|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Poprzedni temat [mecz.org] przekroczył 200 postów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Proszę Conrada o zmianę, gdyż zauważyłem pewien malutki błąd.
W temacie Stadion Piłkarski jest dział piłka latynoWska oraz MLS, powinno być piłka latynoska orazz MLS.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Proszę Conrada o zmianę, gdyż zauważyłem pewien malutki błąd.
W temacie Stadion Piłkarski jest dział piłka latynoWska oraz MLS, powinno być piłka latynoska orazz MLS.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Co prawda Conradem nie jestem ale postanowiłem udzielić odpowiedzi na to pytanie ponieważ Conrad ma z pewnością wiele innych spraw na głowie... Jak sam widzisz w niektórych działach forum zaszły ostatnio spore zmiany, wdrożenie ich zajmuje sporo czasu dlatego też do czasu pełnej reorganizacji np. Stadionu Piłkarskiego mogą zachodzić pewne pomyłki, pojawiać się literówki, etc. Proszę wszystkich użytkowników o wyrozumiałość w związku z tym a zauważony przez Ciebie błąd zostanie przez Conrada usunięty najszybciej jak to tylko będzie możliwe - jestem tego pewien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135 |
Nie wiem gdzie to napisać:
Mam 2 konto na tym forum , na którym to koncie biore udział w konkursie ale zapomnialem hasła i meila na który sie zarejestrowałem a wysyła mi nowe hasło to tego konta na którym właśnie pisze i hasło nowe właśnie do tego konta dostaje
Co mam zrobić by odzyskać hasło do tamtego konta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820 |
Conrad jak możesz to sprawdź skrzynkę i skrobnij coś! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Conrad sprawdź czy IP użytkowników hokus pokus i hewlett jest takie same. Jeśli tak to wnioskuje o zbanowanie tego użytkownika i zablokowanie możliwości pisania z tego IP. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
dostałem taką informację od użytkownika tekke
"Czesc mam pytanie dlaczego nie moge wysylac wiadomosci na forum? Podaje mi komunikat ze moje ip jest zablokowane. Z Powazaniem T.Krowiak"
tekke prosi o wyjasnienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
Conrad da się jakoś sprawić aby w wyszukiwaniu było więcej niż 200 wyników? Pilnie potrzebne!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Te ustawienie jest zaleceniem twórców oprogramowania forum. Co dokładnie chcesz znaleźć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724 |
Mam pytanie do Conrada..dlaczego skoro nigdy nie bylem zablokowany na forum,nie dostalem ostrzeżenia, nie pisalem nic obraźliwego to jestem zablokowany z jednego nr IP ( najgorsze ze to domowy) i teraz ,zeby cos napisac musze pisac z pracy lub od znajomego...Chetnie bym sie poudzielal czesciej..ale nie moge z powodu tej blokady ..dlatego prosze o wyjasnienie P.S W tej sprawie wyslalem mail..ale bez odzewu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />...POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Sprawdź ustawienia internetu czy nie włączyła Ci się jakaś blokada - też raz tak miałem. Nie pamiętam co to dokładnie było - wieczorem brat wróci to spytam i napiszę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
hmmm [ mecz.org] co to ma byc na tej stronie? mi sie zdazylo napisac kiedys K**WA i zaraz dostalem ostrzezenie a co pan o nicku TERROR robi? to ze ma zielony kolor to nie musi przestrzegac regulaminu ? Ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Też jestem zdziwiony meler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Powiadom moderatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
a ja jestem zdziwiony zamknięciem tematu 'polityka' w to i owo... Bishop chyba przekroczył swoje konsekwencje, dyskusje polityczne mają to do siebie, że są ostre i gwałtowne... to samo temat o Kwaśniewskim.... ostre słowa były jak najbardziej na miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
jeśli już, to chyba kompetencje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ps. dobrze zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> testosteron w tamtym temacie uderza za mocno...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Llama; 17/12/2005 17:15.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
tak tak tak , czasami tak jest jak człowiek robi wiele rzeczy naraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355 |
Towarzyszu nie bądź bierny wobec takich zachowań! Powiadom moderatora! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Conrad, priv, zapewniam że ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Dzięki za odpowiedź,
Nie będę odklejał tematu który przykleiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, warto go tak zostawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|