Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#42592 30/04/2003 01:36
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Kiedyś zarejestrowałem się w tej firmie przy okazji jakiejś promocji, ale do tej pory nie złożylem jeszcze depozytu. Co jakiś czas przysyłali mi maile z różnymi promocyjnymi ofertami. Raz było to 15% od wpłaty, innym razem bonus 50$ za wpłatę 100$. Teraz ponowili swoją ofertę (50$ za 100$) ale dorzucają jeszcze 20$ - czyli wychodzi bonus 70$ za wpłatę 100$ - a taka oferta jest już warta uwagi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

W związku z tym chciałbym aby ktoś wyraził swoje zdanie o tej firmie.
Czy jest wiarygodna ? Jaką ma opinie w sieci ?

Bonus: Unibet
#42593 30/04/2003 02:04
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Duże problemy, żeby wyciągnąć od nich pieniądze - mi ostatnio zajęło to blisko pięć tygodni. W sieci opinie niestety potwierdzają, że nie był to przypadek. Mimo wszystko, wciąż tam gram, wystawiają kursy bez pojęcia na "wirtualne" mecze.

#42594 30/04/2003 02:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Dzęki uQ$ za info.
Więc mam teraz wątpliwości czy wpłacać czy nie. Mógłbyś coś więcej napisać o tych trudnościach z wypłatami? Tzn. na czym polegają ? I czy zdarza się to nagminnie czy są to pojedyncze przypadki ? Jakich sposobów użyłeś żeby jednak wypłacili ?
I ostatnie pytanie: wiem że Internet 1x2 obsługuje Netellera - ale czy możliwe są też wypłaty na Neteller ? (bo np. GB oferuje tylko wpłaty)

#42595 30/04/2003 04:35
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Ja od nich dostałem maila wczoraj z tematem "We care for you!" o nastepującej treści:
Dear member,

I see you opened an account at http://www.Internet1x2.com
a while ago, but didn't play for real money. Can you please
tell us if something went wrong so that we could help you.
To compensate you the trouble, we'll give you $20 free
in addition to our regular $50 bonus on first $100 deposit,
if you reply to this message explaining your problem.
Thank you.

Regards,

Internet1x2 Marketing Team

Fajnie , że sobie o mnie przypomnieli w końcu. Nie mogłem zrobić depozytu moją kartą (ekarta Mbanku), ale teraz to im chyba podziękuję skoro nie są w pełni wypłacalni...
pozdro
scottie

#42596 30/04/2003 11:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Jeżeli zamierzasz wpłacać po to, żeby dostać $70 bonusu, to zdecydowanie odradzam. Użeranie się z nimi o swoje pieniądze nie jest tego warte. Trudności niestety są nagminne (na wielu forach możesz o tym poczytać), choć w każdym przypadku wyglądają nieco inaczej. Wpłaty NETellerem obsługują, jednak z wypłatami jest gorzej, teoretycznie tak, ale w moim przypadku wypłata w ten sposób nie była możliwa z powodu jakichś wydumanych problemów. Zaproponowano mi inny sposób wypłaty, poprosiłem więc o przesłanie pieniędzy przez Western Union. Tutaj okazało się, że "ze względów bezpieczeństwa" pierwszej wypłaty nie mogą dokonać w ten sposób <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Cały czas byłem w miarę grzeczny i cierpliwy (być może niepotrzebnie, strategia straszenia ich mogła pewnie od początku przynosić lepsze efekty) więc poprosiłem o przelew. Okazało się, że ich system bankowy nie pozwala na wysłanie pieniędzy do Polski (pewnie gdybym mieszkał w innym kraju, to nie pozwalałby na wysłanie do niego) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> i wysyłają czek. Gdy po trzech tygodniach czek nie przyszedł, nie byłem już miły i wysłałem do nich dość ostrego maila. Odpisali mi, że czek wrócił - bo poczta nie mogła zlokalizować mojego adresu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Po kolejnym mailu,
z zapowiedzią zrobienia ich reklamy na paru forach, jak również napisania do Sportsbookreview do przywrócenia ich na czarną listę (z której niedawno nie wiem jakim cudem się wygrzebali), po tygodniu poczta znalazła mój adres i czek był w skrzynce. Generalnie więc wymyślają różne bajeczki, aby jak najdłużej przetrzymać pieniądze, ewentualnie zniechęcić niektórych do wypłaty. Do tego należy dołączyć fakt, że na maile (te dotyczące wypłat) odpowiadają z kilkudniowym poślizgiem, panienki na "live help" nie są w stanie (albo przynajmniej tak udają) w niczym pomóc, jak również to, że "w trosce o klienta" po każdorazowym zleceniu wypłaty pieniądze są wciąż przez kilka dni roboczych dostępne, po to aby można było ze zlecenia wypłaty zrezygnować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42597 30/04/2003 13:54
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120
Likes: 9
Witam uQ$, mozesz podac link do tej strony gdzie znajduje sie ta czarna lista?
Z gory dzieki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam!

#42598 30/04/2003 15:31
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Dzięki Dominik
Po tej lekturze zdecydowanie nie wpłacę do nich ani grosza.
pozdro

#42599 30/04/2003 15:35
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Witam uQ$, mozesz podac link do tej strony gdzie znajduje sie ta czarna lista?
[/qb]
http://www.sportbookreview.com/official.htm

#42600 30/04/2003 22:34
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don
Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Wielki dzięki uQ$ za wyjaśnienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Teraz sprawa jest przynajmniej jasna do końca. Internet 1x2 stop

#42601 07/08/2004 04:37
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Wyciagam ten temat z glebokiego archiwum, bo pewnie niedlugo pojawi sie masa pytan o wyplaty w zwiazku z "chwilowym" bonusem jaki mozna bylo dzisiaj zgarnac...

Jak widac z powyzszej lektury raczej ciezko bedzie od nich cokolwiek wyciagnac... no ale moze sie uda...

#42602 10/08/2004 16:14
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
to widze że nia ma co zabardzo sie bawic tym bonusem 10$. Troszeczke się wkurzyłem ponieważ mam już zrobione 54$ to całoś stawiam na CSKA Moskwe albo trafie i bedę próbował wypłacić albo przegram i będę miał kłopot z głowy

#42603 10/08/2004 18:02
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Móglby ktos napisac jak zawrzec tam jakis combo a nie tylko singiel?

#42604 10/08/2004 18:11
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120
Likes: 9
Musisz wybrac opcje parlay wager znajdujaca sie nad lista meczow po prawej stronie.

#42605 10/08/2004 19:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
Quote
Oryginalnie wysłał Retoryk:
[qb]to widze że nia ma co zabardzo sie bawic tym bonusem 10$. Troszeczke się wkurzyłem ponieważ mam już zrobione 54$ to całoś stawiam na CSKA Moskwe albo trafie i bedę próbował wypłacić albo przegram i będę miał kłopot z głowy[/qb]
Wyplac to !!! Minimalna wyplata w 1x2 wynosi 40$ ! Nie daj sie oszukac i zwariowac przez innych, czytaj uwaznie regulaminy ukmacherow albo pytaj sie w supportach.
Pozdrawiam

#42606 10/08/2004 19:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
ja wypłaciłem kase na moneybookers i doszło w niecałe 3 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#42607 10/08/2004 20:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
A mozna lazcyc w combo mecze LM i pucharu UEFA? albo rozne lgi ze soba?

#42608 11/08/2004 03:44
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 147
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Musisz wybrac opcje parlay wager znajdujaca sie nad lista meczow po prawej stronie.[/qb]
kurcze szukam parlay wager i nie moge za cholere tego znaleźć uf co za strona

#42609 11/08/2004 03:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
powie mi ktoś jak dokładnie trzeba obrócić tymi 10$ zeby można było wypłacić :rolleyes:

#42610 11/08/2004 19:08
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 696
gdzie na internet1x2 można zmienić swoje dane personalne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#42611 11/08/2004 21:54
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 67
Quote
Oryginalnie wysłał Aros:
[qb]powie mi ktoś jak dokładnie trzeba obrócić tymi 10$ zeby można było wypłacić :rolleyes: [/qb]
Czlowieku ile razy trzeba Tobie pisac zebys zrozumial !!!!
Premia musisz obrocic 4 razy w ciagu 30 dni od daty przyznania Ci bonusa. Obrocic 4 razy to znaczy ze w ciagu 30 dni suma twoich wszystkich zakladow postawionych musi wyniesc co najmniej 40 $. Jesli tego dokonasz to mozesz wyplacac, ale minimalna kwota wyplaty to 40$

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, rymoholik, aker, $-man, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,774 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1