqueza jak dziś wygra lub Mosleya.  zapomnij froach nie puści paca na żadna walke gdzie będzie miał szanse na wygraną mniejsze niż 70-80% martinez by go w swojej naturalnje kateogrii zatłukł jak psa i by sie wielki pacman skończył jęsli dojdzie do walki z martinezem to tylko w w kategorii 147 lub 145gdzie dodatkowo pacmany wymuszą kontraktem wage martineza w dniu walki również 147 więc zrobią powtórke z de la hoyi i zatłuką wysuszonego w saunie trupa (szrzej ich polityke opisałęm wodpowoednim temacie w dziale TiO) jęsli pacmany sie zdecyduja na tą walke to tylko w takich okolicznościach i martinez zapewne na to pojdzie by odebrac wypłąte życia ale oni narazie snują plany z dziadkiem mosleyem, dziadkiem marqezem któy wogóle sie do tych kategorii nawet nie nadaje a nawet Cotto II czyli cała ich zasrana polityka łątwych walk z uznanymi nazwiskami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Pacman teraz powinien teraz iść na Martineza do 154 lub na Floyda. Szkoda, że to mało realne i wybierze pewnie Marqueza jak dziś wygra lub Mosleya.  martinez by go w swojej naturalnje kateogrii zatłukł jak psa i by sie wielki pacman skończył tyson przesadzasz  bez jaj, Pacman jest kurewsko szybki, szybszy od Floyda i całej reszty więc nie zniżaj poziomu Pacmana tylko do wałków i dobrego wyboru rywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
po za tym kto jest najlepszy ? kto zbiera pasy ? kto ma stawiać warunki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
bez jaj, Pacman jest kurewsko szybki, szybszy od Floyda i całej reszty więc nie zniżaj poziomu Pacmana tylko do wałków i dobrego wyboru rywali ja tylko oświecam pakłajomanów że żółtek nie jest taki dobry na jakiego wygląda, gdyby nie ta cala sprytna polityka suszenia rywali (doadtkowo przeważnie dziadków)to by błyszczał mniejszym blaskiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
bez jaj, Pacman jest kurewsko szybki, szybszy od Floyda i całej reszty więc nie zniżaj poziomu Pacmana tylko do wałków i dobrego wyboru rywali ja tylko oświecam pakłajomanów że żółtek nie jest taki dobry na jakiego wygląda, gdyby nie ta cala sprytna polityka suszenia rywali (doadtkowo przeważnie dziadków)to by błyszczał mniejszym blaskiem okej, zgadzam się z tym tyson ale nie można mu odbierać atutów jakie posiada 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Froch 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|