|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Kiedyś zarejestrowałem się w tej firmie przy okazji jakiejś promocji, ale do tej pory nie złożylem jeszcze depozytu. Co jakiś czas przysyłali mi maile z różnymi promocyjnymi ofertami. Raz było to 15% od wpłaty, innym razem bonus 50$ za wpłatę 100$. Teraz ponowili swoją ofertę (50$ za 100$) ale dorzucają jeszcze 20$ - czyli wychodzi bonus 70$ za wpłatę 100$ - a taka oferta jest już warta uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W związku z tym chciałbym aby ktoś wyraził swoje zdanie o tej firmie. Czy jest wiarygodna ? Jaką ma opinie w sieci ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Duże problemy, żeby wyciągnąć od nich pieniądze - mi ostatnio zajęło to blisko pięć tygodni. W sieci opinie niestety potwierdzają, że nie był to przypadek. Mimo wszystko, wciąż tam gram, wystawiają kursy bez pojęcia na "wirtualne" mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Dzęki uQ$ za info. Więc mam teraz wątpliwości czy wpłacać czy nie. Mógłbyś coś więcej napisać o tych trudnościach z wypłatami? Tzn. na czym polegają ? I czy zdarza się to nagminnie czy są to pojedyncze przypadki ? Jakich sposobów użyłeś żeby jednak wypłacili ? I ostatnie pytanie: wiem że Internet 1x2 obsługuje Netellera - ale czy możliwe są też wypłaty na Neteller ? (bo np. GB oferuje tylko wpłaty)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Ja od nich dostałem maila wczoraj z tematem "We care for you!" o nastepującej treści: Dear member,
I see you opened an account at http://www.Internet1x2.com a while ago, but didn't play for real money. Can you please tell us if something went wrong so that we could help you. To compensate you the trouble, we'll give you $20 free in addition to our regular $50 bonus on first $100 deposit, if you reply to this message explaining your problem. Thank you.
Regards,
Internet1x2 Marketing Team Fajnie , że sobie o mnie przypomnieli w końcu. Nie mogłem zrobić depozytu moją kartą (ekarta Mbanku), ale teraz to im chyba podziękuję skoro nie są w pełni wypłacalni... pozdro scottie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Jeżeli zamierzasz wpłacać po to, żeby dostać $70 bonusu, to zdecydowanie odradzam. Użeranie się z nimi o swoje pieniądze nie jest tego warte. Trudności niestety są nagminne (na wielu forach możesz o tym poczytać), choć w każdym przypadku wyglądają nieco inaczej. Wpłaty NETellerem obsługują, jednak z wypłatami jest gorzej, teoretycznie tak, ale w moim przypadku wypłata w ten sposób nie była możliwa z powodu jakichś wydumanych problemów. Zaproponowano mi inny sposób wypłaty, poprosiłem więc o przesłanie pieniędzy przez Western Union. Tutaj okazało się, że "ze względów bezpieczeństwa" pierwszej wypłaty nie mogą dokonać w ten sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Cały czas byłem w miarę grzeczny i cierpliwy (być może niepotrzebnie, strategia straszenia ich mogła pewnie od początku przynosić lepsze efekty) więc poprosiłem o przelew. Okazało się, że ich system bankowy nie pozwala na wysłanie pieniędzy do Polski (pewnie gdybym mieszkał w innym kraju, to nie pozwalałby na wysłanie do niego) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wysyłają czek. Gdy po trzech tygodniach czek nie przyszedł, nie byłem już miły i wysłałem do nich dość ostrego maila. Odpisali mi, że czek wrócił - bo poczta nie mogła zlokalizować mojego adresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Po kolejnym mailu, z zapowiedzią zrobienia ich reklamy na paru forach, jak również napisania do Sportsbookreview do przywrócenia ich na czarną listę (z której niedawno nie wiem jakim cudem się wygrzebali), po tygodniu poczta znalazła mój adres i czek był w skrzynce. Generalnie więc wymyślają różne bajeczki, aby jak najdłużej przetrzymać pieniądze, ewentualnie zniechęcić niektórych do wypłaty. Do tego należy dołączyć fakt, że na maile (te dotyczące wypłat) odpowiadają z kilkudniowym poślizgiem, panienki na "live help" nie są w stanie (albo przynajmniej tak udają) w niczym pomóc, jak również to, że "w trosce o klienta" po każdorazowym zleceniu wypłaty pieniądze są wciąż przez kilka dni roboczych dostępne, po to aby można było ze zlecenia wypłaty zrezygnować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Witam uQ$, mozesz podac link do tej strony gdzie znajduje sie ta czarna lista? Z gory dzieki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Dzięki Dominik Po tej lekturze zdecydowanie nie wpłacę do nich ani grosza. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Witam uQ$, mozesz podac link do tej strony gdzie znajduje sie ta czarna lista? [/qb] http://www.sportbookreview.com/official.htm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Wielki dzięki uQ$ za wyjaśnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Teraz sprawa jest przynajmniej jasna do końca. Internet 1x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Wyciagam ten temat z glebokiego archiwum, bo pewnie niedlugo pojawi sie masa pytan o wyplaty w zwiazku z "chwilowym" bonusem jaki mozna bylo dzisiaj zgarnac...
Jak widac z powyzszej lektury raczej ciezko bedzie od nich cokolwiek wyciagnac... no ale moze sie uda...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147 |
to widze że nia ma co zabardzo sie bawic tym bonusem 10$. Troszeczke się wkurzyłem ponieważ mam już zrobione 54$ to całoś stawiam na CSKA Moskwe albo trafie i bedę próbował wypłacić albo przegram i będę miał kłopot z głowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
Móglby ktos napisac jak zawrzec tam jakis combo a nie tylko singiel?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118 Likes: 9 |
Musisz wybrac opcje parlay wager znajdujaca sie nad lista meczow po prawej stronie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67 |
Oryginalnie wysłał Retoryk: [qb]to widze że nia ma co zabardzo sie bawic tym bonusem 10$. Troszeczke się wkurzyłem ponieważ mam już zrobione 54$ to całoś stawiam na CSKA Moskwe albo trafie i bedę próbował wypłacić albo przegram i będę miał kłopot z głowy[/qb] Wyplac to !!! Minimalna wyplata w 1x2 wynosi 40$ ! Nie daj sie oszukac i zwariowac przez innych, czytaj uwaznie regulaminy ukmacherow albo pytaj sie w supportach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
ja wypłaciłem kase na moneybookers i doszło w niecałe 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
A mozna lazcyc w combo mecze LM i pucharu UEFA? albo rozne lgi ze soba?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147 |
Oryginalnie wysłał rymoholik: [qb]Musisz wybrac opcje parlay wager znajdujaca sie nad lista meczow po prawej stronie.[/qb] kurcze szukam parlay wager i nie moge za cholere tego znaleźć uf co za strona
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
powie mi ktoś jak dokładnie trzeba obrócić tymi 10$ zeby można było wypłacić :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696 |
gdzie na internet1x2 można zmienić swoje dane personalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67 |
Oryginalnie wysłał Aros: [qb]powie mi ktoś jak dokładnie trzeba obrócić tymi 10$ zeby można było wypłacić :rolleyes: [/qb] Czlowieku ile razy trzeba Tobie pisac zebys zrozumial !!!! Premia musisz obrocic 4 razy w ciagu 30 dni od daty przyznania Ci bonusa. Obrocic 4 razy to znaczy ze w ciagu 30 dni suma twoich wszystkich zakladow postawionych musi wyniesc co najmniej 40 $. Jesli tego dokonasz to mozesz wyplacac, ale minimalna kwota wyplaty to 40$
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|