Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#426549 02/07/2006 22:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
Quote
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).
Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?

#426550 20/07/2006 17:43
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Kiedy bedzie aktualizacja softu? Bo jakos tak po Mistrzostwach Swiayta to mialo byc?!

[color:"red"] Jak wyjdzie oficjalna wersja softu, póki co istnieje tylko wersja beta.

Last edited by Schranzer; 27/07/2006 10:41.
#426551 26/07/2006 22:36
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28
L
newbie
newbie
L Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28
Conrad pisze tu bo na priva juz pisałem i nic, chciałbym żebys zmienił mój nick z GACHOM na Luiz Nazario (lub Luiz_Nazario)

#426552 27/07/2006 06:45
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
GACHOM -> Luiz_Nazario

Last edited by Biszop; 27/07/2006 06:46.
#426553 27/07/2006 14:24
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
Quote
Quote
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).
Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?

W końcu ktoś mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?

#426554 27/07/2006 14:37
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Quote
Quote
Quote
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).
Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?

W końcu ktoś mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?

Generalnie to wolna wola admina czy wpisze Ci nowy podpis czy nie. Od niedawna podpisy mogą też dawać Prem, Biszop i Fro Lech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jak ktoś jest tutaj conajmniej rok to nie będzie problemu z tym chyba. Napisz do nich jak będą mieli czas to Ci zmienią...

#426555 27/07/2006 14:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Quote
Quote
Podpisy są zastrzeżone dla moderatorów i dla zwycięsców prestiżowych konkursów na forum (tych widocznych na stronie głównej).
Moglibyście o jakie konkursy tutaj chodzi. Te w których są nagrody pieniężne?

W końcu ktoś mi odpowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Z tych starszych użytkowników jak komuś się należy podpis musi napisać do Admina?

Nie prowincjonalne konkursy[zrzutki tez].
Nie widzisz jakie sa na stonie glownej forum konkursy? Jest kilka z wlasnymi dzialami to sie nazywa renoma, ludzie nawet tego nie wiecei?
Z podpisami jest tak, ze zaraz kazdy bedzie sie upominal dlatego warto patrzec co dany user osiagnal na forum.

#426556 27/07/2006 15:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Jest nowy przepis, mozna zmienic sobie podpis pod nickiem, moze zrobic to Conrad ale wiadomo ciezko go zlapac wiec zostaje ja Prem i Fro_Lech.
U nas ta usluga kosztuje:
-jesli jestes userem z min. rocznym stazem 20 pln
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />-jesli jestes userem ze stazem ponizej roku 50 pln. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie przyjuemy wplat na Moneybookers ani kodow do B&W, tylko przelew na konto.
Jesli jestes zainteresowany pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#426557 29/07/2006 18:18
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
Kiedy bedzie aktualizacja softu? Bo jakos tak po Mistrzostwach Swiayta to mialo byc?!

[color:"red"] Jak wyjdzie oficjalna wersja softu, póki co istnieje tylko wersja beta.

Sorry za OT, ale troche wku***a mnie, jak "zieloni" odpowiadaja w taki sposob, jakby ciezko bylo kliknac na "Odpowiedz" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Ja nie wiem, czy wy chcecie zaszpanowac, tym ze mozecie edytowac posty, ale dla mnie jest to przejawa braku szacunku dla szarego uzytkownika :/

I nie piszcie mi, ze ma to zwiekszac przejzystosc, bo jak ja widze takie cos, to od razu pomijam tego posta, bo z gory zakladam, ze koles cos przekrobal i jego post zostal usuniety


Paka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

[color:"red"]Edit:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
oj frees, frees... czasem edytuję posty w ten sposób, z prostej przyczyny, nie chce nabijać postów w głupi sposób, rzecz nie jest pierwszej wagi, więc łatwiej mi edytować wiadomość, często tak robie w QC. Tak, tak szpanuję że jestem moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Schranzer; 29/07/2006 18:42.
#426558 29/07/2006 18:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
[color:"red"]Edit:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
oj frees, frees... czasem edytuję posty w ten sposób, z prostej przyczyny, nie chce nabijać postów w głupi sposób, rzecz nie jest pierwszej wagi, więc łatwiej mi edytować wiadomość, często tak robie w QC. Tak, tak szpanuję że jestem moderatorem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ale tekst <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Za kare spisz na materacu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#426559 30/07/2006 23:29
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 519
Witam, jezeli to nie sprawi klopotu, chcialbym prosic o zmiane nicka, a dokladnie o usuniecie z niego tej "jedynki" i zostawienie samo "callahan". Z gory wielkie dzieki!

#426560 01/08/2006 12:24
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 202
Witam serdecznie...
Chciallbym prosic o zmiane nicka z hercules na Bizon...

Z gory dzieki i pzdr

#426561 19/08/2006 19:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Quote
Jest nowy przepis, mozna zmienic sobie podpis pod nickiem, moze zrobic to Conrad ale wiadomo ciezko go zlapac wiec zostaje ja Prem i Fro_Lech.
U nas ta usluga kosztuje:
-jesli jestes userem z min. rocznym stazem 20 pln
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />-jesli jestes userem ze stazem ponizej roku 50 pln. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Nie przyjuemy wplat na Moneybookers ani kodow do B&W, tylko przelew na konto.
Jesli jestes zainteresowany pisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wstyd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#426562 19/08/2006 19:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Witam
Proszę o zmiane nicka My$zk@ na My$z@, czyli ten sam nick tylko że bez litery "k"
Dziękuje

#426563 19/08/2006 19:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
3 punkt regulaminu forum, podpunkt II, podpunkt d)

Quote
Reflinki: istnieje całkowity zakaz promowania prywatnych linków do programów partnerskich za pomocą tego forum. Dotyczy to zarówno treści otwartej (tematów) jak i PW (prywatnych wiadomości), przez co rozumie się spamowanie cudzych skrzynek własnymi "propozycjami". Jeśli ktoś zwyczajnie się pyta o szczegóły promocji w danym temacie to proszę szczerze i otwarcie odpowiedzieć mu a nie próbować go "werbować" za plecami na priva do własnego programu partnerskiego.

Jestem za zmianą tego punktu - chodzi mi mianowicie o tematy w dziale "Poker Table" (i "Las Vegas") i zazwyczaj pierwszy post - nowy temat - z nowym poker roomem (kasynem), w którym ktoś umieszcza swojego nicka lub reflinka. Uzasadnienie:

Zalety:
- zakładający temat może sobie zarobić dodatkowe $ - nikomu w ten sposób nie szkodzi - ani zapisującym się pod niego, ani temu forum

Wady:
- brak?

Proszę o zajęcie stanowiska - jeśli negatywnego, proszę o uzasadnienie.

#426564 19/08/2006 21:52
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
priv nie pomaga, pościki gdzie indziej też nie.. chyba znalazłem właściwe miesjce. ciekawe czy coś wskóram:>

Conrad. da rade zmienić mi nick'a na ''mura'' .

jeśli nie jest zajęte to byłoby sympatycznie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

edit : zmienione.

Last edited by Fro_Lech; 21/08/2006 12:06.
#426565 07/09/2006 18:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 517
Witam. Jak to jest że w sprawie podpisów piszecie, że należą się użytkownikom, którzy coś osiągneli a wcale tego nie spełniacie tylko (pewnie po znajomości dajecie nieodpowiednim ludziom wymienie po krótce: Mickey czy Dziabor. Tu nie chodzi mi by kogoś oczeniać tylko podaje na przykładzie. Więc proponuje by ci najlepsi mieli te podpisy, ci co w konkursach coś zdziałali, jak już pisaliście w poprzednich postach.
Pozdrawiam

#426566 27/09/2006 17:46
Dołączył: May 2006
Posty: 484
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 484
ja pisze w imieniu bolka000 pyta sie czego zostal zbanowany bo nie moze wejsc na swoje konto chce puscic typy na golden tour i nie moze prosze o odpowiedzz

#426567 27/09/2006 18:21
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
za spam w Stadionie Piłkarskim - wkleił tam kilka postów z reklamą jakiegoś forum czy płatnej stronki. Już nie pamiętam dokładnie co to było, ale na pewno coś, czego być nie powinno.

#426568 27/09/2006 18:24
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
PROTECTORIANIN - dopiero od niedawna zostało postanowione, że podpisy będą mieli Ci spełniający warunki o których wspominasz. A że prawo i u nas nie działa wstecz, Ci, którzy wcześniej o te podpisy poprosili i dostali - zachowają je. Mają to szczęście.

Nie chcemy być tymi, którzy dają i odbierają, a potem się w piekle poniewierają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, aker, alfa, ANZELMO, rymoholik, betowiec, $-man, latajaca_holenderka, forty), 1,847 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,372
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1