Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#426469 15/10/2005 21:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Poprzedni temat [mecz.org] przekroczył 200 postów.

#426470 18/10/2005 13:51
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Proszę Conrada o zmianę, gdyż zauważyłem pewien malutki błąd.

W temacie Stadion Piłkarski jest dział piłka latynoWska oraz MLS, powinno być piłka latynoska orazz MLS.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426471 18/10/2005 16:49
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Proszę Conrada o zmianę, gdyż zauważyłem pewien malutki błąd.

W temacie Stadion Piłkarski jest dział piłka latynoWska oraz MLS, powinno być piłka latynoska orazz MLS.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Co prawda Conradem nie jestem ale postanowiłem udzielić odpowiedzi na to pytanie ponieważ Conrad ma z pewnością wiele innych spraw na głowie...

Jak sam widzisz w niektórych działach forum zaszły ostatnio spore zmiany, wdrożenie ich zajmuje sporo czasu dlatego też do czasu pełnej reorganizacji np. Stadionu Piłkarskiego mogą zachodzić pewne pomyłki, pojawiać się literówki, etc.
Proszę wszystkich użytkowników o wyrozumiałość w związku z tym a zauważony przez Ciebie błąd zostanie przez Conrada usunięty najszybciej jak to tylko będzie możliwe - jestem tego pewien <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Pozdrawiam!

#426472 19/10/2005 09:47
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,135
Nie wiem gdzie to napisać:

Mam 2 konto na tym forum , na którym to koncie biore udział w konkursie ale zapomnialem hasła i meila na który sie zarejestrowałem a wysyła mi nowe hasło to tego konta na którym właśnie pisze i hasło nowe właśnie do tego konta dostaje

Co mam zrobić by odzyskać hasło do tamtego konta ?

#426473 19/10/2005 22:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 820
Conrad jak możesz to sprawdź skrzynkę i skrobnij coś!
Pozdro

#426474 20/10/2005 20:16
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Conrad sprawdź czy IP użytkowników hokus pokus i hewlett jest takie same. Jeśli tak to wnioskuje o zbanowanie tego użytkownika i zablokowanie możliwości pisania z tego IP.
Pozdrawiam.

#426475 21/10/2005 18:03
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
dostałem taką informację od użytkownika tekke

"Czesc mam pytanie dlaczego nie moge wysylac wiadomosci na forum?
Podaje mi komunikat ze moje ip jest zablokowane.
Z Powazaniem T.Krowiak"

tekke prosi o wyjasnienie.

#426476 31/10/2005 11:21
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,771
Conrad priv

#426477 24/11/2005 14:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
Conrad da się jakoś sprawić aby w wyszukiwaniu było więcej niż 200 wyników? Pilnie potrzebne!

#426478 25/11/2005 10:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Te ustawienie jest zaleceniem twórców oprogramowania forum. Co dokładnie chcesz znaleźć?

#426479 16/12/2005 09:38
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 724
Mam pytanie do Conrada..dlaczego skoro nigdy nie bylem zablokowany na forum,nie dostalem ostrzeżenia, nie pisalem nic obraźliwego to jestem zablokowany z jednego nr IP ( najgorsze ze to domowy) i teraz ,zeby cos napisac musze pisac z pracy lub od znajomego...Chetnie bym sie poudzielal czesciej..ale nie moge z powodu tej blokady ..dlatego prosze o wyjasnienie
P.S W tej sprawie wyslalem mail..ale bez odzewu
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />...POZDRAWIAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#426480 16/12/2005 11:47
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Sprawdź ustawienia internetu czy nie włączyła Ci się jakaś blokada - też raz tak miałem. Nie pamiętam co to dokładnie było - wieczorem brat wróci to spytam i napiszę...

#426481 17/12/2005 12:18
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
hmmm [mecz.org] co to ma byc na tej stronie? mi sie zdazylo napisac kiedys K**WA i zaraz dostalem ostrzezenie a co pan o nicku TERROR robi? to ze ma zielony kolor to nie musi przestrzegac regulaminu ?
Ciekawe

#426482 17/12/2005 12:25
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Też jestem zdziwiony meler <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Powiadom moderatora <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426483 17/12/2005 17:01
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
a ja jestem zdziwiony zamknięciem tematu 'polityka' w to i owo... Bishop chyba przekroczył swoje konsekwencje, dyskusje polityczne mają to do siebie, że są ostre i gwałtowne... to samo temat o Kwaśniewskim.... ostre słowa były jak najbardziej na miejscu.

#426484 17/12/2005 17:13
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
jeśli już, to chyba kompetencje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
ps. dobrze zrobił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> testosteron w tamtym temacie uderza za mocno...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Llama; 17/12/2005 17:15.
#426485 17/12/2005 17:16
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
tak tak tak , czasami tak jest jak człowiek robi wiele rzeczy naraz

#426486 17/12/2005 19:11
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Towarzyszu nie bądź bierny wobec takich zachowań! Powiadom moderatora! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426487 21/12/2005 20:28
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Conrad, priv, zapewniam że ciekawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#426488 22/12/2005 19:38
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Dzięki za odpowiedź,

Nie będę odklejał tematu który przykleiłeś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, warto go tak zostawić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1