|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517 |
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej). Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Kiedy bedzie aktualizacja softu? Bo jakos tak po Mistrzostwach Swiayta to mialo byc?!
[color:"red"] Jak wyjdzie oficjalna wersja softu, póki co istnieje tylko wersja beta.
Last edited by Schranzer; 27/07/2006 10:41.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28 |
Conrad pisze tu bo na priva juz pisałem i nic, chciałbym żebys zmienił mój nick z GACHOM na Luiz Nazario (lub Luiz_Nazario)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
GACHOM -> Luiz_Nazario
Last edited by Biszop; 27/07/2006 06:46.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517 |
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej). Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne? W końcu ktoś mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej). Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne? W końcu ktoś mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina? Generalnie to wolna wola admina czy wpisze Ci nowy podpis czy nie. Od niedawna podpisy mogą też dawać Prem, Biszop i Fro Lech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak ktoś jest tutaj conajmniej rok to nie będzie problemu z tym chyba. Napisz do nich jak będą mieli czas to Ci zmienią...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej). Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne? W końcu ktoś mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina? Nie prowincjonalne konkursy[zrzutki tez]. Nie widzisz jakie sa na stonie glownej forum konkursy? Jest kilka z wlasnymi dzialami to sie nazywa renoma, ludzie nawet tego nie wiecei? Z podpisami jest tak, ze zaraz kazdy bedzie sie upominal dlatego warto patrzec co dany user osiagnal na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Jest nowy przepis, mozna zmienic sobie podpis pod nickiem, moze zrobic to Conrad ale wiadomo ciezko go zlapac wiec zostaje ja Prem i Fro_Lech. U nas ta usluga kosztuje: -jesli jestes userem z min. rocznym stazem 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />-jesli jestes userem ze stazem ponizej roku 50 pln. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie przyjuemy wplat na Moneybookers ani kodow do B&W, tylko przelew na konto. Jesli jestes zainteresowany pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Kiedy bedzie aktualizacja softu? Bo jakos tak po Mistrzostwach Swiayta to mialo byc?!
[color:"red"] Jak wyjdzie oficjalna wersja softu, póki co istnieje tylko wersja beta. Sorry za OT, ale troche wku***a mnie, jak "zieloni" odpowiadaja w taki sposob, jakby ciezko bylo kliknac na "Odpowiedz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ja nie wiem, czy wy chcecie zaszpanowac, tym ze mozecie edytowac posty, ale dla mnie jest to przejawa braku szacunku dla szarego uzytkownika :/ I nie piszcie mi, ze ma to zwiekszac przejzystosc, bo jak ja widze takie cos, to od razu pomijam tego posta, bo z gory zakladam, ze koles cos przekrobal i jego post zostal usuniety Paka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> [color:"red"]Edit:<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oj frees, frees... czasem edytuję posty w ten sposób, z prostej przyczyny, nie chce nabijać postów w głupi sposób, rzecz nie jest pierwszej wagi, więc łatwiej mi edytować wiadomość, często tak robie w QC. Tak, tak szpanuję że jestem moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Last edited by Schranzer; 29/07/2006 18:42.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
[color:"red"]Edit: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> oj frees, frees... czasem edytuję posty w ten sposób, z prostej przyczyny, nie chce nabijać postów w głupi sposób, rzecz nie jest pierwszej wagi, więc łatwiej mi edytować wiadomość, często tak robie w QC. Tak, tak szpanuję że jestem moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Za kare spisz na materacu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519 |
Witam, jezeli to nie sprawi klopotu, chcialbym prosic o zmiane nicka, a dokladnie o usuniecie z niego tej "jedynki" i zostawienie samo "callahan". Z gory wielkie dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202 |
Witam serdecznie... Chciallbym prosic o zmiane nicka z hercules na Bizon...
Z gory dzieki i pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
Jest nowy przepis, mozna zmienic sobie podpis pod nickiem, moze zrobic to Conrad ale wiadomo ciezko go zlapac wiec zostaje ja Prem i Fro_Lech. U nas ta usluga kosztuje: -jesli jestes userem z min. rocznym stazem 20 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />-jesli jestes userem ze stazem ponizej roku 50 pln. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Nie przyjuemy wplat na Moneybookers ani kodow do B&W, tylko przelew na konto. Jesli jestes zainteresowany pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Witam Proszę o zmiane nicka My$zk@ na My$z@, czyli ten sam nick tylko że bez litery "k" Dziękuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
3 punkt regulaminu forum, podpunkt II, podpunkt d) Reflinki: istnieje całkowity zakaz promowania prywatnych linków do programów partnerskich za pomocą tego forum. Dotyczy to zarówno treści otwartej (tematów) jak i PW (prywatnych wiadomości), przez co rozumie się spamowanie cudzych skrzynek własnymi "propozycjami". Jeśli ktoś zwyczajnie się pyta o szczegóły promocji w danym temacie to proszę szczerze i otwarcie odpowiedzieć mu a nie próbować go "werbować" za plecami na priva do własnego programu partnerskiego. Jestem za zmianą tego punktu - chodzi mi mianowicie o tematy w dziale "Poker Table" (i "Las Vegas") i zazwyczaj pierwszy post - nowy temat - z nowym poker roomem (kasynem), w którym ktoś umieszcza swojego nicka lub reflinka. Uzasadnienie: Zalety: - zakładający temat może sobie zarobić dodatkowe $ - nikomu w ten sposób nie szkodzi - ani zapisującym się pod niego, ani temu forum Wady: - brak? Proszę o zajęcie stanowiska - jeśli negatywnego, proszę o uzasadnienie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
priv nie pomaga, pościki gdzie indziej też nie.. chyba znalazłem właściwe miesjce. ciekawe czy coś wskóram:>
Conrad. da rade zmienić mi nick'a na ''mura'' .
jeśli nie jest zajęte to byłoby sympatycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
edit : zmienione.
Last edited by Fro_Lech; 21/08/2006 12:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517 |
Witam. Jak to jest że w sprawie podpisów piszecie, że należą się użytkownikom, którzy coś osiągneli a wcale tego nie spełniacie tylko (pewnie po znajomości dajecie nieodpowiednim ludziom wymienie po krótce: Mickey czy Dziabor. Tu nie chodzi mi by kogoś oczeniać tylko podaje na przykładzie. Więc proponuje by ci najlepsi mieli te podpisy, ci co w konkursach coś zdziałali, jak już pisaliście w poprzednich postach. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2006
Posty: 484 |
ja pisze w imieniu bolka000 pyta sie czego zostal zbanowany bo nie moze wejsc na swoje konto chce puscic typy na golden tour i nie moze prosze o odpowiedzz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
za spam w Stadionie Piłkarskim - wkleił tam kilka postów z reklamą jakiegoś forum czy płatnej stronki. Już nie pamiętam dokładnie co to było, ale na pewno coś, czego być nie powinno.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
PROTECTORIANIN - dopiero od niedawna zostało postanowione, że podpisy będą mieli Ci spełniający warunki o których wspominasz. A że prawo i u nas nie działa wstecz, Ci, którzy wcześniej o te podpisy poprosili i dostali - zachowają je. Mają to szczęście.
Nie chcemy być tymi, którzy dają i odbierają, a potem się w piekle poniewierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|