|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
no i mamy Edka w kanale 1,20-1,30  cierpliwosci Marcin , nie wszyscy jeszcze zdaja sobie sprawe , ze idiotenhossa sie juz skonczyła  graty za wyczucie jurodolka  a to pogrubione, yhm... nie wiem, nie mam mocy by to stwierdzić. jakbym miał wskazać najbardziej prawdopodobny scenariusz to mówię 'kusza napięta' i będzie rajd na nowe szczyty w grudniu. ale być może to tylko myślenie życzeniowe. chciałbym jeszcze trochę zarobić na tej printo-hossie. ciekawe czy kiedyś będziemy niżej niż w lutym 2009?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Wniosek taki, że euro to Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja, Irlandia i Niemcy. DAX wysoko, S&P wysoko, bo tam jest dobrze (Ger, USA), a EURUSD nisko, po prostu. Źle to dopiero będzie i wtedy do USD znów pałać miłością będą prawie wszyscy  moim zdaniem euro to niemcy, reszta gra w rytmie prowadzącego takie anomalie krótkoterminowe zdarzają się często w USA jest dobrze?yhm... raczej nic nie robią z tymi 'pustymi pieniędzmi' by pobudzić gospodarkę tzn inwestować w nowe miejsca pracy do dolka jasne, że jeszcze będzie magnesem, ale wkrótce raczej znów zacznie się ulatniać z dymem po spalonych z wyczerpania drukarkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
największe szczęście mają ci, którzy w dobrym momencie zabierają żetony ze stołu
jednak poczekam jeszcze, widzę, że krupier już nieco nakręcony i pewny wygranej po wybulgotaniu wstrzemiennego ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
no i mamy Edka w kanale 1,20-1,30  cierpliwosci Marcin , nie wszyscy jeszcze zdaja sobie sprawe , ze idiotenhossa sie juz skonczyła poki co Kernel cieszy  mam nadzieje ze tym razem bedziesz konsekwentny i nie zmienisz zdania zbyt szybko troche rosnie widzisz niebo , troche spada wieszczysz Armegedon ja caly czas konsekwentnie widze jeszcze w tym roku rajd i HOSSE moze i idiotyczna i spekulacyjna ale ktora taka nie byla w historii ???? Marcin nie poddawaj sie , jeszcze niedzwiedzie beda rwaly skore ze strachu uciekajac w pospiechu Jak Wikileaks pusci brzydkiego baka na temat amerykanskiego banku to bedziesz Rysiek dolarami mogl uzupelnic braki w eurobiznesie ale poki co powodzenia i jak najwiekszych zyskow Ci zycze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
nie wieszcze ani nieba ani armagadeonu , zacytuj jesli potrafisz gdzie tak pisałem  konsekwentny? , ja nie zawsze jestem misiem i nie zawsze jestem bykiem , to zalezy od rozwoju sytuacji , a sytuacje sie zmieniaja i trzeba umiec wskoczyc w trend , czasami sie mi to udaje , a czasami nie teraz mamy odbicie na edku zobaczymy czy to tylko korekta oczywiscie gram tez na giełdie i jestem dumny ze swego kernela , którego zakupilem przed sama zwyzka a za zyczenia dziekuje Tobie zycze tego samego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Kolejny dzień spadków na ogólnym, a moje spółki poza nieszczesnym Karenem jakoś sobie radzą:
BBZ- stoi w miejscu, ale przy ogólnych dość wyraźnych spadkach to i tak dobrze.
Kernel- dzisiaj naprawdę rewelacja, ale moim zdaniem niestety znowu tradycyjnie go ubiją do 60-61... Jutro raczej sprzedam z i tak ładnym zyskiem.
Karen- kupiłem jakiś czas temu po 1,17... No nic, czekam na wybicie. Wzrost 20-30% w ciągu jednego dnia na tej spółce to nic nadzwyczajnego.
Dzięki ogólnym spadkom kilka spółek coraz bardziej mi się podoba, np. IDM jak jeszcze trochę zleci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
Wbili sie na 1.3 na edku na zamkniecie, usdpln zatrzymalo sie w polowie poniedzialkowej swiecy czyli ok 3.08 - nie jest zle. Ogolnie dosc duzo anomali na rynku - byc moze to wina ostatniego dnia miesiaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Jak tam misie  Dzis to chyba nawet byczki nie musza dobijac niedzwiadkow bo same sie tratuja nawzajem uciekajac z SSSSSSSSSSSSSSSS  everlasting HOSSA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
Dzięki ogólnym spadkom kilka spółek coraz bardziej mi się podoba, np. IDM jak jeszcze trochę zleci. nie tylko Ty na to czekałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
nie wieszcze ani nieba ani armagadeonu , zacytuj jesli potrafisz gdzie tak pisałem  a to? "Marcin , nie wszyscy jeszcze zdaja sobie sprawe , ze idiotenhossa sie juz skonczyła"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
#saturas wskakujesz? być może za 0,5 roku będziesz patrzył na te poziomy tak jak ja na 2,3 teraz. wówczas 'wszystko będzie takie oczywiste'
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jak tam misie  Dzis to chyba nawet byczki nie musza dobijac niedzwiadkow bo same sie tratuja nawzajem uciekajac z SSSSSSSSSSSSSSSS  everlasting HOSSA  "Byczków" jest tak mało - 10%. A do tego dzielnie, na przekór wszystkim i wszystkiemu grają zgodnie z trendem. Będą się należały ogromne gratulacje od głupiej większości jeśli na koniec roku znajdziemy się tu. [ Linked Image] Bo kto by pomyślał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
#saturas wskakujesz? być może za 0,5 roku będziesz patrzył na te poziomy tak jak ja na 2,3 teraz. wówczas 'wszystko będzie takie oczywiste' Jak dla mnie po dzisiejszym wzroście cena jest za wysoka, jakby było poniżej 3,00, to pewnie bym kupił.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
#saturas wskakujesz? być może za 0,5 roku będziesz patrzył na te poziomy tak jak ja na 2,3 teraz. wówczas 'wszystko będzie takie oczywiste' Jak dla mnie po dzisiejszym wzroście cena jest za wysoka, jakby było poniżej 3,00, to pewnie bym kupił. Twój wybór  dla mnie cena wciąż jest za niska, biorąc pod uwagę hossę i plany spółki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
niektorym sie wydaje ze sa w tym temacie na meczu Widzewa i kiedy Widzew strzela bramka przy stanie 0:3 na 1:3, to stadion ryczy ze szczescia myslac ze przeciwnik tym zostanie powalony , sytuacja sie zmienia kiedy goscie strzela nastepna bramke , cisza na stadionie , co nie Konrad ?  tak Marcin idiottenhossa sie skończyła ,bo wiekszosc jest głupia jak to trafnie okreslił Zorro , kolejny dodruk pieniedzy jej nie przedłuży , na fali tych zapowiedzi co prawda lemingi dokupia od grubasow drogie juz akcje, kurs ich na moment wzrosnie , a lemingi beda potem je sprzedawac po duzo nizszej juz cenie tym samym grubasom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
niektorym sie wydaje ze sa w tym temacie na meczu Widzewa i kiedy Widzew strzela bramka przy stanie 0:3 na 1:3, to stadion ryczy ze szczescia myslac ze przeciwnik tym zostanie powalony , sytuacja sie zmienia kiedy goscie strzela nastepna bramke , cisza na stadionie , co nie Konrad ?  Po pierwsze jakby Widzew strzelil bramke na 1-3 to napewno nikt by nie ryczal ze szczescia , to tak w kwestii technicznej  Po drugie to MY prowadzimy 3-0 i stracilismy gola na 3-1 Rysiek trend nawet jest w stanie dostrzec babcia z zieleniaka a Ty sie upierasz ze mamy spadkowy Piszac ze strzelilismy bramke na 1-3 dajesz do zrozumienia ze odbilismy sie po rocznych spadkach tak Marcin idiottenhossa sie skończyła , bo wiekszosc jest głupia jak to trafnie okreslił Zorro , kolejny dodruk pieniedzy jej nie przedłuży , na fali tych zapowiedzi co prawda lemingi dokupia od grubasow drogie juz akcje, kurs ich na moment wzrosnie , a lemingi beda potem je sprzedawac po duzo nizszej juz cenie tym samym grubasom  bardzo trafnie to okreslil a jak wiemy wiekszosc czeka na spadki i mowi o idiottenhossa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
kolejny dodruk pieniedzy jej nie przedłuży , na fali tych zapowiedzi co prawda lemingi dokupia od grubasow drogie juz akcje, kurs ich na moment wzrosnie , a lemingi beda potem je sprzedawac po duzo nizszej juz cenie tym samym grubasom  to teza, której nie da się udowodnić. czas pokaże. a właściwie inaczej - zgadzam się z tym scenariuszem, ale dlaczego ma się materializować teraz, a nie za 2 lata? i jakie 0-3, ziom. gdzie byliśmy 2 lata temu na indeksach, gdzie 2 miesiące temu? mi to wygląda na kontrolowane okładanie rywala, który będąc w narożniku czasem wyprowadzi cios i chwilowo oszołomi silniejszego. ale na nokaut trzeba jeszcze długo czekać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
kontrakty na DAX-ie rekordy hossy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252 |
iście byczy dzień: DAX zamknięcie na rekordach hossy! jankesy piękna sesja i jedynie koński język dzieli ich od rekordów hossy! Santa Claus  Rychu, jaki koniec hossy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
A co sądzicie o spółce MIDAS ? Bardzo popularna spółka, teraz są w dołku, może wkrótce wybicie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|